Kolik máte kolem sebe nemocných ?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
4877
12.11.21 17:24

Kolik máte kolem sebe nemocných ?

Mně už hrabe.
Během 3 dnů vím o 7 (!!!) lidech, co mají Covid (2 z nich jsou očkovaní).
Všichni mají zatím lehký průběh, ale je to šílené.
(V létě mi umřela kamarádka (48 let), tchán byl 2 měsíce v nemocnici, už je v pohodě.)
Moje sestřenice s manželem, moje asistentka, sestra, neteř a sousedé manželé.
Není to šílený?
Ti lidé se nenakazili vzájemně, sestřenka žije v Olomouci, sousedé jsou stále na chatě.
Sestra i neteř jsou očkované.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
54030
12.11.21 17:30

Co je na tom sileneho?

Recentne mama, muz, i vsichni 3 haranti.
Dospeli ockovani.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2428
12.11.21 17:32

Teď nikdo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26309
12.11.21 17:34

Ja nemám nikoho a to jsou půlka rodiny zdravotníci v první linii :nevim: krom ségry a mamky, které jsou s nakaženými denně v kontaktu to v mém okolí nikdo nechytnul.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23794
12.11.21 17:35

Mraky. Rodina, kamarádi, kolegové, známí. Nemocní před očkováním, po první dávce, po obou dávkách, neočkovaní, nakažení podruhé. Průběh od dvakrát kýchnul až po úmrtí. Zatím neznám nikoho, kdo nemoc prodělal, dal se naočkovat a znovu se nakazil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7218
12.11.21 17:41

Kolem mě taky docela dost. Daleko víc, než to bylo vloni nebo na jaře. I u dětí ve škole, když to někdo má, tak to sejme další cca 3-6 děcek z té třídy. Vloni to byl vždycky jeden a nenakazil nikoho dalšího. Je vidět, že fakt se tu šíří ty nakažlivější varianty. U nás v práci od jedné nakažené neočko to chytlo 5 lidí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8103
12.11.21 17:41

Ani se nedivím, když je záchyt pozitivního, všechno dlouho trvá a ti co to mají a neví, tak roznáší dál.
My jsme čekali týden na výsledek z hygieny, než potvrdí nakaženou osobu. Pak všichni na testy, jedno dítě pozitivní a nyní čekáme 3 dnem na kód od hygieny na vystavení karantény.

Než byla u nás zjištěna pozitivita, stihli jsme plavání, návštěvy babiček

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1144
12.11.21 17:42

Vsude někdo kasle, smrka, kycha. Očko neocko, průběh stejný. Testy také vycházejí podivné - někdo má příznaky jako typický kovidak a nic. :nevim: Utesuju se, že jsou to snad jen klasické podzimní virózy, které se každoročně objeví. Už jsme si totiž zvyklí, že jakmile si někdo utte nos, jsme plni podezření. V poslední době se asi víc hlídané, tak nám to teď třeba přijde mimořádne, to naše běžné marodeni. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17072
12.11.21 17:42

Jestli jde čistě o Covid, tak zatím kolem sebe nemám nemocného vůbec nikoho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
239
12.11.21 17:43

Mam tri deto v karantene a neni mi dobre, jsem po covidu i ockovana :-( V okoli nekolik nakazenych, bez tezkeho prubehu. Ty deti doma me stvou, mam strach, ze se karanteny budou retezit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1144
12.11.21 17:49
@DanielaD píše:
Ani se nedivím, když je záchyt pozitivního, všechno dlouho trvá a ti co to mají a neví, tak roznáší dál.
My jsme čekali týden na výsledek z hygieny, než potvrdí nakaženou osobu. Pak všichni na testy, jedno dítě pozitivní a nyní čekáme 3 dnem na kód od hygieny na vystavení karantény.Než byla u nás zjištěna pozitivita, stihli jsme plavání, návštěvy babiček

Spousta.lidi si naštěstí uvědomuje, jak je důležitá ohleduplnost a sebekazen.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1144
12.11.21 17:51
@silona píše:
Mam tri deto v karantene a neni mi dobre, jsem po covidu i ockovana :-( V okoli nekolik nakazenych, bez tezkeho prubehu. Ty deti doma me stvou, mam strach, ze se karanteny budou retezit…

Snaž se zvládnout stres, ten je nejhorší i pro imunitu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10391
12.11.21 17:51

Spoustu lidí, neočkování jsou na tom objektivně mnohem hůř, pokud jde o průběh. Zatím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1144
12.11.21 17:53
@BohunkaP píše:
Jestli jde čistě o Covid, tak zatím kolem sebe nemám nemocného vůbec nikoho.

Můžu se zeptat, jaké choroby se tedy vyskytují? Dekuju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8103
12.11.21 17:56
@Takco píše:
Spousta.lidi si naštěstí uvědomuje, jak je důležitá ohleduplnost a sebekazen.

než byla zjištěna pozitivní učitelka ze školky, toto trvalo 4 dny, pak dala vědět a všichni na test… jak jsme mohli tušit, že učitelka je pozitivní?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat