Kolik kg lze zdravě zhubnout za pět měsíců?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

klárka14
Závislačka 3345 příspěvků 04.03.18 20:28
kolik kg lze zhubnout za 5 měsíců?

Ahojte. Mám silnou nadváhu. Bude mi 40. Kolik si myslíte, že lze zdravě zhubnout za pět měsiců?

Reakce:

Šarlota4
Echt Kelišová 9882 příspěvků 04.03.18 20:38

S velkou nadvahou klidne 18-20 kg?

Paní Colombová
Kecalka 199 příspěvků 04.03.18 20:40

Tak kila nejsou rozhodujici, jestli minis i cvicit silove, tak bude narustat svalova hmota a kg nemusi klesat. Ze zacatku to muze jit rychle, zalezi kolik treba zadrzujes vody atd…vis uz jak na to pujdes?

rena621
Ukecaná baba ;) 1262 příspěvků 04.03.18 20:56
@klárka14 píše:
Ahojte. Mám silnou nadváhu. Bude mi 40. Kolik si myslíte, že lze zdravě zhubnout za pět měsiců?

Za mesic prej je zdrave zhubnou 5kg. Kazda hubneme jinak a vekem to je horsi. Drzim palce

Aries6
Generální žvanilka 21963 příspěvků 5 inzerátů 04.03.18 22:16
@Paní Colombová píše:
Tak kila nejsou rozhodujici, jestli minis i cvicit silove, tak bude narustat svalova hmota a kg nemusi klesat. Ze zacatku to muze jit rychle, zalezi kolik treba zadrzujes vody atd…vis uz jak na to pujdes?

Přesně tak. Já cvičím a potřebuju spíš formovat postavu, ale nějaké to kilo dolů by neškodilo. Za půl roku mám dole „jen“ 1-2 kg, ale na postavě jsou vidět změny.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33346 příspěvků 10 inzerátů 05.03.18 07:17

Jako zdravé hubnutí se udává max 4 kg měsíčně. U velké nadváhy to tak skutečně může být, záleží také na tom, co budeš hubnout. Velká část hmotnosti bývá i zavodnění, přebytečná voda může jít dolů hodně rychle.Tady je např. diskuze o hubnutí maminek nad 100 kg https://www.emimino.cz/…00kg-251547/. A z místních diskuzí vím, že hodně z nich bylo úspěšných a dokázaly za rok zhubnout i 30 kg. ;) Tak držím palce.

admin
Extra třída :D 11149 příspěvků 05.03.18 08:15

Dobrý den,

o správném jídelníčku při hubnutí se poraďte s odbornicí, třeba v Poradně pro výživu a terapii pro celou rodinu.

A nezapomeňte se s ostatními uživatelkami podělit o dobrý a zdravý hubnoucí recept.

Držíme palce a fandíme! :kytka:
adminka Eliška

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >