Kolik let jste stravily na materske?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

klenott
Kecalka 256 příspěvků 06.01.18 19:23
Kolik let jste stravily na materske?

Ahoj, je tu nekdo, kdo mel dve deti hned za sebou a byl tedy doma na materske tech 7 nebo 8 let? :) Jake to bylo? Jaky byl navrat do prace? Bylo pro vas slozite najit si nove misto? Nenudily jste se doma? Nemely jste pocit socialni izolace nebo ze zakrnujete?

Příspěvek upraven 06.01.18 v 19:34

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Alex Adrian
Závislačka 2573 příspěvků 06.01.18 19:28

2 kluci, doma jsem byla 7 let. Poslední půl rok byla kruze, ted jsem v pracovním procesu 1,5 roku, občas je to fičák. Klidně bych se zas na mateřskou vrátila :-D Uvidíme uvidíme 8) :mrgreen:

Jogrr
Závislačka 4088 příspěvků 06.01.18 19:36

Na materske jsem byla 3 mesice, ale nikdy jsem neprestala pracovat.

brumi
Kelišová 6357 příspěvků 06.01.18 19:37

Tři děti, s první doma 4 roky pak práce což bylo super prvních pár dní než jsem si zvykla trošku boj ale pak paráda, podruhé za 6 let plánováno být doma 3 roky ale když měla malá 17 měsíců narodil se třetí a s tím teď začínám 4 rok doma. Takže teď nonstop doma 5 a půl a celkem 9 a půl…na jendus tranu bych šla do práce hnedka, ale asi to bude mazec :lol:

carsa
Ukecaná baba ;) 1081 příspěvků 06.01.18 19:38

Mám tři děti, po dvou letech, ale na mateřské jsem byla dohromady jen asi 2 roky. Jinak jsem pořád částečně pracovala (zhruba půl úvazek). Na plný úvazek jsem se vrátila, když nejmladší byly 2,5 roky. Musím říct, že nejtěžší je to právě teď, když jsou všichni na základce (2., 4., a 6. třída).

LaraA
Kecalka 482 příspěvků 06.01.18 19:38

Dve deti po 2 letech, doma jsem byla 4 roky, po roce jsem si nasla na par mesicu brigadu (v oboru), s tou jsem prestala pri 2. Tehu kvuli silnym nevolnostem.

Po 3 letech doma mi to zacalo lezt na mozek, posledni pulrok vylozene krize. Navrat do prace byl jednodussi nez jsem cekala…

Vracela jsem se na 80%.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.18 19:50

Na mateřské jsem strávila celkem 7 let. Mám dvě děti po třech letech. Poslední rok jsem měla neplacené volno. Vracela jsem se na stejné místo, i když bylo skoro vše jinak. Zaměstnavatel mně místo držel a ještě to dopadlo tak, že můj zástup nastupoval na mateřskou, takže jsem ten poslední rok nakonec nebyla doma celý, ale jen třičttvrtě roku. Mám ale kratší úvazek a je to bezvadné. Na mateřské jsem nezakrněla, protože jsem si dodělávala dálkově ještě rok a půl studia v oboru. Doma jsem se vůbec nenudila. ;) Dost často jsem s dětma vyrážela na různé akce např. plavání, cvičení, výtvarka nebo ven.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.18 19:54

Byl jsem „doma“ s jedním dítětem 7 let. Od jeho dvou let jsem trochu podnikala, šila jsem dětské oblečení do 4 let. Pak jsem chodila na brigádu 2-3× týdně. Do práce jsem nastoupila letos v září, na poloviční úvazek.

nozu
Extra třída :D 11331 příspěvků 06.01.18 20:02

Mam deti 11 a 7 let. u starsi jsem se vracela do prace v jejim roce, u mladsiho v 8 mesicich. pokazde na zkraceny uvazek. doma bych se nekolik let v kuse ukousala. opravdu me nenaplnovala neustala pece o deti, a to jsme porad neco podnikali.

MaminkaLucka
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 06.01.18 20:06

Máme tři děti, jsem doma už 8 let, s tím, že se stále venuji své profesi. Občas už bych potřebovala do práce, ale když si představím, že budu pracovat za ten pakatel, co mi nabízí. Tj. Asi 9 tisíc čistého, radši budu doma :think:

marvcel
Echt Kelišová 9079 příspěvků 06.01.18 20:14

Byla jsem na MD 16let a úplně pohoda. V práci to bylo trošku náročnější, ale dá se to zvládnout. Našla jsem práci lehce.Na MD jsem se nenudila, pořídila jsem si spoustu zvířátek a bylo po nudění. :lol:

reny14
Ukecaná baba ;) 2372 příspěvků 06.01.18 20:14

S prvním 3roky, s druhým 2 a 3/4 roku.uz nikdy víc. jako uteklo to, ale nebavilo mě to. prece jen chodit do práce a mít děti je pestřejší. i když jsem z toho kolotoče dost unavená. ale člověk se aspoň realizuje i jinak než v domácnosti :mrgreen:

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1589 příspěvků 06.01.18 20:25

Zatím necelé dva roky a ještě cca 3,5 roku budu, čekám druhé dítě. Ale připadá mi to strašně dlouhé, víc než to bych asi nedala 8o

Heivka
Závislačka 2895 příspěvků 06.01.18 20:31

Jsem teď doma 2 a půl roku, a v létě čekám druhé dítko, ale že bych zakrněla, tak ten pocit opravdu nemám, zlepšuji si angličtinu, manžel začal studovat, takže po večerech mu pomáhám počítat matiku, statistiku a fyziku. Vzhledem k tomu, že má studovat ještě 3,5 roku, tak se nějakého zakrnění mozku bát nemusím.

kacka52
Závislačka 4050 příspěvků 06.01.18 20:35

Mám 2 děti 3 roky po sobě, tak budu doma celkem 6 let. Do práce se úplně nehrnu, nic mi neuteče a pracovat pak budu zbytek života. Spíš by se mi teď hodila brigáda, ale mladší je ještě příliš malá a nemám hlídání. Mít jen něco na odreagování a vypadnout i mezi dospělé. Za půl roku, za rok se snad něco najde.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama