Kolik kupujete pro děti dárků a za kolik?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ketris
Echt Kelišová 9594 příspěvků 21.11.18 21:37
Kolik kupujete dárků s za kolik pro děti?

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, kolik dárků koupíte zhruba dítěti pod stromeček a za kolik? Pŕíjde mi, že dítě stejně vše baví chvilku a když toho dostane hromadu, tak si toho ani neváží a jen rozbaluje a rozbaluje.. budu ráda za názory :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »
Reakce:
Ennny
Ukecaná baba ;) 1827 příspěvků 21.11.18 21:42

každému 3 zhruba do 1500,– + vím že dostanou po dvou darkách od 4 babiček a třech strejdů a to fakt stačí :lol: s bráchou a švagry jsme domluveni na darku do 500.- na každého a babičkam poradím jen když chtějí jinak se jim do toho neangažuju.

Janli
Kelišová 6336 příspěvků 21.11.18 21:42

Máme holčičky 4r a 1r. Každé koupíme hračky za 2 tisíce. Takže dva větší a pár drobnějších dárků. Babičky pak každá za 500,– . Od jedné oblečení, druhá dává 1hračku. Myslím, že je to tak akorát. Taky nechci mít pod stromečkem rozbalovací orgie. To jim radši koupím hračky i během roku.

Kriss Tina
Kelišová 6113 příspěvků 21.11.18 21:42

Tak záleží na věku, já mám menší dítě tam de hlavně o tu radost z rozbalování :) ale nic drahého nekupujem, velkého plyšáka, krabici Lega a to jsou tak nejdražší položky. Pak nějaké hry, knížky, omalovánky, ponožku se sladkostma. Dohromady tak za 2000kc. Ale u nás je to těžké, ono spoustu věcí koupi i rodina navíc malej už má snad všechno co mě napadne takže i vymyslet nějaké větší množství dárků je náročné a taky dostává hračky průběžně během roku i jen tak, takže pak není nutné dát mu vše co chceme jeden den v roce, ale když to dostává postupně tak si s tím víc vyhraje než když dostane pod stromek tunu hraček :think:

Astyna88
Kecalka 260 příspěvků 21.11.18 21:46

@Ketris

Me se libilo,jak tu kdysi uz zaznelo. Jeden darek,co si preje (garaz na auticka), co potrebuje (pyzamko), knizku (hasic Tom s puclikama) a nejakou drobnost na cesty (malinke pucle). To se tyka triletaka. Cenove do 1200kc, nejdrazsi je garaz (900), ale to vim,ze uziji oba synove,mohou si s ni hrat i spolu.

Uživatel je onlineLenka_Hal
Kelišová 5739 příspěvků 21.11.18 21:49

Hm, nejstarsi ma jedno velke prani, to v prepoctu vyjde asi na 5500,– , takze pak uz nejakou drobnost, kterou stejne potrebuje. Mladsi dostane ten hlavni darek levnejsi, ale o to vic drobnosti. Nejmensi ma uz ve sklepe schovany First bike, uz ani nevim, kolik jsem platila a zase nejake drobnosti.

Veru1987
Zasloužilá kecalka 891 příspěvků 21.11.18 21:49

My to za cca 3-4tis. Ale mají to i od babiček. Já nechtěla aby měli děti dárky jakože od ježíška i po stědrém dni.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.18 21:49

Anonym kvuli penezum ;)
2 deti (4 a 10) kazdemu za 7500. Kazdy dostanou napr kartacek za 1500, mladsi kolo, starsi novy mobil atd.
Od nikoho jineho darky nedostavaji. Kazdy dle svych moznosti. Je mi jasny, ze podle ostatnich je rozmazluju..

Šarlota4
Extra třída :D 10101 příspěvků 21.11.18 21:50

Uz jsem tam za 15k, ale letos kupuju poradne drevene hracky.

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25290 příspěvků 21.11.18 21:52

U našich budou mít každá 7 dárků- v tom naušnice, knihy, společná hra a zbytek nějaké kreativy a pokusy. Dohromady asi za 3 tis.
Doma každá 9 dárků-včetně gumáků, knih, taška do 1. třídy, kreativní věci, společné hry.
A protože nejsme doma na Štědrý den, tak sebou bereme pro každou 1 dárek.
Cenu přesně nevím, nízká nebude, speciálně školní taška kupovaná v Německu byla ultradrahá.
Letos jsem hodně spokojená, jsou tam snad jen dvě věci, co považuji za blbosti, pro mladší.

kruel
Kecalka 315 příspěvků 21.11.18 21:53

U nás tak asi 10 dárků… Počítám do toho knížku, omalovánku, fixy, Lego, povlečení, Barbie, pyžamo, pěna do vany, hra, sponky atd… Prostě fakt všechno i drobnosti. Cena i s tím dražším legem tak okolo 4-5tisic
Pak ještě dostávají od dvou babiček a tety… Babičky tak každá dárky do 1000 a teta vlastně taky :nevim:

Medičkaa
Kecalka 157 příspěvků 5 inzerátů 21.11.18 21:58

Devitimesicniho syna jsem „ošidila“ dohromady tak za 500 ale to proto že je mu to zatím jedno a všechno co pro něj chci už doma máme nebo nám to někdo dal nebo půjčil… a holky 9 a 10 let ještě nevím co budu kupovat, zatím se nějak nevyjádřily, ale max za 2000 pro každou a letos asi uberu těch menších dárků, né že bych jim nechtěla dopřát ale máme doma už tooolik „krámu“ a ničeho se nechtějí vzdát… :D

KarotkaGreen
Kecalka 225 příspěvků 21.11.18 21:59
Ahoj

Já mám pro roční dítko „jen“ za 1500, ale dostane i něco od babiček a ty rozmazluji :hug:

My kupujeme dárky jen našim rodičům, prarodičům a sourozencům, každému jeden dárek drobnost 200-500kc /1os. Partnerovi cca 1000kc.

Vánoce jsou o atmošce :kytka:

nunik
Ukecaná baba ;) 1352 příspěvků 21.11.18 22:01

Hodne a za hodne :D :D :D

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2348 příspěvků 21.11.18 22:05

Máme ročního, teď oslavil narozeniny, dostal toho hromadu od všech a nejvíc mu udělal radost nový talíř, hrnek a dvě lžičky, které jsem objednávala k jeho dárkům navíc, abych měla zdarma poštovné :lol:. Chodil s nimi pi obýváku a pořád je každému ukazoval. K Vánocům dostane pár maličkostí a nový multifunkční volant na odrážedlo Bobby Car,které dostal teď. A ještě jeden pytel Mega Bloks, dostal stůl, na který může stavět. I když doteď jen bourá :zed:. No, když jsem jednou viděla rozbalování dárků u své sedmileté neteře, vím, že děti toho tolik dostávat nebudou. Rozbalila jeden dárek po druhém a stejnou rychlostí to létalo do kouta a absolutně nic ji nezajímalo. Zavedu pravidlo. 1. Něco, co si přeje 2. Něco, co potřebuje 3. Něco ke čtení 4. Něco k obléknutí. :D

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Libuše Šafránková po letech na veřejnosti. Jak vypadá legendární Popelka?

Svého času patřila mezi naše nejvyhledávanější a nejkrásnější herečky, od... číst dále >

Mickey Rourke vypadá k světu a vrátil se k ex. Jaké ženy se prohnaly jeho životem?

Bouřlivák Mickey Rourke (66) to dal znovu dohromady s ruskou modelkou... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >