Kolik mamin je na standartním pokoji ve Vítkovicích a na Fifejdác

8.8.13 16:20

Kolik mamin je na standartnu ve Vitkovicich a na Fifejdach?

Ahoj holky, pořád nevím kde rodit. Jestli Vítkovice a nebo Fifejdy. Obě nemocnice mají své plusy a mínusy. Na kurz asi budu chodit na Fifejdy. Chtěla jsem se zeptat kolik lůžek je na standartním pokoji ve Vítkovicích a na Fifejdách? Kdyby tam byly 3 maminky s miminkama tak si myslím, že se nemůžou vůbec vyspat. Děkuji za každé info.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24459
8.8.13 16:26

Ve Vítkovicích dvě maminy na pokoji, vždy společná koupelna pro dva pokoje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2237
8.8.13 16:29

Na Fifejdách tři a koupelna propojená pro dva pokoje

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.8.13 16:48

Děkuji holky za odpověď. Tak teď mám ještě větší dilema :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
katka379
8.8.13 17:03

Ve Vítkovicích jsou i pokoje po 4 - masakr…

• Nahlásit
  • Citovat
Ali-Ali-Ali
8.8.13 17:08

Na fifejdach jsou po 3, ale pokud nejsou plni, tak davaji jenom 2. Loni jsme byly po 2 a nekdo I sam.

• Nahlásit
  • Citovat
8.8.13 17:09

Vím, že ses na to neptala @LenkaRumpik ale v Porubě na fakultce jsou pokoje pro dvě maminky a když potřebují tak přidají třetí postel a koupelna max tedy pro 3 maminky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
464
8.8.13 17:27

Já rodila ve Vítkovicích, sice jsem měla nadstandart, ale koupelna je pro dva pokoje dokupy (nadstandarty)..Je pohoda tam být sama, máš svůj klid, soukromí a návštěvy můžou chodit od 9-21hod…Někdy to ale sice bylo na palici, když jsem zrovna neměla návštěvu a čučela do těch čtyř stěn…:( Každý pokoj má něco, ale za soukromí dám cokoliv… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
katka379
8.8.13 17:35

@Tučňáčci :palec: Já se na nadstandard dostala až asi 3 den, ale i tak super. Před tím jsem byla na polonadstandardu. Byla jsem na tom třetím nadstandardu a ten má koupelnu jen sám pro sebe, super. A měla jsem tam 2 noci i manžela, což bylo úplně bezvadné, jen nás to celé stálo jako menší dovča :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
464
8.8.13 17:38

@katka379
No já naštěstí jsem se dostala hned…Při nástupu se mne sestra ptala, zda chci na nadstandart a já samo kývla..A to jsem si říkala než jsem šla k sestře, že se musím zeptat, zda je volný, ale nějak jsem zapomněla (asi tím, jak jsem byla nervozní z porodu a z toho co mne čeká, v tu noc jsem nespala vůbec, jelikož jsem šla na indukci v termínu).Tak to jsi měla super, koupelnu sama pro sebe…kolikrát jsem musela čekat, než se uvolnila..:) JJ, bylo to trošku dražší, ale myslím, že jsem ve finále platila méně, než jsem počítala..tak nevím, kde soudruzi udělali chybu:-D
Můj manžel jednou odcházel dokonce až ve 22:30hod… :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Larr
8.8.13 18:14

Takže normální pokoj - s tím rozdílem, že platím nadstandart :?: :mrgreen:.

@Anulka píše:
Na Fifejdách tři a koupelna propojená pro dva pokoje
  • Nahlásit
  • Citovat
katka379
8.8.13 18:27

@Larr Proč by platila? Tohle je tam standard :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
24459
8.8.13 18:28

@Larr zakladatelka se ptala na normální pokoje…

@katka379 Čyřlůžák je tam jeden, není roomingový, např. pro maminy po císaři, co ještě nezvládají mít mimino u sebe, když je plno a přesto musí přijmou rozeběhnutý porod, hned po uvolnění roomingu jdou mamky s miminem tam.
Není to na celý pobyt :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Larr
8.8.13 18:31

:zed: četla jsem nadstandart - automaticky :mrgreen:.

@Pipet píše:
@Larr zakladatelka se ptala na normální pokoje…@katka379 Čyřlůžák je tam jeden, není roomingový, např. pro maminy po císaři, co ještě nezvládají mít mimino u sebe, když je plno a přesto musí přijmou rozeběhnutý porod, hned po uvolnění roomingu jdou mamky s miminem tam.
Není to na celý pobyt :nevim:
  • Nahlásit
  • Citovat
katka379
8.8.13 18:34

@Pipet No já moc nevím, jak to tam s tím 4-lůžákem je. Mně se u porodu ptali, jestli chci polonadst., nebo že je volný 4-lůžák. Tak jsem šla na polonadst. Ale vzhledem k tomu, jak je tam furt plno, bych tam v mém případě zkejsla tak možná i 3 dny :think:. Byla jsem celkem 7, takže jak to šlo, šla jsem na nadstandard…

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama