Kolik partnerů je už příliš?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lejlinka29
Stálice 66 příspěvků 14.02.18 21:15
Kolik je už příliš?

Ahoj holky..nedavno jsem se bavila s kamaradem ktery se rozciloval nad tim jake dnesni holky jsou-prestal se vidat se slecnou jen k vuli tomu ze mu rekla pocet kluku se kterymi spala..podotykam ze jich bylo kolem 20ti slecne bylo 22..kolik je podle vas moc a popravde-jak jste na tom vy? diky je to jen ze zvedavosti..

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 54 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineChauvinist
Neúnavná pisatelka 15639 příspěvků 14.02.18 21:18

Jen 20 ve 22ti? Tak to byla ještě napůl panna, ne? :nevim:

Klopotkova
Kelišová 6785 příspěvků 14.02.18 21:20
@Lejlinka29 píše:
Ahoj holky..nedavno jsem se bavila s kamaradem ktery se rozciloval nad tim jake dnesni holky jsou-prestal se vidat se slecnou jen k vuli tomu ze mu rekla pocet kluku se kterymi spala..podotykam ze jich bylo kolem 20ti slecne bylo 22..kolik je podle vas moc a popravde-jak jste na tom vy? diky je to jen ze zvedavosti..

Na 22 let 20 partnerů je málo. :lol:

Elath
Kecalka 103 příspěvků 14.02.18 21:22

A proč mu to říkala? On jí snad řekl číslo?
Nevidím důvod říkat partnerovy číslo (ať už muži nebo ženě - i když panuje přesvědčení, že muži počet předchozích partnerů nesou hůř než ženy). Když na to přijde, tak i dva mohou být moc.
Když už jsme toho, kdysi jsem slyšela vtip, který se týkal toho, že muž chce zkušenou panu :-D

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.18 21:23

Ve 22 jsem měla jednoho a ve 24 uz 8 :D Já se ani nedivím, že to svoje cislo někdo tají, když jsou pak lidi schopný se rozejít jenom kvůli tomu :roll:

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 804 příspěvků 14.02.18 21:23

Ve 22 jsem měla jednoho a prvního. Ale já nejsem hloupá coura, takže asi nezapadám do vzorku. :lol:

cestovatelka11
Kecalka 134 příspěvků 14.02.18 21:24

Je mi 28 a mam devet zarezu… Na muj vkus to je ale pro me moc… Lepsi je kvalita nad kvantitou

Petruna21
Echt Kelišová 9787 příspěvků 14.02.18 21:25

Každý to má asi jinak :think: :lol:

cestovatelka11
Kecalka 134 příspěvků 14.02.18 21:25

Ve 22 to byli 3

Eule
Zasloužilá kecalka 763 příspěvků 14.02.18 21:28

Táhne mi na 30 a asi jsem „nenormální“, jelikož mám teď už manžela a byl a doposud je tím jedním jediným… osobně mám problém, že nedokážu mít nezávazně sex, musím k člověku něco cítit… no a druhý problém je ten, že prostě nechci být nevěrná…

g.sandova
Závislačka 3517 příspěvků 14.02.18 21:29

Aha, takže jsem hloupá coura.
Nikomu do toho nic není. A jestli se kvůli tomu někdo dokáže rozejít, je hloupý. A je jedno, jestli je hloupý panic, panna nebo coura jako já

Lejlinka29
Stálice 66 příspěvků 14.02.18 21:31

@Chauvinist
:lol: :lol:

Lejlinka29
Stálice 66 příspěvků 14.02.18 21:32
@Čičorečka píše:
Ve 22 jsem měla jednoho a prvního. Ale já nejsem hloupá coura, takže asi nezapadám do vzorku. :lol:
..takze podle vas holky co to maj jinak musi byt hned hloupe coury, jo??neni to trosku uzkoprse? :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.18 21:32

Je to hodne, mela jsem jich 8 nez jsem poznala v 26 manzela… A malo se mi to nezda

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.18 21:33

Ve dvaadvaceti 3 a od te doby stale jen ten treti ;) Je mi pres 30.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 54 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Reklama