Kolik jste nejvíce přibraly?

73
5.1.20 12:49

Kolik jste nejvíce přibraly?

Mám takovou otázku, kolik jste přibraly nejvíce a za jak dlouhou dobu? Já bych potřebovala 10kg přibrat.. Věřte nebo ne. Mám podvahu, vlastně skoro celý život kromě dětství. Věřím že se dá přibrat 5kg měsíčně když bych jedla hoodne.. Proto si chci přečíst nějakou motivaci od vás, ať vidím že se to zvládnout dá. Četla jsem tu v jednom fóru že paní zvládla 12kg za měsíc.. 8o já bych potřebovala těch 5kg a 5kg další měsíc, potřebuji to tak trochu uspechat. Tak kolik jste přibraly nejvíce v co nejkratší době? :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

173
5.1.20 12:56

Ahojky a kolik vážíš?? Já mám 162/41 kg.. vyzkoušela jsem snad vše a nic :nevim: Takže se přidávám :) Jinak já zkoušela: pivní kvasnice, nutridring, sachariďák, potraviny více výživné.. Ale má váha je už asi tak 7 let stejná :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2159
5.1.20 12:59

20 kg za 3-4 měsíce, ale po psychiatrických lécích. Jinak já bych raději brala podváhu (měla jsem 2-krát anorexii, takže vím, o čem je řeč), než vypadat teď, jak vypadám.
Ale tak chápu, že někdo třeba ze zdravotních důvodů chce přibrat/nebo se mu podváha nelíbí, mně se naopak podváha líbila. Ale nabrala jsem nezdravým způsobem tehdy, jedla jsem 2 veliké večere denně, 2 tabulky čokolády… pokud potřebuješ zdravě přibrat, tak bych si možná nechala sestavit jídelníček od nutričního terapeuta na míru. Držím palce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
73
5.1.20 12:59

@NickPaul já mám 164/43kg.. Tak to asi děláš něco špatně. :lol: kašli na nutridrinky, kvasnice mám taky ale musí se používat určitou dobu a pravidelně.. Což mi dělá někdy problém :roll: musíme žrát, žrát, žrát.. Znám holku co byla hubená jak já a teď má minimálně 15 kg nahoře :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
73
5.1.20 13:02

@Lollitka a jaké léky to byly nevíš? Mě by se hodily :lol: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.1.20 13:02

Ahoj nejvic sem nabrala s partnerem jedu jeho tempo a to je pro me vrazedny.Kdyz sem snim zacinala mela sem o tricet kilo min. Varim kazdy den. Takze pribrat se da pravidelnym jidlem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
173
5.1.20 13:03

@DeniSsM Tak to jsme skoro stejné :mrgreen: Těší mě človíčku se stejným problémem :mavam: Já to vše zkoušela po dobu asi 5 let postupně.. mám za sebou testy i u lékaře a dle něj jsem zcela zdravá a tělu nic nechybí a nedokáže si vysvětlit proč nepřiberu.. Já se snažím jíst ale při 3 smenném provozu ta pravidelnost není

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.1.20 13:03
@DeniSsM píše:
Mám takovou otázku, kolik jste přibraly nejvíce a za jak dlouhou dobu? Já bych potřebovala 10kg přibrat.. Věřte nebo ne. Mám podvahu, vlastně skoro celý život kromě dětství. Věřím že se dá přibrat 5kg měsíčně když bych jedla hoodne.. Proto si chci přečíst nějakou motivaci od vás, ať vidím že se to zvládnout dá. Četla jsem tu v jednom fóru že paní zvládla 12kg za měsíc.. 8o já bych potřebovala těch 5kg a 5kg další měsíc, potřebuji to tak trochu uspechat. Tak kolik jste přibraly nejvíce v co nejkratší době? :kytka:

Ja teda kromě těhotenství nikdy. Mám 165/51, tři děti a nedaří se. Jedině, kdy jsem se trochu osvalila bylo, kdyz jsem pravidelně běhala, ale jak jsem vysadila, váha šla zase dolů a jsem jak žoužel. V jídle se nežinýruju, ale váha nahoru nejde. :nevim:
Taky si nechám poradit.

• Nahlásit
  • Citovat
1065
5.1.20 13:05

Bože, jak já vám závidím!!! :cert: :D. Já nabrala teď přes Vánoce 5kg :zed:. Cukroví, ďobani k televizi na večer, šaňo…takže se teď trápim dietou :D.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
73
5.1.20 13:07

@NickPaul hele mě se jednou na střední podařilo přibrat 3kg za měsíc.. Ale bylo to hrozný, musím říct. Každý den jsem cvičila, ale jen nohy, zadek.. Cca 15-20min + jsem jedla každou hodinu až do doby než jsem šla spát.. Je jedno co prostě něco sníst každou hodinu.. Ono je to ale těžký to pak nemyslíš na nic než na to že se musíš zase najíst.. Když jsem pribrala ty 3kg kamarádky si toho všimli a jak mi začaly říkat že jsem pribrala, nechala jsem toho v domeni že už to nějak dám ale nedala zase sem zhubla a spadla do starých kolejí :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2159
5.1.20 13:08
@DeniSsM píše:
@Lollitka a jaké léky to byly nevíš? Mě by se hodily :lol: :palec:

Vím, ale pokud jsi psychicky zdravá, tak ty léky nejsou vhodné, abys je brala, to přibírání je nežádoucí účinek, resp. ta zvýšená chuť k jídlu a někdy i zpomalení metabolismu. Takže když budeš víc jíst sama od sebe, tak by ti ty léky stejně k ničemu nepomohly a spíš víc uškodily, protože mají spousty jiných NÚ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
73
@Lucius08 píše:
Bože, jak já vám závidím!!! :cert: :D. Já nabrala teď přes Vánoce 5kg :zed:. Cukroví, ďobani k televizi na večer, šaňo…takže se teď trápim dietou :D.

Já závidím tobě :lol: :potlesk: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
173

@Lucius08 Není co závidět.. Vychrtlost není nic super, mě třeba hrozně bolí klouby.. Aco mě štve a už dokáži být nepříjemná, tak jsou slova,, nažer se, ty jsi hubená, atd,, :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2159
5.1.20 13:10
@Lucius08 píše:
Bože, jak já vám závidím!!! :cert: :D. Já nabrala teď přes Vánoce 5kg :zed:. Cukroví, ďobani k televizi na večer, šaňo…takže se teď trápim dietou :D.

Přesně, taky bych raději řešila přibírání, než hubnutí, já o Vánocích naštěstí nic nepřibrala, ale i tak od 27.12. jsem zas najela na dietu. Tak držím palce, ať se zadaří.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
73
5.1.20 13:15
@NickPaul píše:
@Lucius08 Není co závidět.. Vychrtlost není nic super, mě třeba hrozně bolí klouby.. Aco mě štve a už dokáži být nepříjemná, tak jsou slova,, nažer se, ty jsi hubená, atd,, :zed:

Nejlepší je to slovo anorektička :lol: :roll: :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama