Kolik jste přibraly ve 23. týdnu? Jaké byly vaše chutě?

Anonymní
16.11.19 18:39

Kolik jste pribraly ve 23.tydnu? Jake byly vase chute? postava?

Ahojky, jak uz plyne z nazvu. Kolik jste pribraly ve 23.tydnu? ja jsem 23+3 a mam 3,5kg nahore. Mam 174 cm, bricho skoro nikde, vazim nejak okolo 60,5 kg plus minus. A jak jste se stravovaly? Ja teda nesnidam, pak si dam klasickej obed, a pak placam paty pres devaty, dnes treba jahody se slehackou, na to jogurt, pak pytlik chipsu, jablko, nekdy si dam normalni veceri a nekdy nic, proste nemam chut. Ja vim, ze bych mela jist ukazkove, a zdrave, jenze nepatrim mezi nadsence zdravy stravy, nebavi me to. Prijdu si rozkydla a tlusta. Menila se vam treba postava v tehotenstvi? Zachovavam anonym, nechci svoje tehu prozradit. Vi to jen rodice.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1018
16.11.19 18:50

Ahoj, tak já už jsem 25+4 a mám 7kg nahoře. Ani předtím jsem žádný hubeňour nebyla, spíš naopak. Než jsem otěhotněla brala jsem hormony a taky pár měsíců na nemocenské takže jsem hodně přibrala už předtím. Ale od začátku těhotenství mám 7kg nahoře. Než jsem otěhotněla měla jsem 95kg, teď 102kg 8o ale jsem trošku překvapená čekala jsem že už budu mít víc nahoře, jak píšeš ty ani já zrovna zdravě nejím, jím to co chci na co mám chuť. Někdy mám v té puse furt něco, občas se stane že skoro nic ale to fakt jen občas. :D posílám fotku bříška, cca 23tt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20580
16.11.19 18:56

Touhle dobou sem byla tak na původní váze co sem měla před těhotenstvím (cca 56kg). Nejedla sem skoro nic protože sem stále měla těhotenské nevolnosti. Pribirat sem začla až v poslední trimestru, pak to šlo tak co týden to kilo :roll: nakonec sem rodila s nějakými 12 kily navíc, v prvním těhotenství sem přibrala celkově tak 8kg. Ale postava se nezmenila, u prvního sem odcházela z porodnice prakticky se stejnou postavou jak před těhotenstvím, akorát povadlá kůže na břiše, u druhého mi zůstalo asi 5 kilo navíc, ale to sem dala dolů během 3 měsíců víceméně jenom kojením.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.11.19 19:02
@Lucie1906 píše:
Ahoj, tak já už jsem 25+4 a mám 7kg nahoře. Ani předtím jsem žádný hubeňour nebyla, spíš naopak. Než jsem otěhotněla brala jsem hormony a taky pár měsíců na nemocenské takže jsem hodně přibrala už předtím. Ale od začátku těhotenství mám 7kg nahoře. Než jsem otěhotněla měla jsem 95kg, teď 102kg 8o ale jsem trošku překvapená čekala jsem že už budu mít víc nahoře, jak píšeš ty ani já zrovna zdravě nejím, jím to co chci na co mám chuť. Někdy mám v té puse furt něco, občas se stane že skoro nic ale to fakt jen občas. :D posílám fotku bříška, cca 23tt.

Take jsem na nemocenske, ja se snazim mit i pohyb ale uz to neni ono, nedavam do toho vse. Ted jsem na 3 tydny ulehla a prijde mi ze mi vse povolilo. Zacnu s pohybem zas pristi tyden a uz se tesim. 95?to na tobe ale vunec neni videt. Ja si prave rikam, jestli nemam nahore moc, pac prave plno znamych bud nepribraly vubec nebo jsou skoro na konci a maji jen 2 az 3 kg nahore. Ano to znam, furt neco v puse. Ukrojim si neceho pulku, ze si to necham na zitra a stejne jdu a zlikviduju to, nalety 100× denne na lednici je mazec :D a brisko mas pekny, ja ho mam jak kdyz jsem snedla tak 10 knedliku :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.11.19 19:05
@Kriss Tina píše:
Touhle dobou sem byla tak na původní váze co sem měla před těhotenstvím (cca 56kg). Nejedla sem skoro nic protože sem stále měla těhotenské nevolnosti. Pribirat sem začla až v poslední trimestru, pak to šlo tak co týden to kilo :roll: nakonec sem rodila s nějakými 12 kily navíc, v prvním těhotenství sem přibrala celkově tak 8kg. Ale postava se nezmenila, u prvního sem odcházela z porodnice prakticky se stejnou postavou jak před těhotenstvím, akorát povadlá kůže na břiše, u druhého mi zůstalo asi 5 kilo navíc, ale to sem dala dolů během 3 měsíců víceméně jenom kojením.

Na puvodni? To se mas. Ja se s tema trema a pul moc dobre necejtim, pripadam si jak rozteklej snehulak. A co bude az pozdeji :think:.. Ja tedy nevolnosti nemam vubec, od zacatku mam ukazkove tehu. No nekdo me strasi tim, jak se pry dost zmeni postava :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.11.19 19:06

22+2 zatim +4kg, vyrostlo břicho a zadek, jinak nic, ani prsa. Chutě začínají převažovat na sladke, ale jim všecko kromě kuřete a rajcat, to mi chutnat přestalo.

• Citovat
  • Nahlásit
863
16.11.19 19:06

Tak já začala pribivat až v 8 mesici 53 kg před tehitenstvim rodila jsem se 60kg a z porodnice přišla s 47kg :D výška cca 165 cm.
Nevím na mě poznali těhotenství až v 7 mesici dřív ne. No a jak jsem jedla?
V 8:00 kakao kolem 10 kafe 12 oběd, 2 kafe k večeři co dům dal a na noc bramburky, soletky a různé slané jídlo:D když jsem byla doma sama tak jsem pořád něco jedla :D.
Jde o to jak jsem vstávala někdy jsem vstala až ve 12 :D prostě no stres.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1018
16.11.19 19:10
@Anonymní píše:
Take jsem na nemocenske, ja se snazim mit i pohyb ale uz to neni ono, nedavam do toho vse. Ted jsem na 3 tydny ulehla a prijde mi ze mi vse povolilo. Zacnu s pohybem zas pristi tyden a uz se tesim. 95?to na tobe ale vunec neni videt. Ja si prave rikam, jestli nemam nahore moc, pac prave plno znamych bud nepribraly vubec nebo jsou skoro na konci a maji jen 2 az 3 kg nahore. Ano to znam, furt neco v puse. Ukrojim si neceho pulku, ze si to necham na zitra a stejne jdu a zlikviduju to, nalety 100× denne na lednici je mazec :D a brisko mas pekny, ja ho mam jak kdyz jsem snedla tak 10 knedliku :lol:

No je fakt že by mi nikdo tolik netipoval, každopádně mi po porodu začne vojna, protože takhle to dál nejde :D Máš hodně šťastné kamarádky, protože ty moje přibraly v těhotenství 15-30kg, navíc někde jsem četla že je normální přibrat těch 7-12Kg mám pocit, takže tvých 3,5kg je nic. Co se bříška týče, buď ráda protože jsme teprve 25tt a bříško už mě celkem dost omezujeme nevím jak to zvládnu na konci těhotenství, asi budu válet sudy 😄

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.11.19 19:12
@Leo44 píše:
Tak já začala pribivat až v 8 mesici 53 kg před tehitenstvim rodila jsem se 60kg a z porodnice přišla s 47kg :D výška cca 165 cm.
Nevím na mě poznali těhotenství až v 7 mesici dřív ne. No a jak jsem jedla?
V 8:00 kakao kolem 10 kafe 12 oběd, 2 kafe k večeři co dům dal a na noc bramburky, soletky a různé slané jídlo:D když jsem byla doma sama tak jsem pořád něco jedla :D.
Jde o to jak jsem vstávala někdy jsem vstala až ve 12 :D prostě no stres.

No taky mi prijde, jak jsem sama doma ze toho snim o dost vic, nez kdyz je partner doma :D a mam to podobne, co dum dal, ale kdyby to takto bylo denne asi budu jak slon uz, ja se snazim trochu hlidat hlavne ty večery jenze ono nejvic chutna :D jee ja bych to chtela mit podobne, placat kdy chci, pribrat malo a odejit jeste s min kg. To se mas :potlesk:

• Citovat
  • Nahlásit
1837
16.11.19 19:22

V té době jsem měla nahoře asi 7 kilo. Břicho vůbec. V té době to odnesl zatím asi jen zadek :mrgreen: možná by to bylo min, kdyby to nebylo po allin dovolené. Nikdy jsem si nemohla vybrat z bufetu, takže jsem si nabirala od každého něco a vždy to poctivě snědla :D taky žádná poctivá strava, jak by mělo být.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1754
16.11.19 19:33

Jsem 24tt a mám nahoře 5-6 kilo. Jim normálně. Dam si občas něco sladkého ale neplacam kraviny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.11.19 20:11

Jsem 27tt a nahoře mám 2kg. Ale začínala jsem na 97kg takže jsem ráda že moc nepřibírám. V prvním těhu jsem přibrala celkem 8 kilo a z toho 7 jsem měla do 7 měsíce pak už jen kilo tak uvidíme jak to bude tentokrát. :)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.11.19 20:22

Tak to jste stastny zeny :palec: ja jsem teda prvorodicka, takze jsem z nekterejch zmen jeste zmatena. V planu mame tedy jen 1 dite, vic ne. Ale nechci bejt jak sud. Taky bych si prala mit max 6 az 7 kg navrchu. A nejlepe to dat dolu, ja zacinala na 57kg ale to jsem mela obdobi ze jsem moc nejedla a hodne cvicila. A prý se takto pribere nejvic, tak uvidim :think:

• Citovat
  • Nahlásit
20580
16.11.19 21:34
@Anonymní píše:
Na puvodni? To se mas. Ja se s tema trema a pul moc dobre necejtim, pripadam si jak rozteklej snehulak. A co bude az pozdeji :think:.. Ja tedy nevolnosti nemam vubec, od zacatku mam ukazkove tehu. No nekdo me strasi tim, jak se pry dost zmeni postava :roll:

Ja první trimest jenom hubla. Nejhorší to bylo ten poslední to ta váha letěla nahoru strašně, až mi bylo do pláče, ale zas sem měla rizikové a musela jenom ležet, takže pohyb nula, ale je fakt že vše šlo do břicha a většina s porodem odešla. Postava se změnit může no, taky záleží co ti pak udělá kojení. Někomu leze váha nahoru ještě tím kojením, někdo s tím hubne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3091
16.11.19 23:23

20 týden, 3 kila nahoře, v práci to na mě ještě nepoznali, ale už jsem jim to řekla :mrgreen: taky jsem se snažila oblíkat tak..volněji :mrgreen: 179 cm. Z 62 kg mám 65 a mám hezký menší bříško. :) nezvracela jsem, jím docela rozumně, mám chuť na vše, ale když jsem měla chuť na škvarky, dala jsem si :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat