Kolik má váš partner oblečení?

Anonymní
25.5.20 23:15

Kolik má váš partner oblečení? :)

Ahoj holky, nezakládám žádné vážno-téma :lol:, ale dnes jsme s partnerem narazili na oblékání, módu a celkově “zásoby” oblečení - zejména, co se týče jeho šatníku a samozřejmě je pro něj vše div ne zbytečné a nadbytečné :lol:. Postupem času jsem mu nakupovala nejrůznější kusy oblečení a obuvi (zatímco on si dřív koupil jedny boty a když “došly” pořídil jiné :mrgreen: ) a dnes se, aby mi ukázal, jak je toho moc, rozhodl to spočítat :lol:. Tak by mě zajímalo, jak to mají vaši muži. Předpokládám, že takto pečlivě to nikdo asi nepřepočítaval, ale třeba jen rámcově. No a pro představu můj partner:

• spodního prádla nepočítaně :lol: • trika 20× • polotriko 6× • džíny 4× • košile 12× • mikiny 4× • svetry 6× • saka 4× • obleky 3× • černé kalhoty 2× • kabát slabší a silný • zimní bunda • podzimní bunda 2× • taková elegantnější bunda na přechod jaro/podzim • 5× kraťasy • hnědé polobotky • černé polobotky • šála 2× • rukavice 3× • boty zimní 3× • conversky 2× • air maxy 2× • podzimní chelsea • slabé plátěné kecky na léto 2× • nepočítali jsme věci typu na lyže/plavky/sport a věci “na doma” - to má tak šestery plátěné kraťasy a tak 10 trik ????

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
64601
25.5.20 23:18

Můj má 3 šatníky, jeden pracovní na zahradu, jeden metalový a jeden na manažerskou pozici.. Myslím, že má 10× více hadru jak já.. Počítat to nebudu, ale je toho moře.. Jen těch košil.. :zed: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1475
25.5.20 23:21

Počítat to nebudu, ale můj muž má skříň 180/210 pro sebe + menší komodu na spod. prádlo a kraťasy. Má teda i mrak hader na doma a na práci, u nás se vše nosí do rozpadnutí :mrgreen:
Bot má odhadem tak 20 párů komplet, z toho zase tak 1/2 na zahradu a louku se psem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1162
25.5.20 23:23

.

Příspěvek upraven 26.05.20 v 08:56

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22511
25.5.20 23:24

Oba jsme minimalisté, takže náš šatník pokrývá jen to nejnutnější. Nedávno kamarádka viděla náš botník a já jí nebyla schopná vysvětlit, že to jsou opravdu boty pro čtyřčlennou rodinu, pořád se ptala, kde máme zbytek… :mrgreen: A to jsem ani neměla srdce jí říct, že tam jsou i vyřazený boty dětí, co jsem ještě nestihla hodit do kontejneru…

Příspěvek upraven 25.05.20 v 23:25

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15126
@Berry77 píše:
To jste spolu komplet přepočítali celý jeho šatník, abys mohla založit diskusi? Hele fakt jste docela švihlí oba :nevim: si neumím představit jít za chlapem a říct mu "pojď, spočítáme, kolik máš hadrů a pak o tom budeme na emiminu diskutovat " :roll: :roll: :roll:

a ani si neumím přestavit chlapa, co má tolik hadrů :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
203

To by bylo vcelku rychlé. Partner je vysoký, štíhlý, pohledný.. ale děsně konzervativní a nic nepotřebuje, dokud se to staré nerozpadne. Už jsem zkusila pořídit i pár nových kousků, chválím jak mu to sluší… A pořád má ten 15let starý svetr a já tuším, že dalsich 15let ho bude mít v oblibě :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1080
25.5.20 23:26

Celkem málo, je to praktickej IT manažer bez hoarderskejch sklonů :-D nějaké džíny, pár trik, nějakej ten svetr, pár obleků a košil, přiměřeně spodního prádla a ponožek, nějaké to sportovní,… Žádnej extrém, spíš méně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64601
25.5.20 23:27
@Tamtama píše:
a ani si neumím přestavit chlapa, co má tolik hadrů :nevim:

Te pozvu k nám :mrgreen: 3 skříně.. Takové ty Mega 2× 3 m

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7945
25.5.20 23:32
@Anonymní píše:
Ahoj holky, nezakládám žádné vážno-téma :lol:, ale dnes jsme s partnerem narazili na oblékání, módu a celkově “zásoby” oblečení - zejména, co se týče jeho šatníku a samozřejmě je pro něj vše div ne zbytečné a nadbytečné :lol:. Postupem času jsem mu nakupovala nejrůznější kusy oblečení a obuvi (zatímco on si dřív koupil jedny boty a když “došly” pořídil jiné :mrgreen: ) a dnes se, aby mi ukázal, jak je toho moc, rozhodl to spočítat :lol:. Tak by mě zajímalo, jak to mají vaši muži. Předpokládám, že takto pečlivě to nikdo asi nepřepočítaval, ale třeba jen rámcově. No a pro představu můj partner:• spodního prádla nepočítaně :lol: • trika 20× • polotriko 6× • džíny 4× • košile 12× • mikiny 4× • svetry 6× • saka 4× • obleky 3× • černé kalhoty 2× • kabát slabší a silný • zimní bunda • podzimní bunda 2× • taková elegantnější bunda na přechod jaro/podzim • 5× kraťasy • hnědé polobotky • černé polobotky • šála 2× • rukavice 3× • boty zimní 3× • conversky 2× • air maxy 2× • podzimní chelsea • slabé plátěné kecky na léto 2× • nepočítali jsme věci typu na lyže/plavky/sport a věci “na doma” - to má tak šestery plátěné kraťasy a tak 10 trik ????
:lol: :lol: :lol: tak to je teda kabrňák, že to takhle všechno pěkně spočítal. :lol: :lol: :lol: se přiznám, že nevím kolik toho ten můj má. Řekla bych, že oblečení má dost.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15126
25.5.20 23:33
@martina.se píše:
Te pozvu k nám :mrgreen: 3 skříně.. Takové ty Mega 2× 3 m

to by mě šlak trefil, tolik hadrů nemáme dohromady ani celá rodina i s babičkou :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25702
25.5.20 23:36

Chlapa nemám, ale dospělý syn má daleko víc hadrů a bot, než já. Jen triček má přes 30.
Mám jen troje kalhoty, pár trik, jednu košili, troje boty, jedno sako, jednu jarní a jednu zimní bundu, jednu parku, dlouhý svetr a pár šátků. Většinu v černé barvě, khaki a šedou plus na šátcích i růžovou. Spodní prádlo a ponožky. A dvě noční košile.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3240
25.5.20 23:37

Muj má tak 10 trik…ctvery džíny, tri mikyny a pet svetru…nosí furt jedny džíny jedno triko, jeden svetr…když mu to vyhodim do kontejneru…aby zas nosil neco jineho tak druhy den to najdu zpatky ve skrini… novy veci jsou pro nej skoda… jemu stačía tynový si šetří. (asi do hrobu)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2415
25.5.20 23:38

Ja mam teda hadru nepocitane ve trech mistnostech ;D muz ma asi 50 tricek, 10 kosil, 10kalhot, 5 mikyn par sortek, a nepocitane svetru :D jinak skoro nenakupuje a nosi do roztrhani, ja jsem nakupcni maniacka a vzdy mu alespon neco prihodim taky :roll: Spis by me zajimalo, kde nakupujete chlapovi trika na praci a na „zniceni“? Na mu kupovala v decatlonu za 50 a to mi vycinil ze je dost :roll: :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15126
25.5.20 23:40
@laducha píše:
Chlapa nemám, ale dospělý syn má daleko víc hadrů a bot, než já. Jen triček má přes 30.
Mám jen troje kalhoty, pár trik, jednu košili, troje boty, jedno sako, jednu jarní a jednu zimní bundu, jednu parku, dlouhý svetr a pár šátků. Většinu v černé barvě, khaki a šedou plus na šátcích i růžovou. Spodní prádlo a ponožky. A dvě noční košile.

mám to podobně jako ty :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat