Kolik jste vystřídali zaměstnání?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
1.5.22 16:16

Kolik jste vystřídali zaměstnání?

Dobrý den, zajímalo by mě, když jste byli čerstvě po škole, kolik zaměstnání jste vystřídali, než jste našli to pravé?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15657
1.5.22 16:20

Žádný. V první práci jsem byla 5,5 roku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1537
1.5.22 16:20

Do první práce jsem šla ihned po škole a vydržela tam 4 dny :mrgreen:. Pak jsem si našla další a jsem tam do teď. Ale stále to není ta pravá :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13321
1.5.22 16:22

Tak člověk může střídat pozice v rámci jedné firmy. To bereš taky za různá zaměstnání?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1985
1.5.22 16:25

Mám 5. zaměstnavatele včetně toho, že jsem byla pár let OSVČ. V momentální práci jsem nejdéle (víc jak 10 let) a pravděpodobně tu dožiju až do důchodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8102
1.5.22 16:30

Zatím jsem to pravé nenašel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.5.22 16:36

Začala jsem na plný úvazek pracovat v 19 a vystřídala jsem 3 zaměstnání (jedno byl týdenní omyl :lol: ).
Ve 4. zaměstnání jsem spokojená a neplánuji to měnit, uvidím však jaká bude domluva až se vrátím z rodičovské dovolené.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
221
1.5.22 16:37

Prvni zamestnani 15 let, 6 let dalsi, ted 4 a neco dalsi. Presne vim, jak by vypadalo to prave zamestnani, ale nikdo mi ho nechce nabidnout: chodit po muzeich, galeriich a blesich trzich a k tomu pect dorty… jako to snad nechci moc, ne?!? :mrgreen: Tak zatim beru co je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26728
1.5.22 16:57

První rok, ještě při škole to bylo takové zkušební a pak v druhém jsem dodnes a pokud se nic nestane, tak snad zůstanu na furt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19533
1.5.22 16:58

Prvni práce ihned po škole, v oboru, rok, ale dojíždění v te době vlakem, busem a pěšky, každý den tam a zpet mi bralo hromadu času, po konci smlouvy jsem ihned přestoupila do druhé práce, tam jsem byla 10let, pak jsem odešla, už to chtělo změnu a poslední práce 3roky, potom odchod na rodičák, do prace se budu vracet, je to to ono, ale všechny byly v oboru účetnictví

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29377
1.5.22 17:02

Ja po škole podnikala, to sem pak po roce vzdala, pak sem vystřídala 3 práce a šla na mateřskou, po mateřské dvě a šla na další mateřskou, kde sem doteď :D pak budu hledat další místo :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5479
1.5.22 17:05

1 zaměstnání, 2 úplně rozdílné práce jako OSVČ, druhá je ta pravá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6244
1.5.22 17:09

Já mám třetího zaměstnavatele. FN Motol… VFN… a teď privátní klinika…
Proč se vlastně ptáš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3544
1.5.22 17:10

Tím pravým zaměstnáním myslíš takové, kde bys zůstala až do důchodu? :-))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3623
1.5.22 17:18

Čerstvě po škole jsem byla rok na pracáku, vrcholila krize a absolventy nikdo nechtěl. 6 let jsem byla u prvního zaměstnavatele, pak RD, ale vrátit jsem se nechtěla a oni mne taky vůbec nepostrádali.
Další hledání už bylo díky praxi veselejší. Se současným zaměstnavatelem jsme oboustranně zamáčkli slzu, že jim po roce odejdu na MD, a domlouváme aspoň DPP na dobu, co budu doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat