Kolik lze přibrat za 2 měsíce?

Anonymní
22.1.20 21:33

Kolik lze pribrat za 2 mesice?

Ahoj tehulky, jen pro zajimavost. Kolik se cca pribira poslední 2 mesice? Od toho 32tt do cca 40tt? Ja se doted hybala ale uz mam narizeny klid a nic nedelat, nejak jsem zakrvacela tak me Dr nechala na neschopence a uz mam jen lezet a ani prochazky nemuzu. Zadne jine dite nemam abych litala kolem nej. Toto je sice neplanovane ale uzivam si ho. Jsem tedy pomerne rozezrana :roll: ale mam 175cm a 61kg zatím. Jsem na zacatku 8 mesice. Ubirat jidlo nechci, jim tedy kazde 2 hodiny, vyhovuje mi to. Ale ted jak budu lezet nevim nevim :think: ted by mela v poslednich dnech/tydnech vaha letet ze? A kolik to asi bude kdyz nic delat nebudu? Vahu doma nemam a dr me posledni dobou nevazi :nevim: nechci nabrat do konce treba 10, 15 nebo vice kilo. Jako tehu si uzivam ale odsad podsad. Jak jste to mely vy? Anonym prosim zachovat.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1096
22.1.20 21:40

Já se toho celkem bojím, jsem 31tt a doteď mám nahoře 12 kilo a opravdu nechci mít znova přes 100 kilo, jako minulé těhotenství. Minule jsem v tomhle období přibrala ještě asi 7 kilo, ale jedla jsem opravdu nekvalitně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1937
22.1.20 21:50

Na svou výšku bys měla vážit víc i jako netehotna. Neřeš to a buď v klidu. Většinu necháš v porodnici a pak to vybehas při péči o dítě a s kočárkem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.1.20 21:57
@JancaS84 píše:
Na svou výšku bys měla vážit víc i jako netehotna. Neřeš to a buď v klidu. Většinu necháš v porodnici a pak to vybehas při péči o dítě a s kočárkem.

Ja v klidu jsem a to naprostym :palec: tak jako netehotna jsem mela vic, mela jsem az 75kg coz jsem za 2 roky dala na 64, pak jsem dostala novou práci, kde jsem nachodila i 20 tis kroku denne a jedla jsem fakt hodne. Takze jsem mela prijem a vydej stejnej a drzela si to. V tehotenstvi mi bylo blbe docela zezacatku, takze se mi tech 61 drzelo doted. Ale prý se přibývá nejvice v poslednich tydnech, tak me jen zajima jak to ostatni maji :) ze kdyz se treba nehejbaly tak jestli treba se da udelat 10,15,i vice kilo do konce tehu :)

• Nahlásit
  • Citovat
3740
22.1.20 22:04
@Anonymní píše:
Ja v klidu jsem a to naprostym :palec: tak jako netehotna jsem mela vic, mela jsem az 75kg coz jsem za 2 roky dala na 64, pak jsem dostala novou práci, kde jsem nachodila i 20 tis kroku denne a jedla jsem fakt hodne. Takze jsem mela prijem a vydej stejnej a drzela si to. V tehotenstvi mi bylo blbe docela zezacatku, takze se mi tech 61 drzelo doted. Ale prý se přibývá nejvice v poslednich tydnech, tak me jen zajima jak to ostatni maji :) ze kdyz se treba nehejbaly tak jestli treba se da udelat 10,15,i vice kilo do konce tehu :)

Bud v klidu treba uz nic nepriberes.Ja strasne tloustla v druhym trimestru.Za cely tehotenstvi 16 kg nahore a z toho 12 za druhy trimestr :zed: Jsem z ty vahy uz mela hrozny depky, sestre jsem v ordinaci pomalu brecela ze nechci na vahu :mrgreen: Jsem ji rikala co budu delat v poslednich tydnech, kdy vaha nejvic stoupa. A ja za cely treti trimestr pribrala jen kilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3205
22.1.20 22:14

Tak ja jsem treba na konci pribirala hodne, posledni tydny to bylo 1 kilo za 4 dny :zed:..ale to uz teda bylo tesne pred terminem a to jsem se hodne zavodnila, otekla jsem jak prase, nevesla jsem se ani do bot :roll: po porodu jsem natekla jeste vic, ze jsem si, myslela, ze prasknu, ale za 14 dni to bylo pryc a s tim i ty kila z posledních tydnu.. jedla bych normalne, jak jsi zvykla, jeste kdyz nemas zadnou nadvahu, tak bych to neresila ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1345
22.1.20 22:31

Poslední trimestr jsem nepribrala nic, poslední týden ještě asi kilo zhubla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2688
22.1.20 22:35

První trimestr 4kg, druhý 10kg, třetí 4kg a to jsem nijak nezřízeně nežrala… Při 175 cm jsem šla k porodu se 76kg. Jinak 8kg jsem nechala v porodnici. Dalších 7kg v 6ti neděli a ty poslední tři kila se mě drželi do půl roku dítěte. Teď mám 55kg takže jsem za dalšího půl roku ještě shodila, Bo malá ráda papá a pak si chce hrát a že máma potřebuje taky žrát ji nezajímá :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.1.20 16:39

A slo vam to aspon je do bricha? Nebo se to rozlezlo i jinam? :mrgreen: a oddeleni sestinedeli je, ze uz vas vlastne odvezou nekam na pokoj s nejakou dalsi maminou ze? Takze behem tech cca 5 dnu se taky da neco dolu, ja se orave obavam, ze v poslednich tydnech co fakt nic nedelam, ani nevarim, pac mi jde to krvaceni hned, takze dozenu to co nekdo nabere za cele tehu :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
2688
23.1.20 16:51
@Anonymní píše:
A slo vam to aspon je do bricha? Nebo se to rozlezlo i jinam? :mrgreen: a oddeleni sestinedeli je, ze uz vas vlastne odvezou nekam na pokoj s nejakou dalsi maminou ze? Takze behem tech cca 5 dnu se taky da neco dolu, ja se orave obavam, ze v poslednich tydnech co fakt nic nedelam, ani nevarim, pac mi jde to krvaceni hned, takze dozenu to co nekdo nabere za cele tehu :roll:

Já jsem v tom posledním měsíci jen ležela, malá mi tam někde sedla na nerv a nemohla jsem se bez bolesti hýbat. Za tu dobu jsem přibrala asi tak kilo, jak jsem psala 4kg za celý poslední trimestr. Jedla jsem pořád stejně. Ale jo je to jak u koho, někdo přibírá na konci někdo uprostřed. Já bych se tím ale zbytečně nestresovala když budeš jist normálně tak myslím, že přibrat třeba 10kg je dost utopie. Ano na oddělení šestinedělí tě odvezou po porodu, jeste budeš po porodu tak dvě hodiny na pozorování a pak to oddělení. Přímo po porodu si myslím šlo dolů tak 5kg, další tři kila v těch třech dnech v porodnici. Takže jsem šla o 8kg lehčí. Divný bylo jen to splaskly břicho :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.1.20 17:12
@Martha03 píše:
Já jsem v tom posledním měsíci jen ležela, malá mi tam někde sedla na nerv a nemohla jsem se bez bolesti hýbat. Za tu dobu jsem přibrala asi tak kilo, jak jsem psala 4kg za celý poslední trimestr. Jedla jsem pořád stejně. Ale jo je to jak u koho, někdo přibírá na konci někdo uprostřed. Já bych se tím ale zbytečně nestresovala když budeš jist normálně tak myslím, že přibrat třeba 10kg je dost utopie. Ano na oddělení šestinedělí tě odvezou po porodu, jeste budeš po porodu tak dvě hodiny na pozorování a pak to oddělení. Přímo po porodu si myslím šlo dolů tak 5kg, další tři kila v těch třech dnech v porodnici. Takže jsem šla o 8kg lehčí. Divný bylo jen to splaskly břicho :lol:

No nejim úplně malo, jim kazde 2 hodiny, pry to potrebuju kvuli spravne vyzive prcka i samu sebe. V 8 rano si dam vetsinou chleba s tavenym syrem, v 10 puding, ve 12 obed a normal porci(ryze s masem, kase, brambory atd), v 15 hod treba jogurt a banan, v 17 plnenou celozrnnou bagetu, nebo 3 tousty oblozene, a jeste v 19 az 20 h treba banan zas ci jogurt. Takto mi rikala dr ze mam jist, zadne omezeni nemam a nemam ani ubirat, mezitim mam jist hroznovej cukr a med, no nevim, neprijde ti to moc jidla? Jako delam to pro malyho, ja osobne bych takhle casto nejedla, ale mam to doporuceni od nich…jenze takhke to slo ale ted jak ulehnu a nesmim nic delat a jist furt stejne takhle tak mam pocit abych tech 15 jeste nenabrala, jsem 33+1 teprve :) no to bricho me taky zajima, to a s i vypada divne co :lol: a zatahne se to pak aspon nebo tam clovek bude mit placku hejbaci? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
2688
23.1.20 17:19
@Anonymní píše:
No nejim úplně malo, jim kazde 2 hodiny, pry to potrebuju kvuli spravne vyzive prcka i samu sebe. V 8 rano si dam vetsinou chleba s tavenym syrem, v 10 puding, ve 12 obed a normal porci(ryze s masem, kase, brambory atd), v 15 hod treba jogurt a banan, v 17 plnenou celozrnnou bagetu, nebo 3 tousty oblozene, a jeste v 19 az 20 h treba banan zas ci jogurt. Takto mi rikala dr ze mam jist, zadne omezeni nemam a nemam ani ubirat, mezitim mam jist hroznovej cukr a med, no nevim, neprijde ti to moc jidla? Jako delam to pro malyho, ja osobne bych takhle casto nejedla, ale mam to doporuceni od nich…jenze takhke to slo ale ted jak ulehnu a nesmim nic delat a jist furt stejne takhle tak mam pocit abych tech 15 jeste nenabrala, jsem 33+1 teprve :) no to bricho me taky zajima, to a s i vypada divne co :lol: a zatahne se to pak aspon nebo tam clovek bude mit placku hejbaci? :lol:

Hele já myslím, že je to dostačující strava. Nepřijde mi, že jíš nějak moc. Jakože kdybys dávala co dvě hodiny mekáč tak jo :lol: Ale takhle ne a rozhodně z toho žádný velký příbírání nebude. Navíc takhle na konci si myslím, že je to hlavně voda… Hlavně se s tím nestresuj. Kdyz mám dobrý den a malá paní milostiva nechá mámu chvíli v klidu jim úplně stejně a to už nejsem těhotná. No břicho, hele jsi jak vyfoukly balón, vím, že některý holky mají z toho pocitu trauma a třeba se nechtějí ani umýt. Jako jo je to divný, ale to se zatáhne. Po 6ti neděli bylo pryč. I když pravda povolena kůže mi trochu zůstala, vidím to hlavně když se predklonim, ale já jsem ještě od porodu neudělala ani drep, abych se zaslouzila o zpevnění břišních svalů a natažení kůže, takze je ten můj stav zcela logickým důsledkem meho lineho zadku :lol: a náročné dcerky samozřejmě (to abych se měla na co vymlouvat :lol:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.1.20 19:26
@Martha03 píše:
Hele já myslím, že je to dostačující strava. Nepřijde mi, že jíš nějak moc. Jakože kdybys dávala co dvě hodiny mekáč tak jo :lol: Ale takhle ne a rozhodně z toho žádný velký příbírání nebude. Navíc takhle na konci si myslím, že je to hlavně voda… Hlavně se s tím nestresuj. Kdyz mám dobrý den a malá paní milostiva nechá mámu chvíli v klidu jim úplně stejně a to už nejsem těhotná. No břicho, hele jsi jak vyfoukly balón, vím, že některý holky mají z toho pocitu trauma a třeba se nechtějí ani umýt. Jako jo je to divný, ale to se zatáhne. Po 6ti neděli bylo pryč. I když pravda povolena kůže mi trochu zůstala, vidím to hlavně když se predklonim, ale já jsem ještě od porodu neudělala ani drep, abych se zaslouzila o zpevnění břišních svalů a natažení kůže, takze je ten můj stav zcela logickým důsledkem meho lineho zadku :lol: a náročné dcerky samozřejmě (to abych se měla na co vymlouvat :lol:)

Me to prijde dost ale na tehotnou to asi jde :D nee jako nestresuju, ale tak to jsme my zensky, resime si postavy a ani v tom tehu nemusime nabrat extremne :) spis si rikam, ze doted to s pohybem šlo ale clovek ulehne a stejnej prijem a zadnej vydej tak nevim nevim :think: no snad se ma tam dole aspon dobre :P.. No tak snad to zmizi, ja tam nechci mit nejakou placacku s kterou si budu moct hrat :lol: no to chapu, on si clovek vzdycky najde neco proč to zrovna ted nejde, ale zas litas kolem dcerky takze to neni tak ze jen sedis a nic nedelas, i to se pocita, kor jestli je tak ziva kdyz te nechce nechat najist, co teprve mit dve takovy rostandy :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
2688
23.1.20 19:45
@Anonymní píše:
Me to prijde dost ale na tehotnou to asi jde :D nee jako nestresuju, ale tak to jsme my zensky, resime si postavy a ani v tom tehu nemusime nabrat extremne :) spis si rikam, ze doted to s pohybem šlo ale clovek ulehne a stejnej prijem a zadnej vydej tak nevim nevim :think: no snad se ma tam dole aspon dobre :P.. No tak snad to zmizi, ja tam nechci mit nejakou placacku s kterou si budu moct hrat :lol: no to chapu, on si clovek vzdycky najde neco proč to zrovna ted nejde, ale zas litas kolem dcerky takze to neni tak ze jen sedis a nic nedelas, i to se pocita, kor jestli je tak ziva kdyz te nechce nechat najist, co teprve mit dve takovy rostandy :lol:

No mít dvě tak mi hrabne :lol:. Hele zase si tu plácačku nepředstavuj tak, jak když třeba hodně obézní člověk zhubne. Tak to rozhodně nevypadá, prostě máš jen vypoukle bříško nějakou dobu i když už tam to dítě není, nejde o žádnou tragédii… Důležité je prostě ten konec přečkat a zbytek se prostě nějak udělá. Já se pravda ke konci těhotenství už do zrcadla nedívala, těch 18kg bylo pro mě neskutečných, ale zase jsem si říkala, že to tak má být asi když jsem tolik nejedla a taky jsem byla dost otekla, což byla ta voda. To bude v pohodě, jsi těhotná a to k tomu patří :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama