Kolik měří čípek, když je celý - na konci těhotenství?

341
15.7.19 08:58

Kolik meri cipek kdyz je cely?

Ahoj holky chci se zeptat kolik tak meri cipek kdyz je cely nez se zkracuje? Jsem 38+5 a v 38+1 jsem ho mela zkraceny uz jen na pul cm, tak by me zajimalo kdy tak vymizi a chytne me to :lol: myslim ze pul cm uz je dosti malo a ja netrpelive cekam :lol: jsem prvorodicka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
871
15.7.19 09:04

U kazdeho jinak. pri cervikometrii bezne cca 3,5-4,5 cm. pri vaginalni vysetreni ti reknou pul cm, ale jen pohmatem. pokud neni otevreny a nedostane sd do nej prstem tak se nevi kolim meri k vnitrni brance. zkratit se muze klidne behem hodiny, kdyz tlaci hlavicka a jsou kontrakce. zkracuje se taky vlivem hormonu. kdyz vymizi otevira se branka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
805
15.7.19 09:15

@Deňa1995 to je u každého jiné. Mě v porodnici řekli, že cipek tam ještě je a za 4-5 hodin byla mála na světě. Takze takhle těžko říct. Tak zatím užívej těhotenství a brzy si budeš užívat pecka :hug: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6998
15.7.19 09:21

@Deňa1995 Mně třeba přijde, že půl cm je ještě dost. V prvním těhotenství jsem byla 3 týdny prakticky bez čípku. Ale každá to má jinak a když začneš rodit, může zmizet rychle. Takže tento pojem neber vážně, co se ještě času do porodu týká. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Tazvesnice
15.7.19 09:25

Chapu Tvou nedockavost, taky jsem to tak mela :lol: ale je to strasne individualni, takze se nesleduj, uzivej si posledni chvile 2v1 a ono to prijde az bude ten spravny cas :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
523
15.7.19 10:01

@Deňa1995 Jsem taky 38. tt jen o pár dní méně a v pátek jsem měla čípek zcela uzavřený, 40 mm. Asi budu rodit v září :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
341
15.7.19 10:40

Tak dekuji vsem za odpoved :oops: tak ja teda budu jen cekat kdy se te malinke bude chtit na svet :kytka: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama