Reklama

Kolik jste přibraly do 30. týdne těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bryonka
Nováček 10 příspěvků 08.03.17 10:33
Kolik jste přibraly do 30 týdne těhotenství?

Ahoj :-) chci se zeptat kolik kg jste přibrali tak do konce 30. týdne? Jsem 28. a mám 7kg nahoře, jak vám šla potom váha nahoru, kolik jste přibrali ještě do konce těhotenství? Vím, že je to velice individuální, ale jen mě to zajímá. Díky :dance: :dance: :mavam:

Přečtěte si článek: Přibírání v těhotenství: Kolik kilo je normálních?

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Pechynna
Kecalka 262 příspěvků 08.03.17 10:38

Ke konči těhu mi šla váha trochu rychleji nahoru.. myslím, že jsem na tom byla jako ty a vešla jsem se celkově do 11kg nahoře za těhu :)

bryonka
Nováček 10 příspěvků 08.03.17 10:43

Tak to si měla perfektni :mrgreen:

Little_Talker
Ukecaná baba ;) 2328 příspěvků 1 inzerát 08.03.17 10:45

Já přibrala 9 kilo někdy do 26tt, pak jsem musela držet dietu kvůli cukrovce a už nepřibrala ani gram. Teď jsem 17tt a už zase mám 4,5kg nahoře :zed:

bryonka
Nováček 10 příspěvků 08.03.17 10:48

Ale jako je fakt, že ja tom 17. týdnu jsem mohla mít nahoře taky ty 4 kg. Já přibírám postupně, jako ne, že bych měla nahoře hned za týden 3 - 5 kg. Tak je možný, že to budeš mít zase v pohodě. Akorád ted od toho 25. týdne mi přijde, že to jde teda rychleji nahoru :jazyk:

citlivaduse
Ukecaná baba ;) 1819 příspěvků 08.03.17 10:49

V tomhle týdnu jsem měla nahoře cca 2 kila, pribirat jsem zacla nějak po půlce těhotenství, kdy uz jsem zvracela jen obcas. Do konce jsem pak ještě necely 3 kg přibrala.

socina
Závislačka 4107 příspěvků 08.03.17 10:51

U obou dětí hsou do třicátého týdne přibrala pár kg 3-4 víc ne. Pak se to teprve rozjelo, s dcerou to bylo celkem 15 a se synem 8kg

bryonka
Nováček 10 příspěvků 08.03.17 10:51

To na tobě to těhotenství ani nemohlo být vidět :-D

bryonka
Nováček 10 příspěvků 08.03.17 10:52

Kruci, já se snažím odepisovat a přitom píšu nový příspěvky, achjo :-)

bryonka
Nováček 10 příspěvků 08.03.17 10:54

@socina To je taky zajimavý, že tak rychlý nárůst. A kdy si rodila, nebylo to zapříčiněno hlavně otoky třeba z tepla?

Little_Talker
Ukecaná baba ;) 2328 příspěvků 1 inzerát 08.03.17 10:54

@bryonka já to nijak neřeším, jím zdravě, ještě méně než před těhotenstvím, hýbu se, cvičím dle možností, mám malé dítě, se kterým se moc nezastavím, takže už to asi nijak neovlivním a po porodu budu muset máknout. Na druhou stranu u malého jsem měla pár měsíců po porodu o 5 kilo méně než před těhotenstvím, takže teď vážím stejně jako před malým…

bryonka
Nováček 10 příspěvků 08.03.17 10:57

No jasně, tak ono je dobré držet se v kondici, já už jsem teďka doma, i když furt někde lítám :-) A víte co budete mít? :dance:

morinka7
Kelišová 6662 příspěvků 08.03.17 11:01

Já mám o proti první kontrole +8kg ;) Končím 30tt ( pro ty co nemají zapnuté podpisy).

Amanda.11
Povídálka 27 příspěvků 08.03.17 11:02

První těhotenství - 30tt = 1,8 kg nahoře, u porodu = 3,4 kg nahoře, odchod z porodnice = - 5 kg dole
Druhé těhotenství - 30tt = 2,5 kg nahoře, u porodu = 3,1 kg nahoře, odchod z porodnici = - 2 kg dole

bryonka
Nováček 10 příspěvků 08.03.17 11:04

@morinka7 A celkově? Už je mám zaplé. :mrgreen: Jsem tu nová, tak nevím jak to tu chodí :-D

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Startuje velká fotosoutěž! Vyhrajte pro své nejmenší populární hračky Fisher-Price

Milé maminky, ve spolupráci s oblíbenou značkou Fisher-Price jsme pro vás... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama