Kolik ml čaje pro 4. měsíční miminko

30.4.21 17:57

Kolik ml čaje 4 měsíční miminko

Zdravím, kolik může 4 měsíční miminko vypít čaje?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
241
30.4.21 18:11

A kojis nebo je mimi na um? Takhle malý mimco čaj ještě nepotřebuje, má všechny tekutiny z mléka. Proč mu chceš dávat čaj? Nepíšeš nic bližšího, už jsi začala s prikrmy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21979
30.4.21 18:12
@Barbora4121 píše:
Zdravím, kolik může 4 měsíční miminko vypít čaje?

proč by měl 4měsíční kojenec pít čaj? proč se to dítě nazývá kojenec - buď má pít MM, pokud to nejde, tak UM,
při venkovní teplotě nad 30 stupňů může ale nemusí pít čaj, čaj dítěti v tomto věku nic nepřináší

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26201
30.4.21 18:19

Žádný :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
638
30.4.21 18:23

Mám 8 měsíční. A s čajem a vodou teprve začínáme. A skoro mi to nepije stačí jí mléko ;)
Proč máš pocit že potřebuje čaj? :think:
Ptala jsem se na to kdysi pediatričky a ta jasné říkala nedávat vodu ani čaj, aby se tim nezaplacla a pila mi mléko :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
82
30.4.21 18:23

Ahoj, nase mela 4 mesice v srpnu, kdyz byl hic, takze jsem ji obcas nabidla caj nebo vodu lzickou. Ale vypila toho fakt par ml. UM stacilo :) Az pak s prikrmama jsem navysovala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3360
30.4.21 18:31

Je-li kojene tak nic, jenli na um, tak bych stejně asi moc nedavala, jen tak zkusmo na žízeň :nevim: mám rok a pul staré batole, do roka kojene, od te doby mimo um pije jen velmi velmi malo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
153
1.5.21 10:14

Syn byl na um a caj jsem davala na doporuceni lekare. Zhruba na konci sestinedeli uz neco malo vypil ale treba 5ml po hodine a pul od UM. Bylo mi to doporučeno tak jsem davala. Zacinala jsem fenyklovym a postupně pridavala. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat