Kolik kg lze zdravě zhubnout za pět měsíců?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

klárka14
Závislačka 3345 příspěvků 04.03.18 20:28
kolik kg lze zhubnout za 5 měsíců?

Ahojte. Mám silnou nadváhu. Bude mi 40. Kolik si myslíte, že lze zdravě zhubnout za pět měsiců?

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineŠarlota4
Echt Kelišová 9437 příspěvků 04.03.18 20:38

S velkou nadvahou klidne 18-20 kg?

Paní Colombová
Kecalka 195 příspěvků 04.03.18 20:40

Tak kila nejsou rozhodujici, jestli minis i cvicit silove, tak bude narustat svalova hmota a kg nemusi klesat. Ze zacatku to muze jit rychle, zalezi kolik treba zadrzujes vody atd…vis uz jak na to pujdes?

rena621
Zasloužilá kecalka 958 příspěvků 04.03.18 20:56
@klárka14 píše:
Ahojte. Mám silnou nadváhu. Bude mi 40. Kolik si myslíte, že lze zdravě zhubnout za pět měsiců?

Za mesic prej je zdrave zhubnou 5kg. Kazda hubneme jinak a vekem to je horsi. Drzim palce

Aries6
Generální žvanilka 21820 příspěvků 2 inzeráty 04.03.18 22:16
@Paní Colombová píše:
Tak kila nejsou rozhodujici, jestli minis i cvicit silove, tak bude narustat svalova hmota a kg nemusi klesat. Ze zacatku to muze jit rychle, zalezi kolik treba zadrzujes vody atd…vis uz jak na to pujdes?

Přesně tak. Já cvičím a potřebuju spíš formovat postavu, ale nějaké to kilo dolů by neškodilo. Za půl roku mám dole „jen“ 1-2 kg, ale na postavě jsou vidět změny.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 32714 příspěvků 10 inzerátů 05.03.18 07:17

Jako zdravé hubnutí se udává max 4 kg měsíčně. U velké nadváhy to tak skutečně může být, záleží také na tom, co budeš hubnout. Velká část hmotnosti bývá i zavodnění, přebytečná voda může jít dolů hodně rychle.Tady je např. diskuze o hubnutí maminek nad 100 kg https://www.emimino.cz/…00kg-251547/. A z místních diskuzí vím, že hodně z nich bylo úspěšných a dokázaly za rok zhubnout i 30 kg. ;) Tak držím palce.

Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 10585 příspěvků 05.03.18 08:15

Dobrý den,

o správném jídelníčku při hubnutí se poraďte s odbornicí, třeba v Poradně pro výživu a terapii pro celou rodinu.

A nezapomeňte se s ostatními uživatelkami podělit o dobrý a zdravý hubnoucí recept.

Držíme palce a fandíme! :kytka:
adminka Eliška

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Genderové psycho z Británie: Vláda vyhodila lékaře, pacienty dělil na muže a ženy

Má dlouholetou praxi a řadu zkušeností, přesto dostal lékař David Mackereth... číst dále >

Největší hvězdou Varů byl Jaromír Hanzlík. Jeho dojetí dojalo diváky i pořadatele

Závěrečný ceremoniál 53. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Reklama