Kolik mililitrů čaje po zeleninovém příkrmu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Makina21
Povídálka 14 příspěvků 27.02.18 14:24
Kolik ml čaje po zeleninovém příkrmu

Ahoj holky.

Od narození jsme na UM. Jsou nám 4 měsíce a 7 dní k tomu. Začali jsme pomaličku s příkrmy (zelenina) protože nám to doporučila doktorka. Nicméně bych se chtěla zeptat kolik ml čaje by měl po papání zhruba vypít? Snědl cca půl skleničky přesnídávky a zapil to zhruba 60ml čaje. Myslíte že to stačí? Možná hloupý dotaz ale vůbec nevím. Tak předem děkuji za odpověď. :-)

Reklama

Reakce:

Makina21
Povídálka 14 příspěvků 27.02.18 14:27

Jinak mlíčka vypije 150ml

Soňa Zacharová
Závislačka 3144 příspěvků 27.02.18 14:42

@Makina21 Já dokud nesnědli děti celou velkou skleničku dávala ještě mléko čaj mezi jídly

AnastazieB
Echt Kelišová 8123 příspěvků 27.02.18 15:09

Já bych řekla, že prostě vypije co vypije. Myslím, že není potřeba to nějak významně řešit. Nech to na něm ;).

lucynka25
Kelišová 6755 příspěvků 27.02.18 15:14
@AnastazieB píše:
Já bych řekla, že prostě vypije co vypije. Myslím, že není potřeba to nějak významně řešit. Nech to na něm ;).

taky si myslím :palec:

stonožka12
Kecalka 429 příspěvků 9 inzerátů 27.02.18 19:00

Co si pamatuju, tak děti mi po příkrmu nechtěly pít vůbec. Prostě už měly tak plný žaludek, že to pití nechtěly. A v těch prvních příkrmech je tekutiny docela dost. Takže pro nás by bylo 60 ml luxus, neřešila bych.

Aries6
Generální žvanilka 21776 příspěvků 2 inzeráty 27.02.18 21:42
@AnastazieB píše:
Já bych řekla, že prostě vypije co vypije. Myslím, že není potřeba to nějak významně řešit. Nech to na něm ;).

Přesně tak. Kdybych to odměřovala první dceři, tak jsem v blázinci. Nejedla, pila málo. Rozjedla se až s normálním jídlem. Jí to nemastné neslané prostě nechutnalo. Ale ze začátku jsem po masozelenině dokojovala.

Uživatel je onlineelibro
Zasloužilá kecalka 600 příspěvků 28.02.18 08:12

Copak je to těžký pacient?:) Nabídni, vypije co vypije. A někdy možná nevypije nic, když nebude mít žízeň. Když žízeň mít bude, tak už si nějak řekne, to umí i novorozenec.

Makina21
Povídálka 14 příspěvků 28.02.18 12:15

Děkuji za reakce holky…Nicméně jsem se chtěla zeptat ještě na něco. Začali jsme Mrkvičkou a po ní se dneska ukázalo že má strašnou zácpu…chtěla jsem se zeptat jestli nemáte některá zkušenost s jinou zeleninou po které dítka nebyly zabetonované…dě­kuji :kytka:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Petra Paroubková se chce seznámit: Jsem momentálně hodně postižená sexy mozkem!

Televizní reportérka Zpráv na Primě Karolína Hošek se na svém facebookovém... číst dále >

Hvězda Ulice po dlouhé době na veřejnosti: Jak se na ní podepsal čas a drogy?

Herečka Šárka Ullrichová (43) se svého času objevovala na televizních... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak snížit hladinu cukru v krvi? Jezte vlákninu, na smažené zapomeňte

Zvýšená hladina cukru v krvi je příčinou řady zdravotních problémů. K udržení... číst dále >

Čtyřčata přišla na svět v osmém měsíci. Rodiče si přejí soukromí a klid

Čtyřčata, která se narodila 11. června v pražské motolské nemocnici, přišla... číst dále >

Reklama