Kolik jste zhubly na orbitreku?

Napsat příspěvek
1952
26.5.17 14:01
@Anonymní píše:
@MonikaN.89
A z kolika kil jsi hubla? 20 kilo za 3 měsíce mi přijde až moc.
Myslíš, že běhání je lepší než prbitrek?
Zakladatelka

ano 3-4 měsíce max. a vůbec to není moc ten běhal udělal svoje…jelikož jsem hubla po porodu, tak těch prvních 10 šlo lusknutním prstu a pak už to bylo horší, ale pravidelným během obden na 20minut a bylo to…orbitrek, rotoped na mě účinek má, ale za mnohem delší dobu… :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
lillifee
26.5.17 14:32

Pokud chces zhubnout, tak doporucuju STOB. Je mnohem lepsi nez kaloricke tabulky.

• Citovat
  • Upravit
lillifee
26.5.17 14:35

Jo a nebrat to jako dietu ale jako celkovou zmenu zivotniho stylu, jinak nevydrzis. Z prohresku nedelat tragedii - mne treba pomohlo si kazdych 14 dni udelat cheat day.

• Citovat
  • Upravit
Anonymní
26.5.17 19:24

@Lucaluc1
Děkuju za super popis a gratuluju k parádním výsledkům. Taková změna je můj sen a pomáhá mi vidět, že to není nereálné. :) s velikostí L jsme na tom podobně, tak třeba jednoho dne taky budu sahat po S/M. Zakladatelka :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
26.5.17 19:26

@pajaxy
Děkuju za povzbuzení i upozornění. Zmrzlině dokážu celkem lehce odolat, s grilováním je to horší. Ale tam zase jím většinou jen libové maso, hlavně kuřecí, tak to snad nebude takový problém. Pro mě je tohle furt menší pokušení než zima a Vánoce. Zakladatelka

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
26.5.17 19:28

@MonikaN.89
To abych zvážila i to běhání. Orbitrek je pro mě ale pohodlnější - nemusím mezi lidi, můžu kdy chci, nemusím si kupovat nové běžecké boty…
Ale gratuluji k výsledku, taky skvělý! Zakladatelka

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama