Kolik hodin asi tak naspí vaše pětiměsíční děti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Týja
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 01.01.10 16:29
Kolik hodin asi tak naspí vaše pětiměsíční děti?

Ahojky, zajímalo by mě, kolik hodin asi tak v průměru naspí během 24 hodin vaše dětičky. Mám totiž pocit, že ta naše potvora nespí skoro vůbec!!!

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
surikataXY
Echt Kelišová 9540 příspěvků 01.01.10 16:32

jsme sice o neco starsi, ale rezim uz mame dlouho stejny, takze se spanim je to tak, ze dopoledne spi 30 minut doma( kdyz jsme venku tak i hodinu), odpoledne hodinu az dve (venku spi zase dyl) a spat davame ´v cca 19:15 a spi do 7 hodin, s jednim nocnim krmenim, nad ranem tgeda uz je ten spanek nic moc, furt se vrti.....takze v prumeru to vidim na nejakych 14-15 hodin denne

Týja
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 01.01.10 16:35

Teda, takového spánku, tiše závidim a ze srdce přeju. My v noci spíme fakt bídně. nejdéle tři hodiny v kuse, pořád se vrtí…

surikataXY
Echt Kelišová 9540 příspěvků 01.01.10 17:00

no v kuse v noci toho taky nenaspi moc, cca po 2 hodinach ji musim aspon otocit na bok…ted nam rostou zoubky, takze klidne vecery kdy usnula a vzbudila se treba po 5ti hodinach, tak ty nam odpadly

Lizbeth
Extra třída :D 12980 příspěvků 01.01.10 17:04

Bára spala ( a ještě i ted spí) takto. Přes den 3× po 30 až 45 minutách. V noci zhruba od 19,00 do zhruba 7,00 ( kolem 3 h kojení). Takže když to sečtu cca 13 až 14 h.
Ale to je tak strašně různé, mimča jsou fakt osobnosti a nejde to narvat do tabulek..Holt některá nespí. :cert:

Týja
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 01.01.10 17:12

NO, tak to otáčení na bok znám. :cry: Je to hrozný, cítím se fakt unavená. Přes dopoledne totiž spí většinou jednou asi 20 minut, odpoledne musí do kočárku, kde spí asi hodinku. Večer usíná kolem sedmé a v pět je vzhůru. Mezitím jsou tak tři kojení -to třetí je teda většinou už před probuzením. Během noci ji zvedám na krkání, otáčím…Nechci si stěžovat, vím, že jiné maminky to mají mnohem horší!

ixa
Kecalka 222 příspěvků 01.01.10 17:12

Ahoj, můj malý spal v pěti měsících (i teď) přes den 4× po 45 minutách, večer usne asi po půl osmé a vstává většinou o půl šesté ráno. Mezitím se v noci alespoň dvakrát vzbudí na jídlo, občas pak nemůže usnout, a někdy křičí ze spaní jen tak i když nemá hlad. Takže celkem asi 11,5 hod. :think: .

ixa
Kecalka 222 příspěvků 01.01.10 17:14

Vlastně dohromady 13 hod., nějak mi dnes ty počty nejdou :lol: .

surikataXY
Echt Kelišová 9540 příspěvků 01.01.10 17:45

taky se citim hrozne unavena, spocitala jsem, ze ja sama spim cca 7-8 nekdy i 9 hodin denne, ale tim, jak je ten spanek prerusovany, tak jsem po ranu stejne na facku :roll:

Kakika
Neúnavná pisatelka 15022 příspěvků 01.01.10 19:33

Luky spí před polednem obvykle 30 - 45 minut. Pak má ještě jeden podobný spánek odpolko. Výjimečně si dáchne ještě večer. Jsou dny, kdy jsme hodně v kočáře a to dokáže dát i 3 hodiny (ne v kuse, na dvakrát), ale to je málokdy. Večer usíná kolem 22.hod. a budí se obvykle kolem 8.ráno. V noci mě budí po dvou hodinách (často i dříve) na kojení, mezitím má špatné sny, nebo ho bolí zoubky, takže jsou noci, kdy vstávám 5× do hodiny a to pak ve dne ryju h.bou po zemi :lol: . Celkem naspí většinou 11 - 13 hodin. Ale bohužel nikdy nedá víc než 2 hodiny v kuse :think:

Alík
Echt Kelišová 7866 příspěvků 01.01.10 22:14

tak přes den spí tak půl hodky a to nanejvýš 2-3×

Novire
Neúnavná pisatelka 19851 příspěvků 02.01.10 10:05

Malá spí přes den asi tak 2× 2,5hodiny, pak chodí spát asi 19.30, vstává cca 7.00.
Ale v noci se mi strašně často budí asi tak 8× :pocitac: Öd narození vstávala v noci celkem rozumně, tak 3×, někdy i 1×. Pak asi před měsícem nastal zlom a začala se budit takhle šíleně :roll: Z ničeho nic… kromě „asizuby“ mě nenapadá, čím by to mohlo být…

derida
Extra třída :D 13114 příspěvků 02.01.10 13:09

Tak naše malá spinká dopoledne 4 hodiny v kuse, ale v kočárku za jízdy, když je doma tak dá jen 45minut. Pak je tak dvě hodiny vzhůru a odpoledne spí ještě tak 2 hodiny,ale zase v kočárku. Jinak noci máme náročné, často se budí a vrtí se, nevím jestli je to bříško nebo sny. V noci tak 3krát kojím a někdy se mi úplně probere a to je pak hodinu vzhůru.

VendulaB.
Stálice 88 příspěvků 04.01.10 21:51

ahoj,
já byla dokonce s naším malým v půl roce u mudr, že nechce spát. Dokud jsem kojila, spal max. 9 hodin. V noci tak 6, ale přerušovaně s kojením. Pak dopoledne 20-30 min a delší dobu venku v kočárku. Ale jen pokud se jezdilo. Chodil spát po 10 a vstával okolo 6. v noci se budil na kojení co 2 hodiny. Dávat ho do postýlky dřív nemělo cenu, řval tak, že ho to naopak nabudilo a nespal už vůbec. POdle mudr není tak spavý a je to normální. Když jesm ve 14.m přestala kojit, dost se to zlepšilo. Už vydrží spát celou noc, tak od 10 do 7. Jen se vzbudí k ránu na sunar a občas chce pohladit. Přes den spí 1-2 hodiny. S manželem už nevypadáme jako chodící zombie.
držím palce, však ono se to zlepší.
 vendy

Lenka2602
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.10 12:29

Ahojky, můj Kubíček spí takto: večer jde spinkat kolem 19-20 hod, spinká až cca do 3-5 hodiny ranní, po krmení zase spinká a vstáváme kolem 7 hodiny. Mezi krmením ve dne mi moc nespí, maximálně tak na 20 minut. Až po odpoledním jídle zabere s přestávkou tak na 1-2 hodinky, takže za den prospí asi tak 12-13 hodin z celkových 24hod.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Nemá ruku a chce 63 milionů korun! Za dublérku Milly Jovovich se modlí i Milla

Přežila skoro vlastní smrt, teď žádá odškodné! Krásná kaskadérka Olivia... číst dále >

Rodina Jiřího ji odstřihla? O stavu Pomejeho se Andrea dozvídá z médií!

Odstřihla rodina Jiřího Pomejeho jeho stále ještě manželku Andreu od... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >