Kolik let mají vaše děti od sebe.

Anonymní
25.7.21 10:46

Kolik let mají vaše děti od sebe.

Dobrý den, chtěla bych se zeptat kolik let mají vaše děti od sebe. Mám 2 děti (5 let a 8 let) tudíž 3 roky od sebe a zjistila jsem že jsem těhotná. Obě děti mají za chvíli narozeniny takže bude rozdíl 6 let mezi prostředním a posledním dítětem. Není to moc, nebudou se hádat? Nad potratem neuvažuji ačkoli dítě plánované nebylo. Máme byt 4+1 takže místo ještě je. Prosím o zachování anonymity chodím sem rodina a známí a o těhotenství ještě neví. :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10770
25.7.21 10:48

Každí sourozenci se někdy hádají ať je mezi nima rozdíl rok, 6, nebo 10 let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2034
25.7.21 10:49

Bych si myslela, že větší věkový rozdíl je spíše faktorem, který hádky a spory snižuje, než naopak. Nebudou si vzájemně tolik konkurovat.

Naše děti mají mezi sebou 2 roky a 18 měsíců a konkurují si dost, takže se taky dost hádají (ale jinak jsou nerozluční).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32444
25.7.21 10:51

Hádat se určitě budou :mrgreen: Stejně jako se určitě hádají ti dva. Jsi těhotná, nad potratem neuvažuješ, tak co řešíš?
Vztahy mezi sourozenci nedělá věkový rozdíl. Máme rozdíl 6 let a tři roky a rozumí si všichni 3 :srdce: Se ségrou jsme 3 roky od sebe a rvaly jsme se, jak koně :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
339
25.7.21 11:07

S bráchou jsme od sebe 7 let. Měli jsme období (já školkový věk a vzteklé dítě), kdy jsme se dost hádali. Pak to přešlo a byli jsme si dost blízcí.
Mamka je se svým bráchou o 11 let a do teď si pravidelně jednou týdně volají a taky měli vždycky hezký vztah.

Největším faktorem bude povaha dětí a jak si budou rozumět. Nikde není dáno, že když budou děti od sebe 3 roky, tak spolu budou vycházet líp jako ti o 5 let apod. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1569
25.7.21 11:07

Nejmladší dítě se narodilo, když bylo nejstaršímu jedenáct let, kupodivu se zrovna tihle dva mají pravděpodobně nejraději.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4329
25.7.21 11:10

Moji kluci budou mít v srpnu 6 a 8 let. V říjnu se jim narodí poslední brácha. S tímto věkovým rozdílem si myslím ze ten poslední bude poloviční jedinacek, ale to je to poslední, co by me trápilo :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7101
25.7.21 11:21
@Anonymní píše:
Dobrý den, chtěla bych se zeptat kolik let mají vaše děti od sebe. Mám 2 děti (5 let a 8 let) tudíž 3 roky od sebe a zjistila jsem že jsem těhotná. Obě děti mají za chvíli narozeniny takže bude rozdíl 6 let mezi prostředním a posledním dítětem. Není to moc, nebudou se hádat? Nad potratem neuvažuji ačkoli dítě plánované nebylo. Máme byt 4+1 takže místo ještě je. Prosím o zachování anonymity chodím sem rodina a známí a o těhotenství ještě neví. :mrgreen:

hádat se budou, je to normální

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64545
25.7.21 11:25

Nejstarší 15, prostřední 7, nejmladší 8 měsíců, nevlastnímu je 9.. Pohoda

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6906
25.7.21 11:25

Já mám děti 11 let 8 let zatím nejmladší má 16 měsíců a teď jsem taky těhotná teda na úplném začátku pokud vše dobře dopadne tak mezi nejstarším a nejmladším bude rozdíl skoro 12 let a nijak mi to nevadí a už když se narodila nejmladší tak ten rozdíl byl skoro 10 let a ten nejstarší si někdy hraje i s tou malou pomůže mi s ní když jsem teď těhotná není na tom nic špatného

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3235
25.7.21 11:27

Mam deti od sebe 7 let, pro mne to byla na md pohoda, pri vychove super a ted kako skoro dospeli, si hodne rozumi. Ja jsem se segrou o 11, ty zajmy tam byly hodne jine, ale od mych cca 16 si rozumime hodne. Ja jsem deti pod 5 let od sebe ani nechtela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2071
25.7.21 11:40

Budeme mít rozdíl 9 let (doslova do roka a do dne :lol: ) a je to sice velkej rozdíl, ale má to svoje výhody, starší už má v rámci možností rozum a s lecčím pomůže a cítí se u toho hrozně důležitě, takže se vyhnem tomu období žárlivosti a hádek o hračky :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65885
25.7.21 11:47
@Anonymní píše:
Dobrý den, chtěla bych se zeptat kolik let mají vaše děti od sebe. Mám 2 děti (5 let a 8 let) tudíž 3 roky od sebe a zjistila jsem že jsem těhotná. Obě děti mají za chvíli narozeniny takže bude rozdíl 6 let mezi prostředním a posledním dítětem. Není to moc, nebudou se hádat? Nad potratem neuvažuji ačkoli dítě plánované nebylo. Máme byt 4+1 takže místo ještě je. Prosím o zachování anonymity chodím sem rodina a známí a o těhotenství ještě neví. :mrgreen:

no bude to takový jedinacek, ti starší budou inklinovat k sobe
Ja jsem o 5 a 6 let mladší od sester. Ony jsou od sebe necelý rok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14646
25.7.21 11:49

Nejmladsi s nejstarsi je v pohode. Pecuje o ni.
Nejvic se rezou ti vekove u sebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4291
25.7.21 13:34

Dva kluci, necelych sest let. Na hadky si moc nepamatuju, starsi je neskutecne vyrovnany a klidny clovek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat