Reklama

Kolik jablek se vejde do prázdné krabice od bot

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

gabki
Ukecaná baba ;) 1135 příspěvků 24.02.17 20:43
Kolik jablek se vejde do prazdne krabice od bot

Otázka zni :think: kolik jablek se vejde do prazdne krabice od bot :think: Je to chyták a Já si nad tim lamu hlavu. Víte?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62561 příspěvků 3 inzeráty 24.02.17 20:45

@gabki Jedno… pak už není prázdná, ne ;-)

Uživatel je onlineCuddy
Neúnavná pisatelka 15272 příspěvků 24.02.17 20:47
@j.a.n.i1 píše:

Patrne ano, jinak by prece zalezelo na velikosti krabice a jablek.

Příspěvek upraven 24.02.17 v 20:47

gabki
Ukecaná baba ;) 1135 příspěvků 24.02.17 20:47

Jeeee ty si Dobrá :palec: :palec: :palec:

budi
Závislačka 4104 příspěvků 24.02.17 20:55

Zalezi taky kdo otazku poklada :-) jestli treba nekde u pohovoru, tak potom u takovych otazek nejde o vysledek, ale spis o zjisteni toho, jak clovek uvazuje… jestli to budes pocitat, jakym postupem, jestli zacnes zjistovat blizsi udaje apod.

jestli je to zabavny chytak, tak je to proste chytak… a moje odpoved je 11 :-)

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1386 příspěvků 6 inzerátů 24.02.17 22:14
@j.a.n.i1 píše:

8o 8o dobréé já nad tím taky přemýšlím, že podle rozměru a počtu jablek :D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

xjuklickova
Kelišová 5081 příspěvků 1 inzerát 24.02.17 22:17

@j.a.n.i1 dobre ty :palec: ja si take predatavovala krabici od bot a jablka, tak jaem si rikala, ze od dětských tak 4 a od manzelovych bot tak 8 :roll:

Ewinkazakr
Kecalka 193 příspěvků 24.02.17 22:33

Dobre :) to mi pripomelo, jak mi v mladi babicka davala hadanku, kolik vajicek snim na lacny zaludek :lol:

Ewinkazakr
Kecalka 193 příspěvků 24.02.17 22:37

Jeste znam- Je rano, chystas se snidat a zazvoni zvonek. Jsou to tví rodice a jdou k tobe na snidani. Mas chleb, krabici mleka, dzus, marmeladu a maslo. Co otevres jako prvni? :)

vejilka
Závislačka 4369 příspěvků 24.02.17 22:39
@Ewinkazakr píše:
Jeste znam- Je rano, chystas se snidat a zazvoni zvonek. Jsou to tví rodice a jdou k tobe na snidani. Mas chleb, krabici mleka, dzus, marmeladu a maslo. Co otevres jako prvni? :)

Oči?

pedigka
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 24.02.17 22:43
@Ewinkazakr píše:
Jeste znam- Je rano, chystas se snidat a zazvoni zvonek. Jsou to tví rodice a jdou k tobe na snidani. Mas chleb, krabici mleka, dzus, marmeladu a maslo. Co otevres jako prvni? :)

Dvere?

Ewinkazakr
Kecalka 193 příspěvků 24.02.17 22:43

No teda, to me taky nenapadlo :lol: tam se asi pocita s tim, ze uz jsi vzhuru, ale jinak vlastne jo :lol: ma tam byt neco jineho, to jste me dostala :lol:

Ewinkazakr
Kecalka 193 příspěvků 24.02.17 22:45

@pedigka Ano :lol:

vejilka
Závislačka 4369 příspěvků 24.02.17 22:46
@Ewinkazakr píše:
No teda, to me taky nenapadlo :lol: tam se asi pocita s tim, ze uz jsi vzhuru, ale jinak vlastne jo :lol: ma tam byt neco jineho, to jste me dostala :lol:

a co to tedy je? Dveře? jsem napjatá :D

Ewinkazakr
Kecalka 193 příspěvků 24.02.17 22:48

@kacenka8 Jasne :lol:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama