Kolik mate orgasmu za sex?

20
30.6.20 10:38

Kolik mate orgasmu za sex?

Ahojky, mám dotaz. Kamarád mi tvrdí, ze každá holka s nim má při styku několik orgasmů těch pravých. Například 5× pusou a 5× normálně pro sexu. Myslíte si, že je to možné? Mate to tak některá? Ze své zkušenosti i okolí vím, že orgasmus velmi unavuje a dle mého názoru to není možný fyzicky zvládnout tolik pravých orgasmů. Snad tím nikoho nepohorším :D děkuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
30.6.20 10:45
@korunkapx píše:
Ahojky, mám dotaz. Kamarád mi tvrdí, ze každá holka s nim má při styku několik orgasmů těch pravých. Například 5× pusou a 5× normálně pro sexu. Myslíte si, že je to možné? Mate to tak některá? Ze své zkušenosti i okolí vím, že orgasmus velmi unavuje a dle mého názoru to není možný fyzicky zvládnout tolik pravých orgasmů. Snad tím nikoho nepohorším :D děkuji :)

Každá to tak určitě nemá :mrgreen: Jako jo dá se udělat i víckrát, ale desetkrát…? :think: Mně se to povedlo maximálně 4× (orál a pohlavní styk). Ale je to fakt náročný a řekla bych že pak už i nepříjemný. Optimální je to tak 2× a ne hned za sebou teda. A kamarád je asi šikovnej :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
30.6.20 10:46

Podle mě to není možná. Já max 2, výjimečně se stalo, že 3. Každopádně některé jsou rády, že ho vůbec mají.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
30.6.20 10:46

Tak to ta jeho je pěkná herečka :lol:
pusou mě přítel dělá aspoň 20 minut a udělám se jednou.
Při sexu 1-2×.. potom už to tam dole mám celé citlivé a bolí to :D takže jako 5× za sebou se udělat pro mě není reálné :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
985
30.6.20 10:53

1-5 :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.6.20 11:02

@korunkapx mám kámoše, kterej mi to taky dokázal udělat za noc několikrát. Kolikrát už si asi nevzpomenu. Ale je pravda, že kdyby měl přijít druhej den, tak si dám pás cudnosti, protože jsem byla dole celá rozbolavena. Jak se říká, připadala jsem si jak naprcanej kačer. :smile:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
30.6.20 11:12

Žádnej.

• Nahlásit
  • Citovat
6725
30.6.20 11:12

@korunkapx Kamarád?? :mrgreen: jojo kamarádi moc rádi přehánějí. Never mu ani nos mezi očima. Zkus se zeptat těch holek jak to bylo… ;) Možná budeš koukat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.6.20 11:17

1×, potřebuju mezi orgazmy čas aspoň 2 hodiny, jinak je snaha o 2. jako čekání na Godota, ten taky nikdy nepřišel.

• Nahlásit
  • Citovat
14752
30.6.20 11:18

Možný to je určitě, ale rozhodně nevěřím, že to tak má s každou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.6.20 11:19

Tak záleží jak který chlap je šikovný. Já s milencem klidně 10× byl šikovný. Ale s přítelem tak 3×. Jsem dost citlivá, takže mi to jde skoro samo. Ale chápu, že některé ho nedosahují. Sto lidí, sto chutí.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
30.6.20 11:24

Ja se s ruznymi partnery pohybovala v rozsahu 0-2. A 1 bohate staci.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
30.6.20 11:27
@korunkapx píše:
Ahojky, mám dotaz. Kamarád mi tvrdí, ze každá holka s nim má při styku několik orgasmů těch pravých. Například 5× pusou a 5× normálně pro sexu. Myslíte si, že je to možné? Mate to tak některá? Ze své zkušenosti i okolí vím, že orgasmus velmi unavuje a dle mého názoru to není možný fyzicky zvládnout tolik pravých orgasmů. Snad tím nikoho nepohorším :D děkuji :)
Žádný levý orgasmus neznám…:P A ano možné to je. Mívám mnoho orgasmů, ale někdy už fakt nemůžu. Každý je svou intenzitou i průběhem trošku jinačí. ( Ale takhle to jde až věkem a po dětech ;) ) Nikdy nemívám jako první vnitřní orgasmus, to až po nějaké době dráždění :mrgreen:.
  • Nahlásit
  • Citovat
5765
30.6.20 11:27

5 krát ano, ale za den. Takže ne za sebou. To bych nedala a to že mi v této oblasti bylo přáno. Dva za sebou mám běžně, třeba za hodinu i třetí. Standart je ráno a večer. 10 je nesmysl dle mě, to už musí bolet. A já mám tedy vaginální, přes klitoris to moc neumím, dá mi to velkou námahu, prostě musím cítit partnera ve vnitř.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3499
30.6.20 11:28

@korunkapx To bych mu řekla: „Tak se předveď“. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu