Reklama

Kolik kg nahoře máte ve 27tt?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

b22
Kecalka 271 příspěvků 28.12.17 20:00
Kolik kg nahoře máte ve 27tt?

Holky připadám si jako vorvaň..Teď přes Vánoce ještě horší…čekám druhé mini, u první jsem měla 25kg nahoře, teď 27.tt a mám nahoře 14, já se fakt zblázním:( kolikate nahoře vy?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Krtiinka
Kecalka 405 příspěvků 28.12.17 20:05

Ve 27tt jsem mela asi 7kg a rodila s +20kg, doted nechapu jak jsem to dokazala :D, ale zase z porodnice jsem sla o 12 kg lehci :), zato tech 8kg se me uz 5mesicu drziiii, ted pres Vanoce uz to bude mozna i vic :D :,(

sakota
Kelišová 5481 příspěvků 28.12.17 20:06

Dnes 26+6 a nahore 7-8kg, podle toho, jak moc jsem u vazeni napita a oblecena.

b22
Kecalka 271 příspěvků 28.12.17 20:06

To je strašný, jako jim ale ne tak extrémně, večer se cpu samým ovoce, přes Vánoce jsem jedla sladký, ale až tak?!ani zavodněná najdeme, mám prostě rosol na zadku:(

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 28.12.17 20:08

@b22 u prvního 13 kg celkem, u druhého to šlo, touhle dobou cca 8 kg, ale poslední měsíc jsem to dotáhla na 17 :oops: :mrgreen:

vertunka
Závislačka 4619 příspěvků 28.12.17 20:08

Ja v 27tt mela nahore 4 kila a doktorka me strasila nemocnici. Ditko bylo jako parazit a doslova me vyziralo. Nasadila jsem vitaminy a ted v 34tt mam nahore 9 kg. Takze zase opacny problem. :nevim: To si clovek fakt nevybere.

b22
Kecalka 271 příspěvků 28.12.17 20:09

:,( Holky, co mám jako dělat? Ještě se zeptám jakou váhu jste měli předtím? Já 55

Krtiinka
Kecalka 405 příspěvků 28.12.17 20:15
@b22 píše: :,( Holky, co mám jako dělat? Ještě se zeptám jakou váhu jste měli předtím? Já 55

Neboj to das dolu :) jak to slo po prvnim dolu? Ja z toho byla vystresovana a ani si kvuli tomu vecnymu reseni vahy neuzila tehu, ted bych se na to uz vyprdla. Sice mam jeste neco nahore, ale rekla jsem si ze do prazdnin to musi doluu! Tak snad :). Jinak pred tehu jsem mela asi 70, ani tlusta ani hubena :) byla sem se sebou spokojena :).

b22
Kecalka 271 příspěvků 28.12.17 20:22

@Krtiinka no o zkoušku by ani tak moc nešlo, kila dolů půjdou, nejsem žádnej lenach, ale ty strie, já mám po první tak ošklivý strie na bocích, těch se bojím abych nebyla pruhovaná jako zebra :( :lol: :lol:…jinak s tím pohybem to taky není tak horký s tímhle počasím, malá vydrží venku hoďku a je zmachana, prostě na x km túry to není, takže to láká sedět doma…

Edita2
Závislačka 2676 příspěvků 28.12.17 20:30

Jsem 26.tt a mám nahoře 8kg 8o do 17.tt jsem neměla ani kilo 8o jinak u prvního tež 25kg hore :( ale skrz preeklempsii…byla jsem chodící vodárna :zed:

Krtiinka
Kecalka 405 příspěvků 28.12.17 20:32

@b22 ten pohyb asi udela hodne, ja byla od 20tt na rizikovym, takze to udelalo asi taky svoje :). No kazdopadne ke konci jsem si uz pripadala jako neskutecnej slon, ani se mi nechtelo mezi lidi :oops:.

Nejlepsi bylo kdyz se me sestra v porodnici ptala kolik sem pribrala a kdyz sem ji to rekla malem.ji vypadli oci z dulku :lol:, to me hodne podporilo :mrgreen:. Musime to hold nejak pretrpet pro ty prdolky :).

Jinak jak rikas o tech striich, ja cely tehotenstvi nemela snad ani jednu a po porodu jak jsem hubla, tak se mi taky udelali takovy strasne hnusny na bocich a stehnech :roll:

Edita2
Závislačka 2676 příspěvků 28.12.17 20:33

@b22 no a moje původní váha tak před prvním dítkem to bylo 58kg, před druhým jsem měla 60kg…víc to dolů nešlo. Z toho jsem se do cvičení opřela když syn oslavil třetí narozeniny…do jeho narozek jsem měla 64kg :( a to měřím jen 163cm…ale já měla vždy kolem 55kg…nikdy jsem neměla méně a postava byla přitom super :nevim:

Jogrr
Závislačka 4236 příspěvků 28.12.17 20:35

Ve 27tt jsem mela nahore 3 kg, vee 40+6, kdy jsem rodila to bylo 5 kg, v porodnici jsem nechala neco kolem 8 kg, ve svem okoli jsem ale vyjimka.

b22
Kecalka 271 příspěvků 28.12.17 20:39

:think: jsem myslela, že tu najdu trošku útěchu, ale zatím to vypadá, že jsem tady největší slonice já…doktorka mi nic neřekla, ale já se cítím trapné, minulé tam byla maminka velikost snad 36 a krom břicha kost a kůže, no a pak já, tlusťoch:D jinak je mi 26, takže věkem to taky není, prostě to bude jídlo…

Mallorka
Závislačka 2996 příspěvků 28.12.17 20:40

Já 8kg ve 36tt. To te asi moc nepotěším :) od 26.tydne pribira jen prcek

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >