Kolik máte oblečení na 1,5 leté dítě?

91
21.4.21 12:36

Kolik mate oblečení na 1,5 leté dítě?

Ahoj :-) Kolik tak oblečení mate pro batole? Bodycka, tepláky, kalhoty, pyzamka, bundy… Dekuju :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
101
21.4.21 12:44

Tak dcera má trošičku víc než rok a pul ale ne moc snad neva. Budu to tu psát od oka nechce se i to jít počítat taktrička a body s dlouhým 25 asi, s krátkým 15, tepláky 15, pyžalo 9, bundy 2, jednu teplejší když je chladno a kalhoty 4. Jako nemyslím, že by toho měla málo nebo moc. Samoržejme to co je malé postrupně vyřazuju a když něco potřeba tak dokoupím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5998
21.4.21 12:55

Hodně :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5329
21.4.21 12:59

My máme všeho nadbytek. Podle mě by stačilo 5 ks od všeho denně se měnícího, bundy dvě. Střídám jen aby to měla aspoň na sobě, mám toho moc. Ale je to 3.dite, tak už se to nahromadilo. Peru denně či za 2 dny, sušička, takže zbytečné mít zásoby. Leda na dovolenou a to je teď stejně passé. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26189
21.4.21 13:03

Bundu jednu, jeden vlněný overal a jeden softshell co už mu začíná být malý, tak 15-20 bodyček s dlouhým, 10 tepláků, ponožky nevím, dvě mikiny co mu jdou a jeden svetr. Několik čepic, ale ve finále jsou mu teď dvě. Pyžamo tak 10? Moc toho nemáme, protože hrozně rychle roste, teď budu kupovat 98vel. :roll: boty jedny nosí vel 24, druhé mám zatím schované až bude tepleji.

Příspěvek upraven 21.04.21 v 13:04

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2399
21.4.21 13:04

My máme body a tepláky, každého tak 15- 20 ks, hodně ponožek, možná pár mikin - ale to vůbec nenosí, tak nevím, zda je ještě obleče. Bundu jednu, boty dvoje, jinak pyžama, trika či rifle nula

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
92
21.4.21 13:06

My máme 20ti měsíční dítě, ale oblečení máme naopak asi dost málo 😀teď z jara má 1 sezónní bundu (na zimu měla zimní, teď už nosí softshellovou), 7 triček s krátkým rukávem, 5 s dlouhým rukávem, 3 body s dlouhým rukávem, 2 tepláky, 5 legíny, 1 rifle, 1 zateplené legíny na ven, 2 silnější mikiny, 2 tenčí mikiny, 10 párů ponožek, 10 kalhotek, 2 pyžama (overaly), 2 punčochy, 1 silnější a 1 tenčí čepici. To je asi tak vše, snad jsem nic nezapomněla. Bohatě nám to stačí, máme sušičku, takže minimálně jednou týdně všechno její špinavé oblečení vyperu, vysuším a jede to oblečení znova 😀 to oblečení prostě točím pořád dokola a až je jí malé nebo hrozné, dávám pryč a kupuji nové…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5998
21.4.21 13:07
@mau-mau píše:
My máme všeho nadbytek. Podle mě by stačilo 5 ks od všeho denně se měnícího, bundy dvě. Střídám jen aby to měla aspoň na sobě, mám toho moc. Ale je to 3.dite, tak už se to nahromadilo. Peru denně či za 2 dny, sušička, takže zbytečné mít zásoby. Leda na dovolenou a to je teď stejně passé. :mrgreen:

Ja peru tak dvakrát do týdne, takže tohle by pro dceru bylo extrémně málo. Máš můj obdiv.. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21046
21.4.21 13:17

Mám syna 2 roky a nespocitam to :D určitě víc jak na sebe, možná jednou tolik :mrgreen: ale má něco starého podedeneho, dost věci dostává od babiček takových nepraktickych, co si vezme na sebe max na foceni atak. Ale fakt hodně, až zbytečně moc, ani nemá šanci to unosit, v klidu bych oblikla dvojčata.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10929
21.4.21 13:34

Snazim se co nejmin. Stejne tocime porad to same.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2342
21.4.21 13:46

Taky se snazim co nejmin…az bude vetsi a budes mit dite ve skolce budes toho potrebovat vic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67531
21.4.21 14:00

Tak prumerne po 7 kusech, bundy ma 2. Dlouhych rukavu ma vic, to se mi nahromadilo, kupuju vetsinou pouzite obleceni. Softshell overaly nove dva, ty pak vyuzijeme i na podzim ve skolce (roste pomalu). Mame pracku i susicku, jedou porad.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1384
21.4.21 14:05

Máme 20 měsíční a je to třetí dítě, takže toho ma strašně moc. Ma asi 8 bodycek a 6 triček s dlouhým, dvě s krátkým, tak 9 teplak nebo legin, ponožky nespočítám, bundu jednu, mikiny asi 4, nosi ale porad jednu, dva chlupatý overaly, 2 čepice, pyžama asi 6, kalhoty na ven jedny teplý a jedny tenký, pak dvoje teplý tepláky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
106
21.4.21 14:06

Tak jsem to sla spocitat :-D 7× teplaky, 13× body s dlouhym a 4× s kratkym rukavem, 3× tricko dlouhy a 3× kratky rukav, 6× mikina, 8× ponozky a 3× bunda

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67531
21.4.21 14:50

Ja ho teda musim min. 2× denne prevlikat, bud komplet spinavej nebo neco nepobrala pro zmenu plinka :roll: takze i takove mnozstvi veci jako kdyby nebylo :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat