Kolik jste týdně přibíraly v těhotenství?

Anonymní
7.1.20 10:45

Kolik jste týdně přibíraly v těhotenství?

Ahoj holky,

zajímá mě kolik jste průměrně přibíraly v těhotenství? Chci mít jen orientační představu jak to měly ostatní. Nerada bych přibírala málo nebo se naopak až moc vykrmila. :D

Děkuju. :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7.1.20 10:48

Tahle informace je ti k ničemu. Každá to má úplně jinak. Někdo zadržuje vodu a má nahoře klidně 30kg, někdo má nahoře jen 3kg, to se prostě nedá říct

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.1.20 10:48

Ahojky, u prvního mimca jsem přibrala do porodu 27 kg.. :D :D
Teď jsem těhotná (10tt) a už mám 2 kg nahoře, a těhu bříško už je na mě vidět.. :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
321
7.1.20 10:56

To záleží i na tvé postavě. U podvyživených se doporučuje právě přibrat více. U obézních méně. Je to individuální. Na internetu je spousta článků, kolik žena v těhotenství přibere. Někdo zadržuje hodně vodu, jiná se zas vysloveně „vyžere“ :nevim: Takže číslo v kilogramech není rozhodující. A pokud ti bude špatně, tak naopak zhubneš. Na gynekologii si tvou váhu pohlídají.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13739
7.1.20 11:07

Záleží jakou máš výchozí váhu, jestli máš nevolnosti, jak se zavodnujes… Jinak já první polovinu těhotenství hrozné nevolnosti a několik kg sem zhubla, potom šla kila nahoru, u prvního sem přibrala 8kg u druhého 10kg, ale většina zas zůstala na sále. Jedná3 kamarádka ani nevypadala jako těhotná, další se extrémně zavodnila a přibrala skoro 50kg.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1329
7.1.20 11:11

Já jsem se vždycky vážila jen na kontrole na gyndě. Ze začátku jsem i kilo zhubla když mě bylo špatně. Pak jsem pribirala tak kilo za měsíc a konci tak 2-3 za měsíc. Ale jak pisi ostatní, každej je jinej a doktor to hlídá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
189
7.1.20 11:29

Ahoj, ja jsem 31tt a mam asi 4 kg nahore. Neprejidam se, proste jim uplne stejne jako pred tehu. Ale ted mi prijde ze to leti rychleji, tak 1,5kg za mesic. Ale jak pisou ostatni, u kazdy je to jinak, zalezi zda ti bylo spatne nebo zvracis. Ja mam ukazkove tehu a nikdy mi zle nebylo, zezacatku jsem jedla hrozne, mela jsem chut na smazeny, krokety, smazaky, rizky, pizzy, gyros, furt neco. Ted se to nastesti uklidnilo :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2278
7.1.20 11:40

První 11kg, druhý zhubnutí 5 kg, nabrání celkově 6kg. Vaha si u druhého tehu jela po svém - do 6mesice sem přibrala max 2kg..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.1.20 11:50

Já se ze 49kg dostala na cca 73, šílenost, protože měřím jen 159. Zezačátku jsem jedla hodně sladkého (to jsem jedla i netěhotná, ale vždy jsem přibrala jen trochu, moje maximálka byla 53kg za celý život), ale jak jsem přesáhla 60kg tak jsem jídlo hlídala a stejně jsem nabrala. Z porodnice jsem přijela se 64kg, teď 9m po porodu furt 58-60. Neovlivníš to, někdo jí normálně a nabere 30 a jiný se cpe a nabere 5.

Příspěvek upraven 07.01.20 v 11:57

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.1.20 11:56

Jo a záleží taky na nevolnostech, někdo problije i půl roku, nabere 5kg a z porodnice jede ještě lehčí než před těhotenstvím :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.1.20 12:06

V prvním těhotenství jsem celkově přibrala 12 kilo z 53 na 65, pak mi zůstaly 4 kila navíc (57 kg). V druhém jsem přibrala 17 kilo a v prvním roce mi zůstalo přes 10 kg. Po roce to začalo padat a jsem na 60 kg, takže od původní váhy před prvním těhotenstvím mě dělí jen 7 kg)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8644
7.1.20 12:35
@Anonymní píše:
Ahoj holky,

zajímá mě kolik jste průměrně přibíraly v těhotenství? Chci mít jen orientační představu jak to měly ostatní. Nerada bych přibírala málo nebo se naopak až moc vykrmila. :D

Děkuju. :)

To se tak nedá vůbec říct já třeba do 6 měsíců ani kg pak od 6-9 měsíce 10 kg.. přibrala jsme za týden třeba 4 kg pak jen půl kila pak třeba 2 kila :nevim: je to strašně individuální
Jinak já zvracela ve dne v noci od 7-14tt.. den po porodu -7kg a ž porodnice jsme šla se svou váhou a o dalších 14 -4kg

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama