Kolik je normální trávit času s partnerem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.19 07:43
Kolik je normální trávit času s partnerem?

Ahoj holky,

zajímalo by mě kolik času trávíte se svým partnerem? Jsme spolu s přítelem 9 let, ale poslední dobou mi přijde, že chce trávit čas pořád víc sám u pc. Já bych ráda koukala společně třeba na filmy, povídala si, šla spolu někam, ale on ne, prý jsme přece spolu doma..

Jak to máte vy? Jsem já divná? :-)

Díky.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Freeandwild
Kecalka 305 příspěvků 27.08.19 07:52

Když jsme s partnerem spolu, u počítače trávíme minimum času, v podstatě jen na splnění povinností. Jinak se snažíme trávit společný čas produktivně. Buď něco podnikneme - procházka, výlet, sport, nebo se věnujeme domácnosti a u toho povídáme, nebo si klidně jen tak lehnem, pomazlíme se, postěžujem si na práci, večer si dáme spolu večeři, víno, pustíme si film nebo seriál… Samozřejmě trávíme čas i odděleně, ale zkrátka když se sejdem doma, není to tak, že každý zaleze do svého rohu a dělá si svoje. To jsem měla s bývalým a už bych to nechtěla.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.19 07:55

Přítelovi se střídají 12h směny ranní a noční, takže se to odvíjí od práce a jeho únavy po noční. Když přijede z denní, je vcelku k. o., tak mu jen nandám večeři, chvíli povídáme a pak ho nechám v klidu. Vzhledem k tomu, že už je pak večer a já vstávám brzo, tak jdu pak spát a on buď ještě na něco kouká nebo relaxuje. Když má po dvou dvanáctkách dva dny volno a já příjedu z práce, tak se společně najíme, vyvenčíme psa nebo děláme něco na zahradě a občas si vyrazíme i někam do společnosti nebo večer koukáme na film.

Pak jsou tři dny noční. To je jasné, že po něm nemůžu nic chtít, jen mu nachystám jídlo a nechám ho odpočívat. Když nám vyjde volný víkend, většinou vyrazíme na nějaký vandr nebo za známýma či něco děláme na zahradě a tak. Večer, pokud jsme pak doma, tak film nebo deskovky nebo zpívání, kamarádi a tak podobně. Hodně se to sřídá, kdy si jdeme každý po svém nebo spolu a závisí to hlavně na jeho práci a únavě.

odlaska
Kecalka 348 příspěvků 27.08.19 07:57

Já třeba partnera chápu, taky si radši dělám svoje věci. Po celém dni žvatlání na děti jsem vymluvená, psychicky unavená a jsem ráda,, že můžu jen tupě zírat do notebooku nebo na film..
Stanovte si v týdnu pravidelné dny, kdy spolu budete něco dělat. Například středy jsou filmové a prostě spolu budete každou středu koukat na film.. ;-)

Lama Lama
Hvězda diskuse 54961 příspěvků 27.08.19 08:02

, chodíme na pěší výlety, cyklo, inline, semtam ten film, povídáme si, i vedle sebe jen tak jsme s těma kompy

Kriss Tina
Extra třída :D 12211 příspěvků 27.08.19 08:06

Tak asi záleží na tom páru no, jak se shodneme. Někdo chce mít taky svůj klid a prostor vyloženě jenom pro sebe :nevim: my, když chlap pride z práce jdem většinou na procházku nebo na nákup, doma se pak věnuje dětem, já poklizim co sem za dopoledne s detma nestihla, dělám večeři a jak dáme děti spát tak si spolu pustíme nějaký film v posteli. O víkendech jezdíme po vyletech, takže bych řekla že krom práce spolu trávíme času dost, ale jsou chvíle kdy si třeba radši zalezu do vedlejší místnosti a sama si čtu, chlap si zas občas pustí xbox a sám si hraje. Prostě spolu travime čas rádi, ale ne každou volnou vteřinu :lol:

Heivka
Závislačka 4374 příspěvků 27.08.19 08:13

My jsme spolu 13 let a vždy se domluvíme, ale poslední dobou to bývá, že než stihneme udělat něco společně, tak padneme oba za vlast, ale ono se dvěma psy a dvěmi malými dětmi se nedá nic jiného čekat. Ale jsou chvíle, kdy jeden z nás nemá chuť na interakci s druhým a chce dělat něco sólo, ať to je zalézt si k nějaké PC hře, zmizet se psy ve nebo si prostě v klidu jenom číst. Na druhou stranu jsou chvíle kdy večer hrajeme deskovky, povídáme si nebo si necháme dovézt dobré jídlo. Je tedy pravda, že po devíti letech vztahu to už nebyl přítel, ale manžel a v té době jsme měli společnou náplň, a to výrobu potomstva byla to taková hezká svobodná doba, kdy všechen volný čas patřil jenom nám. Už se hrozně těším až děti povyrostou a my budeme moct zase vypadnout třeba do divadla nebo na večeři. Teď to jde těžko protože sehnat večerní hlídání je docela problém.

kačka39
Zasloužilá kecalka 563 příspěvků 27.08.19 08:16

Proto já jsem chodila dřív radši skoro všechny víkendy do práce. Hrozně mi vadí když jsme o víkendu celá rodina doma a on čumí na střídačku na TV, kde nic pomalu nedávají a hraje tanky na PC. Místo abychom jeli na výlet, nebo šli aspoň na procházku.
Teď už víkendy nechodím, ale přemýšlím o brigádě, nemůžu to snést.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.19 08:18

My si travime vecery kazdy po svem :oops: filmy vyjimecne, neni na co moc koukat :nevim: a ja po celem dnu potrebuju vypnout a mit hodinu dve jen pro sebe, nechce se mi pak uz komunikovat, mu taky ne, v tomto jsme stejni. U nas mluvi nonstop mala dcera :mrgreen:
A to jste 9 let s pritelem a planujete svatbu/rodinu? At se neomrzite :nevim: jinak pres den o vikendu/pompraci jsme spolu, ale jak dcera usne a je klid, mame kazdy svuj klid (mobil tablet tv pc) sam pro sebe no

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.19 08:23
@kačka39 píše:
Proto já jsem chodila dřív radši skoro všechny víkendy do práce. Hrozně mi vadí když jsme o víkendu celá rodina doma a on čumí na střídačku na TV, kde nic pomalu nedávají a hraje tanky na PC. Místo abychom jeli na výlet, nebo šli aspoň na procházku.
Teď už víkendy nechodím, ale přemýšlím o brigádě, nemůžu to snést.

Kačko, úplně tě chápu, já si vedle něj pak přijdu skoro jak bych překážela, jak mě ignoruje.
Zakladatelka

Cuddy
Neúnavná pisatelka 16669 příspěvků 27.08.19 08:30
@Anonymní píše:
Kačko, úplně tě chápu, já si vedle něj pak přijdu skoro jak bych překážela, jak mě ignoruje.
Zakladatelka

A ty nepotrebujes odpocivat? My tedy pres den (o vikendu) jsme aktivni hodne, kola, brusle,…, ale vecer si rada zalezu sama k pocitaci a jsme jen vedle sebe.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.19 08:38
@Cuddy píše:
A ty nepotrebujes odpocivat? My tedy pres den (o vikendu) jsme aktivni hodne, kola, brusle,…, ale vecer si rada zalezu sama k pocitaci a jsme jen vedle sebe.

Jasně, že jo, ale když se doma potkáme odpo/ k večeru, nepotřebuju trávit sama dalších 6 hodin. Dřív jsme spolu často koukali na film, atd. Teď mi přijde, že chce být jen u pc. No nevím, nechci nějak naléhat. Třeba je to normální :nevim:

Cuddy
Neúnavná pisatelka 16669 příspěvků 27.08.19 08:40
@Anonymní píše:
Jasně, že jo, ale když se doma potkáme odpo/ k večeru, nepotřebuju trávit sama dalších 6 hodin. Dřív jsme spolu často koukali na film, atd. Teď mi přijde, že chce být jen u pc. No nevím, nechci nějak naléhat. Třeba je to normální :nevim:

Ja si jiz take radsi zalezu k pocitaci nez nejaky film, nastesti to mame oba stejne. Jsme spolu pres den plus s detmi. vy deti nemate, ze jsi 6 hodin sama?

řeřicha
Kecalka 417 příspěvků 27.08.19 08:44

@kačka39 a proč nejdeš sama s dětmi? Pokud jsem to pochopila správně a máte děti.

Michelle1985
Povídálka 20 příspěvků 27.08.19 08:54

Manžel dela 12h směny krátký a dlouhý týden. Když má krátký týden tak já mám odpolední, takže jsme spolu jen ráno a to já vařím a uklízím, on dělá něco na zahradě nebo kouka na telku. Když mám já celý týden ranní a jsem brzo doma tak on má dlouhý týden takže je buď celý den na ranní nebo spí po noční. Společné máme 2 víkendy v měsíci, kdy většinou s rodinou grilujeme nebo max zajdeme na pivko. Jinak na nějaké výlety moc nejezdime. To spíš jen já s dětmi sama. Štve mě to. My celkově s partnerem máme na většinu věcí odlišný názor a vkus takže se neshodneme ani na aktivitách, ani na vkusu co se týče filmu nebo hudby. Takže u nás si taky spíš každý dělá něco podle sebe. On jede na hřiby nebo na ryby nebo kouka na televizi, já jedu s detma na kolech nebo bruslích, plavat nebo si čtu. Společně děláme máloco, max úklid, vaření nebo nákup. No i na ten nákup si radši zajedu sama, protože on proběhne Kaufland za 10 minut a já musím projít každý regal zvlášť :roll:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama