Kolik má vypít UM měsíční mimi když má 4300g

Anonymní
25.6.21 13:19

Kolik má vypít UM měsíční mimi když má 4300g

Ahojky, kolik by měl vypít měsíční syn který má 4300g za den UM.?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25.6.21 13:21

Jeje takovy drobek, tolik mel syn jak se narodil :) na kazdem UM vzadu najdes davkovani dle kil :mavam: (i kolikrat denne)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.6.21 13:25
@montgomery.burns píše:
Jeje takovy drobek, tolik mel syn jak se narodil :) na kazdem UM vzadu najdes davkovani dle kil :mavam: (i kolikrat denne)

My měli malou porodní váhu :)
Jojo koukala jsem ale tam je psaný 6× za den 120 a malý mi pije 8× někdy si vypije 120 a někdy jen 90 tak nevím zda je to v pořádku, na kontrolu jdem až příští týden ve čtvrtek. Přecházeli jsme právě z kojení na um tak nevím zda je v pořádku že pije takhle. Slyšela jsem že se to počítá podle kyl abych zjistila kolik ml UM má vypít.

• Citovat
  • Nahlásit
4173
25.6.21 13:50
@Anonymní píše:
My měli malou porodní váhu :)
Jojo koukala jsem ale tam je psaný 6× za den 120 a malý mi pije 8× někdy si vypije 120 a někdy jen 90 tak nevím zda je to v pořádku, na kontrolu jdem až příští týden ve čtvrtek. Přecházeli jsme právě z kojení na um tak nevím zda je v pořádku že pije takhle. Slyšela jsem že se to počítá podle kyl abych zjistila kolik ml UM má vypít.

Tak si to spočítej.. když by měl ideálně vypít 6×120, ale pije osmkrát, tak stačí, aby vypil 8×90 a vyjde to úplně nastejno… Stejně je to jen orientační, když ti někdy vypije min, někdy víc, tak to vůbec nevadí, necpi to do něj, když nechce a zároveň ho moc neprecpavej a bude to v klidu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.6.21 15:26

To vubec nevadi jestli papa odlisne „mimo“ tabulky… Prizpusob to jeho potrebam ;) my jsme jedli pres tabulky a je v poradku sikovny chlap a ani nadvahu nema..tak si s tim nedelej starosti, kazde miminko potrebuje jinak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.6.21 15:27
@darekp píše:
Tak si to spočítej.. když by měl ideálně vypít 6×120, ale pije osmkrát, tak stačí, aby vypil 8×90 a vyjde to úplně nastejno… Stejně je to jen orientační, když ti někdy vypije min, někdy víc, tak to vůbec nevadí, necpi to do něj, když nechce a zároveň ho moc neprecpavej a bude to v klidu ;)

Super díky Teda. Ne právě to nechci cpát na sílu ať se neprejida… Vím že je to jen orientační že každé dítě nepije přesně dané dávky… Ale malej mi u toho většinou usne a prestane jak kdyby si tahat mlíčko… Nevystrci si to ani sám jazykem že by měl dost tak nevím no… A při UM by měl vydržet přesně 3 hodiny prosím nebo vadí když se hlásí o půl hodiny dřív? :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.6.21 15:28
@montgomery.burns píše:
To vubec nevadi jestli papa odlisne „mimo“ tabulky… Prizpusob to jeho potrebam ;) my jsme jedli pres tabulky a je v poradku sikovny chlap a ani nadvahu nema..tak si s tim nedelej starosti, kazde miminko potrebuje jinak

Dobre super děkuji, no a jak je to prosím s hodinami… Musí vydržet přesně ty 3 hodiny a nebo nevadí když se přihlásí o půl hodiny dřív?

• Citovat
  • Nahlásit
20168
25.6.21 15:55
@Anonymní píše:
Super díky Teda. Ne právě to nechci cpát na sílu ať se neprejida… Vím že je to jen orientační že každé dítě nepije přesně dané dávky… Ale malej mi u toho většinou usne a prestane jak kdyby si tahat mlíčko… Nevystrci si to ani sám jazykem že by měl dost tak nevím no… A při UM by měl vydržet přesně 3 hodiny prosím nebo vadí když se hlásí o půl hodiny dřív? :think:

No, přemýšlej, jak to máš ty. TAky vždycky vypiješ a sníš stejně? A máš vždycky hlad po třech hodinách??

Pokud ti přibírá a nemá problémy s tím, že dostane o chvilku dřív, tak bych z toho nedělala vědu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4173
25.6.21 16:09

Prosím tě, nějakou půlhodinu vůbec neřeš, klidně mu dej o něco dřív nebo později! V rozmezí 2-4 hodiny to je úplně v pohodě ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.6.21 16:17

Nene vubec to nevadí, dávej mu podle jeho potřeb, y dávali někdy i co 2 hodiny…ale pod 2 hodky radeji nechod at mu to nenadela paseku v brisku ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.6.21 17:31
@montgomery.burns píše:
Nene vubec to nevadí, dávej mu podle jeho potřeb, y dávali někdy i co 2 hodiny…ale pod 2 hodky radeji nechod at mu to nenadela paseku v brisku ;)

No právě už teď nás hodně trápí bříško tak mě ty rozestupy hodně zajímali no…

• Citovat
  • Nahlásit
25.6.21 17:44

No na brisko maly taky trpel a tak jsme pouzivali espumisan v kapickach a jsou dobre i nektere probiotika pro mimi..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.6.21 18:58
@montgomery.burns píše:
No na brisko maly taky trpel a tak jsme pouzivali espumisan v kapickach a jsou dobre i nektere probiotika pro mimi…
Ten jsme dávali při kojení ale měl z toho průjem takže ještě větší bolesti.. Ale nevím či mám vyzkoušet teď při UM jestli třeba to nebude mít jiný vliv a pomohlo by to… Dávám teď pri UM babycalm první den pomáhal a dneska už nic a dávám mu stále po těch 10 kapek jak je uvedeno…
  • Citovat
  • Nahlásit
25.6.21 19:04

Tak muzes zkusit ted, my davali espumisan jen u UM. Babycalm jsou jen homeopatika (ale nerikam ze nemuzou pomoct)…a nebo v nejhorsim kdyby nepomohly ani probiotika tak zkusit jine UM. Jsou dokonce nektere i primo proti kolikam

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.6.21 19:08
@montgomery.burns píše:
Tak muzes zkusit ted, my davali espumisan jen u UM. Babycalm jsou jen homeopatika (ale nerikam ze nemuzou pomoct)…a nebo v nejhorsim kdyby nepomohly ani probiotika tak zkusit jine UM. Jsou dokonce nektere i primo proti kolikam

Aha dobře děkuji za radu a po jak dlouhé době můžu měnit UM?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat