Kolik si lze přivydělat během ÚP?

Anonymní
19.5.18 17:27

Kolik lze přivydělat během ÚP?

Milé maminky,

30.6. mi končí pracovní smlouva a novou budu mít od konce srpna. Na léto budu hlášená na ÚP. Během léta budu měsíc s dcerou v lázních. Ráda bych si na druhý měsíc našla brigádu.

Kolik si smím k podpoře nezaměstnanosti přivydělat?

Anonym z osobních důvodů, děkuji. M.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4263
19.5.18 17:33

Myslim ze do 5,5tis a spi byt jen na DPČ

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1882
19.5.18 17:34

@novakova.t 5,5k hrubého?

Ad. zakladatelka - taky to teď řeším.

Příspěvek upraven 19.05.18 v 17:38

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22802
19.5.18 17:35

Já bych řekla, že k podpoře teď nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1372
19.5.18 17:40

Pokud budes mit narok na podporu, tak si přivydělat nic nemuzes. Pokud pujdes nekam na DPC, tak se ti stopne podpora.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73233
19.5.18 17:49

K podpoře nic, plus tedy jak budeš plnit povinnosti uchazeče o zamestnání, pokud budeš měsíc v lázních :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.5.18 17:54

@j.a.n.i1
V lázních budu s malou dcerou - má poukaz na lázně.
Co jsou povinnosti uchazeče o zaměstnání?
Budu mít podepsanou smlouvu od konce srpna, kterou budu mít již při nástupu na UP.

• Citovat
  • Nahlásit
73233
19.5.18 18:02
@Anonymní píše:
@j.a.n.i1
V lázních budu s malou dcerou - má poukaz na lázně.
Co jsou povinnosti uchazeče o zaměstnání?
Budu mít podepsanou smlouvu od konce srpna, kterou budu mít již při nástupu na UP.

No, třeba se dostavovat na schůzky tak jak ti na UP řeknou, případně jít na pohovor, kam tě pošlou, což jde blbě pokud budeš měsíc v čudu a to, že budeš mít podepsanou smlouvu je může spíš popíchnout k tomu tě někam posílat, protože když to řeknu zcela na plnou hubu, tak vlastně práci nehledáš a tedy nemáš na UP co dělat. Jasně, chápu, že to děláš kvůli podpoře, ale jen píšu, jak to mohou cítit na tom UP. Jestli by nestálo za to se vybodnout na podporu a nahlásit se jen jako osoba pečující o dítě, minimálně na ten měsíc, co budete v lázních. Plus se ještě zeptám, píšeš s malou dcerou, pracovala si tedy nebo si byla na RD?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.5.18 18:10

@j.a.n.i1
Pracovní smlouva mi končí 30.6. Ano, pracuji na klasickou pracovní smlouvu…
Pohovory na UP jsou 1× měsíčně, ne?

Těžko mohu jít někam na pohovor kvůli zaměstnání, respektive někam na mezičase nastoupit, když na UP budu od 1.7. do necelého konce srpna a od pulky července do půlky srpna jsem s dcerou v lázních.

• Citovat
  • Nahlásit
22802
19.5.18 18:10
@j.a.n.i1 píše:
No, třeba se dostavovat na schůzky tak jak ti na UP řeknou, případně jít na pohovor, kam tě pošlou, což jde blbě pokud budeš měsíc v čudu a to, že budeš mít podepsanou smlouvu je může spíš popíchnout k tomu tě někam posílat, protože když to řeknu zcela na plnou hubu, tak vlastně práci nehledáš a tedy nemáš na UP co dělat. Jasně, chápu, že to děláš kvůli podpoře, ale jen píšu, jak to mohou cítit na tom UP. Jestli by nestálo za to se vybodnout na podporu a nahlásit se jen jako osoba pečující o dítě, minimálně na ten měsíc, co budete v lázních. Plus se ještě zeptám, píšeš s malou dcerou, pracovala si tedy nebo si byla na RD?

byla jsem teda na pracáku naposledny někdy před 10 lety, ale vždy respektovali, že mám domluvený nástup v srpnu. Bohužel to v té době bylo naprosto běžné, trávit léto na pracáku. Vždy si to poznačili a rozhodně mě nikam neposílali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.5.18 18:11

@j.a.n.i1
Kolik bych brala jako osoba pečující o dítě?

Ano, vlastně zaměstnání na ten mezičase nehledám, nicméně na podporu mám nárok.

• Citovat
  • Nahlásit
4263
19.5.18 18:12

K podpoře normálně dpc delat muze. Najdeš to na netu(výši). Dpp zakázali. Mam zkusenosti z tohohle roku.
Jediný co tak do 2,5tis se to nedani od 2,5tis ano

Příspěvek upraven 19.05.18 v 18:18

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22802
19.5.18 18:13
@Anonymní píše:
@j.a.n.i1
Kolik bych brala jako osoba pečující o dítě?Ano, vlastně zaměstnání na ten mezičase nehledám, nicméně na podporu mám nárok.

na podporu ano, ale nesmíte pracovat a pobírat jakékoliv peníze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1372
19.5.18 18:24
@novakova.t píše:
K podpoře normálně dpc delat muze. Najdeš to na netu(výši). Dpp zakázali. Mam zkusenosti z tohohle roku.
Jediný co tak do 2,5tis se to nedani od 2,5tis anoPříspěvek upraven 19.05.18 v 18:18

Pokud ale bude mit podporu, tak si privydelat sice smí, ale tu podporu ji ten daný mesic, kdy si privydela, stopnou a nevyplatí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4263
19.5.18 18:34
@lísteček1 píše:
Pokud ale bude mit podporu, tak si privydelat sice smí, ale tu podporu ji ten daný mesic, kdy si privydela, stopnou a nevyplatí.

Ano pravda..na to jsem zapoměla… Při evidenci na up muzes byt jen na dpc ale podporu ti stopnou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama