Kolik mléčné složky v 18 měsících?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Linda1985
Stálice 53 příspěvků 22.03.18 12:56
Kolik mlecne slozky v 18 mesicich

Potrebuji radu, jestli nekdo nevite napr.od pediatry atp. kolik mlecnych vyrobku by melo snist za den 1.5 lete dite, ktere neni uz kojene, nepije um. Snese max jogurty, mliko kravske atd mu nejede. Donedavna me snidal kasicky mlecne sunarek, ale posl. dobou ani ty mu nejedou.. snazim se o chleba s lucinou a syrem, jogurt, pripadne obcas strouhout syr do obedu ci smetanu. Ale nevin jestli mu toho nedavame treba malo?

Reklama

Reakce:

nelamh
Kecalka 243 příspěvků 22.03.18 13:48

Ze zvedavosti se pripojim.
Syn stejny vek, vecer 120 ml UM, i kdyz nevim jestli spis nerict obarvene vody s 1 odmerkou.
Pres den max 1 jogurt (ale tak obden),obcas platek syru. Pecivo s lucinou temer neji. Jine mlecne vyrobky nechce. Hlavu jsem si z toho do ted nedelala. Ja sama mlecne vyrobky nerada, max smetanu v jidle a mliko do kafe.

Katerina308
Kecalka 439 příspěvků 154 inzerátů 22.03.18 13:51

@Linda1985 mě doktorka říkala, že dvě mléčné dávky…ale to se nedalo dodržovat. To bych zas nedala třeba ovoce. Takže jsem dávala alespoň jeden jogurt hollandia nebo Matyldu.
Po konci kojení, um nechtělo. Nevypadá, že by nějak strádalo. Někdy nedám ten jogurt za celý den ani jeden.

vertunka
Závislačka 4137 příspěvků 22.03.18 14:04

Davam jeden jogurt denne. A nebo mlicko Kravik. Je to sice sladka srajda, ale je to mlecnej vyrobek.

lucynka25
Kelišová 6847 příspěvků 2 inzeráty 22.03.18 15:48

Já teda kojila, ale co vím, tak od 1 roku by mělo mít dítě alespoň 330ml kvalitního mléka.
Takže já bych dávala 1 větší kvalitní jogurt např. Holandii a jako druhou dávku v kaši a mělo by to stačit ;)
Já jsem dávala jogurt denně, na snídani kaše cereální a i jsem kojila, nakonec jsem kojila 2,5roku a pak jsem začala dávat na snídani místo kaše (už jí moc nechtěla) ke snídani hrnek mléka s grankem.

Latty
Zasloužilá kecalka 719 příspěvků 22.03.18 18:01

Nemusí mít ani jeden mléčný výrobek, v mléku není nic co by se nedalo nahradit. Anebo zkus třeba ovčí nebo kozí, když mu kravské nejede…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

VÍME PRVNÍ: David Švehlík se stal trojnásobným otcem. Je to kluk, nebo holka?

David Švehlík se stal trojnásobným otcem. Jeho manželka Vendula mu v úterý... číst dále >

Malá vzpomínka na Malou: 12 fotek roztomilé Táni, které jste ještě neviděli!

Říkejte si, co chcete, ale Taťána Malá nám bude chybět! Exministryně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Tajemství krásy herečky Halle Berry: cvičení a silný vývar z kostí

V jednapadesáti letech vypadá Halle Berry stále skvěle, může za to cvičení a... číst dále >

Volno si beru mezi jahodami a meruňkami, říká Jozefína Růžičková

Uvařila pomerančovou marmeládu a poslala ji do soutěže ve Velké Británii. V... číst dále >

Reklama