Kolik kg jste zhubli běháním?:)

mončís
19.6.15 21:42

Kolik kg jste zhubli behanim?:)

Hezky vecer :)
Toto tema me napadlo, protoze jsem bezkyne. Beham 3×-4× do tydne, ale dost jsem na to kaslala a po porodu mi zbylo bricho, takze sem se do toho zase pustila a bricho leze pomalinku dolu. Zajimalo by me, kolik jste dokazali behanim zhubnout? Ja ani kila nepotrebuji shodit, jen se musim zbavit tuku na brise. Klidne ukazte sve promeny :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

56513
19.6.15 21:57

2 kila. ale nějak na hubnutí necílím. ráda se najím. takže běhám spíš kvuli kondičce. sportuji tak 6× týdně, střádm podle času, příležitosti a nálady běh, kolo, brusle, plavání.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
mončís
19.6.15 22:06

@Lama Lama
taky toho mam vic, ale v tom behu si dam poradne do tela :)

• Nahlásit
  • Citovat
1927
19.6.15 22:09

Kolik toho běháte? já jsem v tomhle spíš začátečník..dávám 2× v týdnu kruhový trénink, zbytek dnů buď jillian, vycházku rychlejším tempem s kočárem a nebo právě běh, alae to bych řekla, že je asi málo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56513
19.6.15 22:09
@mončís píše:
@Lama Lama
taky toho mam vic, ale v tom behu si dam poradne do tela :)

to sice jo, ale běžím max hodinu, spíš 45 min.
zato na kole jezdím do práce, 2×45 min a prakticky neztratím žádný čas, dojíždění MHD mi vyjde +- stejně. brusle to samé. Běhat do práce nemůžu, nechci běhat s batohem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56513
19.6.15 22:10
@maky26 píše:
Kolik toho běháte? já jsem v tomhle spíš začátečník..dávám 2× v týdnu kruhový trénink, zbytek dnů buď jillian, vycházku rychlejším tempem s kočárem a nebo právě běh, alae to bych řekla, že je asi málo

začínala jsem na 4 km. ted už jsem dala i deset. ale obvykle tak 6-7 km.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1697
19.6.15 22:11

Ja beham tak 4× do tydne a od listopadu doted jsem zhubla asi 5 kilo. Z 64 na 59. jím pořád stejně, mozna vic. Prvni tři měsíce jsem teda nezhubla nic, hubnu az ted, co beham delsi trate kolem 10 km. a hodne se mi teda zpevnily nohy a zadek, bricho mi prijde porad stejne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1927
19.6.15 22:16

Ty jo, 4 asi jen tak nedám..ale snaha bude :) všichni kolem mě běhají, tak nemůžu zůstat mimo :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1697
19.6.15 22:20

Maky, to dáš, když to zvládnu já, tak musí každej. Já začínala na 2 km, z toho 1 km na rovince a kilák vesměs dolů z kopce. Musím se smát, jak jsem z toho tehdy byla vyřízená. Za půl roku jsem úplně jinde, ale pořád je hodně co zlepšovat. Třeba mě furt dostávají kopce… :) (mám teda lehčí srdeční vadu, takže jsem na to šla polehoučku…)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2331
19.6.15 22:58

Nic, zvýšila se mi jen kondička, na hubnutí pomohlo až spalovací tempo - rychlá chůze. Při běhu je moc vysoký tep.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56513
19.6.15 23:00
@angor píše:
Nic, zvýšila se mi jen kondička, na hubnutí pomohlo až spalovací tempo - rychlá chůze. Při běhu je moc vysoký tep.

a co… :nevim: :nevim: energie se vyšší tepovkou nasaje ze vzduchu, či co? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4578
19.6.15 23:27

@mončís Během jsem snad ani nikdy nehubla, možná tak 1 kg při každodenním běhání či obden a při vzdálenostech 3 - 5 km a víc. Vždycky jsem hubla omezením v jídelníčku. Nicméně jsem během výborně zpevňovala celé tělo v doprovodu s nějakým posilkem na bříško a končetin. Nicméně jsem přesvědčena, že rozhodující vliv na zpevnění měl vždy běh. Pro zpevňování bříška při běhu je dle mého nejdůležitější dýchání - naučit se dýchat do bříška a mít jej po celou dobu jakoby zatnuté (nikdy jsem o tento stav neusilovala a mám dojem, že se léty sportování dostavil sám); pro zpevňování rukou jejich dostatečná aktivita při běhu; no a nohy, ty se zpevňují samy, jak to chudáci musí celé oddřít :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1697
19.6.15 23:50
@Lama Lama píše:
a co… :nevim: :nevim: energie se vyšší tepovkou nasaje ze vzduchu, či co? :think:

co vím, tak při příliš rychlé tepové frekvenci spíš tvoříš svaly, nehubneš
např. je to nakousnuté i tady http://rungo.idnes.cz/…/behani.aspx?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1697
19.6.15 23:52

A musím říct, že co jsem se zklidnila, běhám pomaleji, při běhu bych si mohla s někým i povídat, začala jsem hubnout…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
mončís
20.6.15 07:10

@bubulina
pri vyssi zatezi se spaluji cukry, pri tepove frekvenci, kde pomuze hrudni pas se spaluji tuky.

Manzel, kdyz prestane behat tak do mesice ma kilo na hore, a to si jidlo hlida. Ale manzel je sportovne uplne jinde :)
ja se pomaluji pripravuji na pul maraton(20km) a nikdy jsem nemela zpevneny nohy a zadek tak, jako pri behu. Miluji nordicwalking, a o vikendu jsem byla 6,5 hodiny na trase, a usla 30 km..

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama