Kolik je vlastně potřeba kočárků?

10.4.07 08:03

Kolik je vlastně potřeba kočárků?

Ahoj všem maminám,
chtěla jsem se zeptat,budu mít dubnové mimčo a kočárek jsem koupila od Inglesiny z druhé ruky,je to pouze ta hluboká korba a na sporták to udělat nejde, ted mě zajímá jestli je teda potřeba kupovat sporťak a pak ještě golfky,neni to zbytečně moc kočárků?V prosinci jí bude 8měs., to jí asi težko dám do golfek,ne?No a když koupim sporták,třeba trojkolku, jsou nutný potom golfky?Prosím poradte mi, nemám zatím žadné zkušenosti a můžete napsat i jaký golfky nebo sporták by jste mi doporučili,moc děkuji:-))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

36
10.4.07 08:49

Já jsem taky jezdila s hlubokým kočárkem, mimi se narodilo v září, a bohužel korby hlubokých kočárků jsou fakt tak max. do půl roku.Takže jsem toto taky musela řešit, ale s tím, že nechci kupovat několik kočárků během cca 3 let, tak jsem se rozhodla po hóóódně dlouhém váhání pro Jané carrera - golfky. Malý teď bude mít 7 měsíců a je vnich v pohodě. Jsou super polstrované, odpružené, fakt jsem s nimi spokojená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.4.07 09:10

No jo,ale mate dobrý že je ted celkem teplo, ale ty nasi bude v prosinci 8mesicu a bude treba hodne zima a snih, tak prave nevim co poridit,aby to bylo v pohode:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1493
10.4.07 09:40

Já jsem vozila malého do 9 měsíců v hluboké korbě (mám hluboký kočár do 1 roku věku, korba má délku něco málo přes 80 cm) a teď jezdím ve sporťáku. Golfky kupovat nechci, takže si vystačím se dvěma kočáry. Inglesina mívá taky velké korby, takže pokud nebudeš mít extrémně velké mimi, tak by tam zimu mělo přečkat v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
160
10.4.07 09:59

Ahoj,
já si vystačila s dvěma kočárky, myslím že když koupíš kvalitní lehoučký sporťáček, tak golfky vůbec nepotřebuješ.Já mám Inglesinu Zippy a v zimě byly malý 2 roky a vešla se i s pytlem, jde rychle složit jako golfky, je lehký, že jsem ho s malou unesla sama i do trolejbusu, a budu ho mít počítám až do dceřiných 3 let. A další dobrý sporťáčky mají Peg Perego, ten má kamarádka a taky chvála.
Andrea.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
198
10.4.07 10:01

Ahoj, já taky mám ještě korbu(narodila se na konci června), už je to sice taktak…Ale je fakt, že mám polohování zádíček, takže malá může sedět.
Teď už chci dát sport.nástavbu, ale golfky si pořídím-kvůli váze a cestování. Můj kočár je přeci jen trochu větší. Na krátké cesty to neva, ale chceme jet na dovču, a taky až bude více chodit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.4.07 10:13

No,ja u ty hluboky korbe od Inglesiny mam taky polohovaci rost, prave jsem si myslela,ze to v nem zvladnem a preckame zimu a pak koupim golfky nebo ten sportak od Peg perega:-)ted se mi libi i ta trojkolka od Jane Slalom,ale je tezka,asi s ni bude zima dobra,ale pak uz mi bude zase na nic,ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
175
10.4.07 10:23

Andrusko, pises o golfkach, jako o sportacku, zajimalo by me, jestli takove golfky (zippy, pliko) skutecne mohou zastoupit sportak, napr. i na polnich cestach nebo v zime ve snehu. Moc se mi libi Pliko od Peg Perega, ale vaham, jestli to bude stacit i na chatu a v zime do snehu, nebo budu potrebovat jeste sportak s dobrym odpruzenim a velkymi koly.. A mate nekdo zkusenost se sportovni nastavbou na podvozek hlubokeho Peg Perega? Zvazuji, jestli by to nestacilo jako sportak na zimu a do terenu a do mesta pak zminene golfky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
10.4.07 11:06

Ahoj, moje malá je taky dubnová a vozila jsem ji v hluboké korbě do února, tedy do 10 měsíců. Byla to ta zima roku 2005, tä byla dlouhá, skoro až do března, proto jsem u korby zůstala tak dlouho. V tom únoru jsem koupila golfky klasické, a teď, kdy jsou holce 2 roky kupuju jen takové ty lehoučké golfky jen se sluneční stříškou, jsou to golfky určené pro děti, které už většinu času chodí a vezou se málokdy. Takže já spotřebuji tři kočárky.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
10.4.07 11:08

Ten anonym jsem já, Aniiik, nějak mi blbne přihlášení.

• Nahlásit
  • Citovat
1939
10.4.07 11:11
Anonymni píše:
Ten anonym jsem já, Aniiik, nějak mi blbne přihlášení.

Oprava: jmenuji se Anik-------už mám v těch přezdívkách zmatek :)) Ale už s tím nebudu obtěžovat :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.4.07 11:22

Tak to asi nemam moc resit,co? Ja mela taky tu vizy,to mit presne takhle,ale pak me rozhodilo,jak vsichni kupujou sportak a pak golfky a to nechci,bud jedno nebo druhy a golfky mam vybrany od Peg peréga,jenže taky nevim jaký:-) je toho tolik,že je z toho člověk zblblej:-))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
160
10.4.07 13:37

Ahoj Janaze,
Zippky bereme i na chatu, jezdily jsme s nima na polních cestách a pohoda, i v zimě s pytlem, ale na zimu tak do města, závěje teda nezvládne. Já měla v záloze ještě náš první kočár trojkolku s naf.koly ( teď už prodaná ), ale vůbec jsem jí nepoužila, neb letošní zima byla mírná a závěje nebyly. Jinak Zippky jsou lehký,polohovací do lehu,skvěle se ovládají a golfky fakt třeba nejsou.
Andrea.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.4.07 16:30

Koukala jsem a ty sportaky jsou hodne tezky,zadny do 9kg:-(( taky jsem slysela,ze ty 3kolky nejsou moc stabilni,no ty Zippky vypadaji pekne,jen se bojim ty zimy,ze s koleckama se nikam nedostanu a jezdime do prirody,no to bude muset chodit mala po svych a nebo v nositku i kdyz to si dam:-))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
94
10.4.07 21:11

A bydlíš na vesnici nebo ve městě? Já jsem z města, měla jsem dobré golfky i dobrý sporťák zároveň, ale vysledovala jsem, že mám tendenci jezdit spíš s golfkama. Takže kdybych měla volit znovu, koupila bych super golfky (typ Inglesina zippy, Peg perego P3..) a z druhé ruky nějaký levný sporťák vyloženě do lesa.
Sněhu bych se zas tolik nebála - první zimu zvládnete případně v hlubokém a další už budeš moct přinejhorším tahat dítě na bobech nebo sáňkách - když letos nasněžilo (u nás asi 2×), ani jsme kočár nevytahovali (a to jsem měla sporťák s velkými koly), protože nechat se tahat na bobech byla ta nejlepší zábava :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama