Kolik míčku je potřeba do bazénku 150x30 cm

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ninyoka
Povídálka 37 příspěvků 22.01.17 10:17
kolik míčku je potřeba do bazénku 150x30 cm

Ahoj maminky, prosím Vás, koupila jsem pro dceru bazének od intexu 147×33 cm, jestli máte některá z Vás nějakou podobnou velikost, napište mi prosím kolik je tam potřeba dat míčků aby byl plný minimálně na půl, nepleje celý.

Reakce:

dana.dv
Zasloužilá kecalka 694 příspěvků 22.01.17 10:55

Máme bazének 80×80×25cm, dvě balení míčků jsou do tohohle malého moc, ideální je 1.5 balení.
Tak kupte tak 2 balení a uvidíte. Čím víc míčků, tím víc se navztekáte s uklízením :))

AndelaCerna
Zasloužilá kecalka 966 příspěvků 22.01.17 11:17

3baleni. Na aliexpresu stoji pytel 100ks 5$ i s postou, jen cekas 3tydny na zasilku

arrow
Stálice 87 příspěvků 6 inzerátů 22.01.17 11:24

Do takhle velkého bazénu máme 800 míčků…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Hřib v sedle, Čižinský a Pospíšil „za bukem“. Jak si povede vládce Prahy?

V uplynulém týdnu proběhla tisková konference nových vládců Prahy: Zástupci... číst dále >

Richard Genzer o StarDance: Tanec jsem definitivně pověsil na hřebík, už podruhé

V sobotu nečekaně vypadl v rozstřelu s Daliborem Gondíkem, kterému diváci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >