Kolik jste zhubly na orbitreku?

Anonymní
26.5.17 10:37

Kolik jste zhubly na orbitreku?

Ahoj ženy,
předně se omlouvám za anonym, ale mojí váhou se chlubit opravdu nechci. Navíc bych byla lehce dohledatelná pro ty, co mě znají a možná by poznaly.

165 cm, 80 kg :roll: Přes zimu jsem se kvůli zdravotním problémům nemohla moc hýbat a stres jsem zajídala a takto to dopadlo.

Začala jsem cvičit na orbitreku (přesněji eliptickém trenažéru) a líp jíst, po 14 dnech mám dole 2 kila. Neskutečně mě motivují diskuze, kde lidé píší za jak dlouho kolik zhubnuli - takže prosím, kdo jste zhubnul s orbitrekem, napište mi, jak často a jak dlouho jste cvičili, jestli a jak jste omezili jídlo a za jak dlouho jste kolik kilogramů nebo centimetrů zhubnuli.

Sama cvičím 4×-5× týdně 45 - 50 minut, pak ještě 15 minut posiluju břicho, ruce, zadek. Snažím se lépe jíst - žádné „prasárníčky“, nepřejídání se večer a celkově lepší složení, hlídám si to kalorickými tabulkami. Je reálné zhubnout při mojí výšce a hmotnosti do konce srpna 10 kg?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

26.5.17 10:47

Urcite je, ja za prvni mesic zhubla 7,5kila. Ale je fakt, cze ja hubla ze 106kg( nabrala sem duky zdravotnimu maleru a nasledne lecbe)…ted mam 70kg. Ale jinak se hubne, kdyz je clovek hroch a jinak, kdyz chce jen doladit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.5.17 10:56

@Nymphetamine
A které části těla ti hubnuly? Viděla si ubývání centimetrů kromě nohou také na pažích a na břiše? Díky za reakci, zakladatelka.

• Nahlásit
  • Citovat
1952
26.5.17 11:34

Do konce srpna to dáš 3× :) :) já jsem zhubla 20 kilo za tu dobu co chceš dát 10, takže to určitě možné je :palec: ale já jsem chodila běhat, takže to šlo celkem dobře :-) držím palce…

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
20807
26.5.17 11:45

Já bych ti jenom doporučila se spíš měřit, než vážit, svaly váží víc, než tuk :kytka: Do srpna je to docela krátká doba, výsledky ale určitě uvidíš, zvlášť, když hlídáš jídlo tabulkami. Ještě bacha na tepovou frekvenci u cvičení :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.5.17 11:52
@Anonymní píše:
@Nymphetamine
A které části těla ti hubnuly? Viděla si ubývání centimetrů kromě nohou také na pažích a na břiše? Díky za reakci, zakladatelka.

Vsechno! Nejdriv mi slo bricho, pak zadek a nohy, ruce…to vsechno sem poznala na obleceni! K memu udivu mi zustaly docela prsa. Pokud chces, napis mi do vzkazu, poslu ti fotky. Drzim palce!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.5.17 11:53

@MonikaN.89
A z kolika kil jsi hubla? 20 kilo za 3 měsíce mi přijde až moc.
Myslíš, že běhání je lepší než prbitrek?
Zakladatelka

• Nahlásit
  • Citovat
345
26.5.17 11:58

Ja na elipťáku zhubla během 3 měsíců 13Kg. Začínala jsem cca jako ty 78kg/162cm, uz je to 2 roky, presla jsem na behani, beham dodnes a uz bez nejakeho trapeni se samy shodily 3 dalsi kila, ted jsem trochu omezila jidelnicek a jde to jeste dolu, takze jsem na 59kg. Urcite to jde, chce to jen vydrzet a neprezirat se ;) Přeju hodně ztracených kil :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Attila8
26.5.17 12:01

Já nic, celkově se mi nedaří hubnout na nějakých strojích ať už doma či ve fittku, na mě zabírá čerstvý vzduch kopec, louky, lesy, rychlá chůze, kolo, plavání… na zpevnění cvičím jógu.

• Citovat
  • Upravit
Anonymní
26.5.17 12:03

@Lucaluc1
Prosím, napsala bys i kde všude si ztratila centimetry, kde bylo cvičení vidět nejvíce? Jak často si na něm cvičila, jak dlouho, jak si omezila jídlo?
Tím, že jsi začínala s velmi podobnými mírami jako já, bych moc ocenila více informací.
Díky! :)

• Nahlásit
  • Citovat
345
26.5.17 12:49

No ja se nejak poctive nemerila, takze nevim kolik jsem mela na zacatku, kazdopadne velistost obleceni L mi byla tip top a ted mam S/M. Speky zmizely odevsud, rekla bych vcelku rovnomerne. ALe i tlusta jsem byla soumerne, ne ze bych mela treba jen mega zAadek. Mela jsem mega vsechno :D Zacinala jsem na 30ti minutach kazdy den, pak to navysovala, i zatez jsem zvysovala, rekla bych ze optimalne mezi 3/4hod a hodinou pak uz treba 5× tydne. To posilovani me moc nebavi, ale urcite tim pomuzes tomu rysovani svalu. Vsude rikaji, ze jen kardio trenink nestaci, me stacil, tak treba to taky bude na tebe fungovat.
Jidelnicek jsem upravila tak nejak pocitove, proste 5× denne a ridit se dle zasad zdraveho stravovani. Prvnich par dni jsem si i vazila, abych vedela, kolik gramu a kalorii do sebe clovek nacpe a davala jsem to do kalorickych tabulek. No samozrejme hodne zeleniny, libovy maso, omezit mouku a kdyz uz tak celozrnnou… naucila jsem se varit bez zahustovani a dochucovadel.
Ted kdyz omezuju to jidlo, tak se soustredim hlavne na to, abych neco porad neuzirala, protoze v tom vim, ze je muj kamen urazu. Proste jim jenom jidlo, ktery si celkove jako jidlo priznam. Zdrave a hrave :D
No a mam rada vino, tak to jsem uplne nevyradila a klidne si sklenku vecer dam (misto druhe vecere) :D
Nevim, co jeste bych ti napsala, kdyby te zajimalo neco konkretniho, tak se ptej. Nejdulezitejsi je vydrzet, myslim, ze v tom je zakladni problem u vetsiny lidi, co chteji zhubnout, ze jich chybi ta vule.
Jo a taky kdyz uz si ten den das neco, co vis, ze neni uplne dobre, tak si to nevycitat a nerict, no, tak kdyz uz jsem snedla tohle, tak uz je to jedno, to muzu i tohle a tohle a zacnu zase od zitra
:zed: takhle ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1295
26.5.17 12:55

Realne bych to videla na tech 8 kg, ale pozor na letni nastrahy - grilovani, zmrzlina, vsude ciha ovoce (to je ale to nejmensi zlo), sladke piti, koktejly… Kazdopadne cim vic svalu vytvoris, tim lip a muzes si toho vic dovolit… v rozumne mire. Hmotnost je jen cislo, vic te budou motivovat plandave kalhoty a dalsi volne obleceni. at se dari!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1295
26.5.17 13:00

@Lucaluc1 pekny!!! :palec: jak ti sla ta posledni kila? Ta se me drzi a nechteji dolu!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
345
26.5.17 13:12

@pajaxy
No prekvapive ted to slo dobRe. Ale po pravde asi 14 dni jsem nasadila tvrdou dietu, aby se to nastartovalo. Kolik ti chybi k vysnene mete?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1295
26.5.17 13:42

@Lucaluc1 mam 61-62,stacila by 2-3kg, vim, ze 5 uz nedam… Mam uz i nejaky ten sval ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama