Kolik mililitrů čaje po zeleninovém příkrmu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Makina21
Povídálka 14 příspěvků 27.02.18 14:24
Kolik ml čaje po zeleninovém příkrmu

Ahoj holky.

Od narození jsme na UM. Jsou nám 4 měsíce a 7 dní k tomu. Začali jsme pomaličku s příkrmy (zelenina) protože nám to doporučila doktorka. Nicméně bych se chtěla zeptat kolik ml čaje by měl po papání zhruba vypít? Snědl cca půl skleničky přesnídávky a zapil to zhruba 60ml čaje. Myslíte že to stačí? Možná hloupý dotaz ale vůbec nevím. Tak předem děkuji za odpověď. :-)

Reakce:
Makina21
Povídálka 14 příspěvků 27.02.18 14:27

Jinak mlíčka vypije 150ml

Soňa Zacharová
Nováček 27.02.18 14:42

@Makina21 Já dokud nesnědli děti celou velkou skleničku dávala ještě mléko čaj mezi jídly

AnastazieB
Echt Kelišová 8414 příspěvků 27.02.18 15:09

Já bych řekla, že prostě vypije co vypije. Myslím, že není potřeba to nějak významně řešit. Nech to na něm ;).

lucynka25
Echt Kelišová 7930 příspěvků 1 inzerát 27.02.18 15:14
@AnastazieB píše:
Já bych řekla, že prostě vypije co vypije. Myslím, že není potřeba to nějak významně řešit. Nech to na něm ;).

taky si myslím :palec:

stonožka12
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 4 inzeráty 27.02.18 19:00

Co si pamatuju, tak děti mi po příkrmu nechtěly pít vůbec. Prostě už měly tak plný žaludek, že to pití nechtěly. A v těch prvních příkrmech je tekutiny docela dost. Takže pro nás by bylo 60 ml luxus, neřešila bych.

Aries6
Generální žvanilka 21979 příspěvků 5 inzerátů 27.02.18 21:42
@AnastazieB píše:
Já bych řekla, že prostě vypije co vypije. Myslím, že není potřeba to nějak významně řešit. Nech to na něm ;).

Přesně tak. Kdybych to odměřovala první dceři, tak jsem v blázinci. Nejedla, pila málo. Rozjedla se až s normálním jídlem. Jí to nemastné neslané prostě nechutnalo. Ale ze začátku jsem po masozelenině dokojovala.

elibro
Zasloužilá kecalka 717 příspěvků 28.02.18 08:12

Copak je to těžký pacient?:) Nabídni, vypije co vypije. A někdy možná nevypije nic, když nebude mít žízeň. Když žízeň mít bude, tak už si nějak řekne, to umí i novorozenec.

Makina21
Povídálka 14 příspěvků 28.02.18 12:15

Děkuji za reakce holky…Nicméně jsem se chtěla zeptat ještě na něco. Začali jsme Mrkvičkou a po ní se dneska ukázalo že má strašnou zácpu…chtěla jsem se zeptat jestli nemáte některá zkušenost s jinou zeleninou po které dítka nebyly zabetonované…dě­kuji :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Výhrůžný vzkaz radikálů: Na těchto místech o Vánocích zaútočíme znovu!

V posledních měsících a letech se začínalo zdát, že aktivita islámských... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >