Kolik krve je při hnízdění vajíčka.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.19 12:15
Kolik krve je při hnízdění vajíčka.

Ahojky, chci se zeptat kolik krve je při hnízdění? A může se mít při uhnizdovani vajíčka sex? A mám strie na bokach a prsa mám větší a žilky tam jsou. Nevim zda je to uhnizdeni nebo MS, menstruaci jsem měla 22.12.2018 a neměla jsem ji, začala jsem krvácet až 3.4.2019. Děkuji za odpovědi. ????????????

Reakce:
Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 7112 příspěvků 05.01.19 12:20

Já při hnízdění žádnou krev neměla, styk sme měli normálně protože sem netušila že se něco hnízdí :D strie nejsou příznak těhotenství. A co těhotenský test?? Ten už by musel být průkazný když si to měla dostat 22.12.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.19 12:25

@Kriss Tina test jsme ještě nedělali.

Lenis87
Kecalka 140 příspěvků 05.01.19 12:32

To určitě hnízdění nebude, to bývá ještě před ms, maximálně v termínu ms. Jde spíš o opožděnou ms.

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 7112 příspěvků 05.01.19 12:34
@Anonymní píše:
@Kriss Tina test jsme ještě nedělali.

No tak si ho udělej, ten už musí být jasný…

DenyTomyho
Nováček 2 příspěvky 05.01.19 12:34

@Lenis87 tak děkuji, my se s přítelem snažíme o miminko už dva měsíce a nedaří se.

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1807 příspěvků 7 inzerátů 05.01.19 12:55

@DenyTomyho udelej si test .. nerikala bych,ze UZ se snazite dva mesice,ptze to nic neni :roll: jsou tu uzivatelky,ktere se snazi pet let :nevim:

Kukacka123
Závislačka 2854 příspěvků 05.01.19 12:55
@Anonymní píše:
Ahojky, chci se zeptat kolik krve je při hnízdění? A může se mít při uhnizdovani vajíčka sex? A mám strie na bokach a prsa mám větší a žilky tam jsou. Nevim zda je to uhnizdeni nebo MS, menstruaci jsem měla 22.12.2018 a neměla jsem ji, začala jsem krvácet až 3.4.2019. Děkuji za odpovědi. ????????????

Ja pri hnizdeni nemela zadnou krev. MS pak nedorazila, takze krev nic. Udelej test, pokud MS mela prijit 22/12, na testu musi byt neco videt ;) 2 mesice neni nic, az se budete snazit rok a vice, rekni ze to nejde :P

MisulkaP
Kecalka 174 příspěvků 05.01.19 13:25

To jsou dneska otázky :think: :think:

DenyTomyho
Nováček 2 příspěvky 05.01.19 13:29

@Twixinka to chápu ale i tak to zamrzí, jistě chápeš.

Kristynka22
Kecalka 319 příspěvků 05.01.19 13:32

Já měla uhnízdění jak slabou MS 3 dny. Jsem se divila jakto že přišla o 2 týdny dřív, protože cykly se mi spíš prodlužují, nezkracují. V 7 týdnu jsem zjistila že „MS“ přišla nějaké 2 dny po sexu, takže to bylo uhnízdění :D

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1807 příspěvků 7 inzerátů 05.01.19 13:43

@DenyTomyho nechapu,ptze ja to vubec neresila,proste MS prisla,tak prisla a budeme se snazit dalsi mesic ..

lachtanice86
Kelišová 6936 příspěvků 05.01.19 13:50

@DenyTomyho jaký už? Snad teprve 2mesice a udělej test. Já žádné nidační krvácení neměla. Sex byl normálně, proč by ne ani jsrm nevěděla že se zadařilo. A otázku na strie nechápu. A nechápu kdy si tedy začala krvácet? Píšeš 3.4.2019?

Uživatel je onlinedebra.morgan
Kelišová 5283 příspěvků 05.01.19 14:14

@lachtanice86 no asi už je tak tehotna, ze z toho má strie na bocích :nevim:

pedigka
Ukecaná baba ;) 1799 příspěvků 05.01.19 14:21

To je divný dotaz. Prsa se tak rychle nezvětší, žilky na prsech a strie na bocích neznamenaji, že právě probíhá uhnízdění. Spíše dorazila ms o něco později. Líp než my ti „odpoví“ těhotenský test.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Dáda Patrasová je zpět na Instagramu. Jsi kočka, na toho dědka se vykašli, vzkazují jí fanoušci

Dagmar Patrasová (62) se vrátila na sociální sítě a fanoušci z toho šílí!... číst dále >

Trest za autonehodu? Lucie Gelemová vystřídala v rodině Dádu Patrasovou

Herečce Dagmar Patrasové (62) se celý život bortí přímo pod rukama. Nejenže... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >