Kolik jste absolvovaly pohovorů, než jste získaly práci?

Lenisha
21.3.17 11:29

Kolik jste absolvovaly pohovorů, než jste získaly práci?

Ahoj holky
Tak si Vám tak musím pofňuknout. Nemůžu za boha sehnat práci. Už jsem byla na 7 pracovních pohovorech a stále nic. Začínám z toho mít lehkou depku. Kolik jste vy musely absolvovat pohovorů, než jste získaly práci? To jsem vážnè tak velký neschopák? Přitom praxi a vzdělání mám :nevim:

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

3207
21.3.17 11:34

@Lenisha doufám, že tě neodradím…ale já téměř rok 8o :pocitac: A to mám VŠ a před mateřskou jsem dělala 10 let u mezinárodní telekomunikační společnosti :nevim: Holt té práce tady u nás není tolik, dojíždět do Prahy a kamkoliv jinam nejde - mám malé dítě - a to byl možná i někde kámen úrazu, i když se na pohovoru třebas přímo nezeptali, vydedukovali si to asi :zed: přeji ti, ať to netrvá tak dlouho a najdeš práci, ve lter=é budeš spokojená a né za trest… :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.3.17 11:34

Byla jsem na dvou pohovorech, kde mě nevzali a následně mě ani né za půl roku z druhého místa sami volali, že se uvolnila jiná pozice a jestli mám zájem. Do týdne jsem byla zaměstnaná :) Často to není jen o vzdělání a schopnostech, ale také příležitostech. Neztrácej hlavu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lenisha
21.3.17 11:35
@Tomička píše:
@Lenisha doufám, že tě neodradím…ale já téměř rok 8o :pocitac: A to mám VŠ a před mateřskou jsem dělala 10 let u mezinárodní telekomunikační společnosti :nevim: Holt té práce tady u nás není tolik, dojíždět do Prahy a kamkoliv jinam nejde - mám malé dítě - a to byl možná i někde kámen úrazu, i když se na pohovoru třebas přímo nezeptali, vydedukovali si to asi :zed: přeji ti, ať to netrvá tak dlouho a najdeš práci, ve lter=é budeš spokojená a né za trest… :kytka:

Tak to se mám nač těšit. Tě pic :,(

• Citovat
  • Upravit
354
21.3.17 11:36

Mě preventivně ani na pohovory nezvali :D xživotopisu rozeslaných, a nic (půl roku). Jen na jeden mě pozvali a stejně nic. Ostatní buď bez odezvy a nebo mail, že mají jiného kandidáta/nesplňuji podmínky. Ale u mě to je tím, že mám prázdný životopis. Mám sice dva diplomy, ale to je vše. Naštěstí mi pracák nabídl placenou praxi, takže tam jsem byla na pidi pohovoru, ale tam bylo jasné, že mě vezmou. Takže mám na rok pokoj:)
Ale teda máš praxi a to je hodně velké plus. Hmm že by to byly pozice s velkým počtem kandidátů? Na co se hlásíš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4195
@Lenisha píše:
Ahoj holky
Tak si Vám tak musím pofňuknout. Nemůžu za boha sehnat práci. Už jsem byla na 7 pracovních pohovorech a stále nic. Začínám z toho mít lehkou depku. Kolik jste vy musely absolvovat pohovorů, než jste získaly práci? To jsem vážnè tak velký neschopák? Přitom praxi a vzdělání mám :nevim:

Celkem jsem absolvovala 1 pohovor a vzali mě. Ale životopisů jsem poslala nespočet, to buď byla rovnou zamítavá odpověď nebo žádná. Pak se mi ozval můj současný zaměstnavatel, byla jsem na pohovoru a hotovo. Ale zabralo mi to asi 3/4 roku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14398

Ono zalezi na oboru ve kterem se chces uplatnit, ja jako kadernice / prodavacka sem vzdycky byla prijata okamzite at sem se hlasila kdekoliv :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25486
21.3.17 11:38

@Lenisha :hug: jsem na tom podobně… neklesej na mysli, však to klapne :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12071
21.3.17 11:38

@Lenisha ahoj,take se přidám do klubu…neuspesne shanim praci téměř 3/4 roku :? Můj dojem z neúspěchu je věk (je me38) a rodina a samozřejmě si každý vybere kandidáta bez deti atd
Každý den provitam internet, posilam CV a prdlajs
Už se vidím v bille u kasy, grrr

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lenisha
21.3.17 11:40

Pracovala jsem v mediích. Jako fotograf, redaktor a editor. A to je kámen úrazu. Dnes umí psát hodně lidí, takže tlačenka. Nečekala jsem, že mě budou všude čekat s otevřenou náručí, jen už to trvá nějak moc dlouho

• Citovat
  • Upravit
Lenisha
21.3.17 11:42
@mumisek79 píše:
@Lenisha ahoj,take se přidám do klubu…neuspesne shanim praci téměř 3/4 roku :? Můj dojem z neúspěchu je věk (je me38) a rodina a samozřejmě si každý vybere kandidáta bez deti atd
Každý den provitam internet, posilam CV a prdlajs
Už se vidím v bille u kasy, grrr

Jop mám to stejně. Taky to určitě zakempim za kasou. Nic proti pokladním, ta práce musí být maras, ale já si vždycky říkala, že za tou pokladnou končí sny

• Citovat
  • Upravit
21.3.17 11:42

Pokaždé mne vzali na první pohovor. Jenže to jsem neměla děti :roll: teď by to bylo asi o dost horší

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.3.17 11:44

Vklidu, já lítala po pohovorech v Ostravě… měla jsem jich asi 16 během roku.
A to jsem se vyhýbala nabídkám typu (hledáme makléře, prodávej pojistky a když neprodáš, vykopneme tě).
Ale hodně mi pomohl nedávno facebook. Když jsem hledala práci, měla jsem novou v horizontu jednoho týdne včetně pohovoru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.3.17 11:47

Hledala jsem práci po škole, bez praxe a v době krize, skvělá kombinace :( životopisů rozeslaných milion, pak jsem byla po třičtvrtě roce na třech pohovorech, z toho mě vzali do dvou tak jsem si mohla dokonce vybrat :) hlavně to člověk nesmí vzdávat, ono se zadaří :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
262
21.3.17 11:48

První práci jsem hledala asi osm měsíců ( smlouva na dobu určitou a přes sezonu) poté jsem šla na první pohovor po této práci a měla jsem štěstí vzali mě hned :-)

Ale jinak člověk musí vydržet a nesmí ho to odradit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama