Kolik ml má vypít 3 měsíční kojenec?

7
11.1.20 16:50

Kolik ml ma vypit 3 mesicni kojenec?

Ahoj holky chtela jsem se zeptat kolik ml umeleho mleka vypiji vasi 3 mesicni broučci? Nas maly 150ml a hlasi se co 3hodiny.. a na krabici je psano ze by mel po 4hodkach jist coz mi nezvladne caj a ani vodu nechce..pouzivame Nutrilon klasický. Nevim jestli mu dat vic? Treba dana dávka mu nestačí? Ale zas se bojim aby mudra nenadavala ze ho prejidam.. zacal i v noci spatne spinkat budi se kazde dve hodiny macha rucickama a je nevrly a hodně pláče.. kdyz dam jidlo octocim ho na bok a hned krasne usne.. drive spal 6-7 hodin v noci. Mame za sebou i prvni očkování nemohlo by to mit i nejakou souvislost? Dekuji vsem za rady. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10505
11.1.20 16:53

Jestli má hlad, dávej tolik, kolik potřebuje. Mně malá jedla jen 4× denně a vždycky o 30ml méně, než bylo uvedené na daný věk. A v půl roce má 70 cm a 8 kg. Roste asi že vzduchu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
242
11.1.20 17:40

Me papa od tech trech mesicu do ted (4m) take 150ml co tri hodky :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
637
11.1.20 17:51

Jj, je to dítě, ne robot. Když má hlad, ať se nají :nevim: a taky to nemusí být vždy stejné množství. Jediné důležité je počet počůraných plen a u UM stolice. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
11.1.20 17:58

@aleaa pocuranych plen ma dost kaka jak kdy nekdy kazdy den nekdy ob den nekdy i po 2 dnech. Jinak stolici ma nazelenalou a takovou hodně kasovitou..taky nevím jestli je to uplne oka.. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
637
11.1.20 19:56

Tak je to ok :palec: má jídla více než dost ;).
Zelená stolice může být že železa v UM třeba Beba to má i na obalu. Pokud nemá průjmy, křeče, silné koliky, pak není problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat