Kolik je optimalni hubnout?

Anonymní
21.5.20 14:02

Kolik je optimalni hubnout?

Zdravim, prosimvas, kolik je optimalni hubnout kdyz mam vahu v norme? Vazim 56 kg a merim 156 cm. Za posledni mesic jsem zhubla sotva 1,5 kg a trochu me opousti motivace, ale chapu, ze clovek ktery je obezni bude treba hubnout rychleji nez ja, diky

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
18046
21.5.20 14:08

A proč bys měla hubnout a proč zrovna kilogramy? Jak kontroluješ, že spaluješ případný přebytečný tuk a ne jen vodu nesmyslnou hladovkou?

Vykašli se na diety, začni se víc hýbat a zpevni svoje tělo a srovnej si jeho držení. plus identifikuj svoje hlavní zlozvky v jídle a průběžně je nahrazuj nějakými lepšími zvyky.

To ti bohatě stačí.

Příspěvek upraven 21.05.20 v 14:09

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60886
21.5.20 14:08

Proč chceš hubnout když máš váhu v normě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
191
21.5.20 14:10

@Ou :zed: To je přeci její věc, jestli chce zhubnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
18046
21.5.20 14:11
@vannilka píše:
@Ou :zed: To je přeci její věc, jestli chce zhubnout.

no vzhledem k tomu, že se ptá takhle nesmyslně, tak by bylo dost žádoucí aby se zamyslela nad celkovým konceptem co a proč dělá a jeslti vůbec rozumí základním principům.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24554
21.5.20 14:25

Hele čím míň vážíš, tim pomaleji to jde. Vyhodila bych váhu, na té tolik nesejde, zaměř se na centimetry.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7378
21.5.20 14:26

A na kolik by jsi chtěla zhubnout?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4740
21.5.20 15:16

@aiwwa tak záleží, jestli tolik váží kvůli tukům nebo svalům. Já když jsem se stejnou výškou vážila 55, tak už jsem byla dost oplácaná. Teď vážím o deset kilo míň a postavu mám normální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60886
21.5.20 15:33
@Čičorečka píše:
@aiwwa tak záleží, jestli tolik váží kvůli tukům nebo svalům. Já když jsem se stejnou výškou vážila 55, tak už jsem byla dost oplácaná. Teď vážím o deset kilo míň a postavu mám normální.

jenže ona píše, že má váhu v normě. tak jaksi nerozumím proč hubnout. A jinak myslím, že je lepší se měřit než vážit a pokud chce zhubnout jen trochu, tak spíš vytvarovat sportem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12041
21.5.20 15:46

@aiwwa Tak podle tabulek třeba jo, ale když se necítí dobře? Já mám 160cm a když bych měla 56kg, tak budu prostě tlustá :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60886
21.5.20 15:47
@arinecka píše:
@aiwwa Tak podle tabulek třeba jo, ale když se necítí dobře? Já mám 160cm a když bych měla 56kg, tak budu prostě tlustá :mrgreen:

tak ona to sama píše, že má váhu v normě. tak nechápu moc na co se ptá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4740
21.5.20 15:55

@aiwwa ale mít váhu v normě neznamená mít postavu v normě. Proto píšu, že záleží, jestli jsou to kila svalů, nebo tuků.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.5.20 17:36

Ano presne jak tu bylo receno. Necitim se moc dobre a jsem oplacana, ne vylozene tlusta. Z nesmyslnych diet uz jsem taky vyrostla :) uz mesic se snazim jist zdrava a vyvazena jidla, nejim bile pecivo ani bilou mouku, vyhybam se tucnym salamum a syrum, maso jim jen kureci, kruti a ryby. Kdyz uz delam neco z mouky, tak pouzivam celozrnou spaldovou. Pecivo jim pouze zitne a cca platek ci dva denne. Snazim se omezit i prilohy, jim pouze ryzi a brambory, ktere taky omezuji a casto nahrazuji zeleninou. Bohuzel, obcas take hresim. Jen me zajimalo jake jsou vase zkusenosti s hubnutim v optimalni vaze. Jestli delam nekde chybu nebo to opravdu pujde takhle pomalicku. Popr. me napada, zda muze prijit den, kdy si telo na tuto stravu a pohyb zvykne a ja prestanu hubnout uplne, co potom?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.5.20 17:38

@eviku-miluna chtela bych se dostat alespon na 50 kg

• Citovat
  • Nahlásit
11460
22.5.20 22:11

Při téhle váze a výšce se mi zdá těch 1,5 kg jako rozumné maximum, abys neměla jo-jo efekt. Stejně se doporučují max. 2 kg. Pouze u vyšší obezity jako třeba 130 kg to může být více, tam to začíná na úbytcích klidně 4 kg měsíčně.
Ale u těch normálních váhových hladin - kde jde o oplácanost, je docela úspěch udělat měsíčně 1,5 kg. Já bych byla spokojená. Udělala jsem jen 1 kg za 6 týdnů, jsi na tom lépe a to já vážím i měřím více. Kdybych přišla o 2 kg za měsíc, tak jásám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat