Kolik může stát kadeřnice v Rožnově pod Radhoštěm

19
7.2.20 01:09

Kolik může stát kadeřnice v Rožnově pod radhostem

Zdravím :) taká otazecka.. Nikdy jsem u kadeřníka nebyla.. Ale teď by to bylo dost přijatelné.. Nechala jsem si od babi udělat trvalou když ji každý den dělá kamarádkám.. Tak jsem ji věřila po XX letech přemlouvání.. No a co se nestalo spálila mi je až u hlavy.. Po 5mesicich jsem si řekla že si ostříhat konečky a přítel řekl že to zvládne.. No podařilo se mu to chytit tak do pěsti a stříhat nad přej aby mu to nepadlo na zem.. :D já úplně zdesena ale nezlobila jsem se stejně je musím dát dolů aby mě rostli.. Mám je nad ramena. Nechala jsem si to srovnat od svagrove co je v 2 ročníku kadeřnictví.. Hrůza a děs.. :D neprostrihala mi to.. Musím říct já co si sama stříhám vlasy bez praxe to dokážu líp.. Ale u takych krátkých už ne.. Tak že vypadám jak ovce vlasy pomalu do afra.. K tomu jsem po porodu nabrala 30kg tak že chodící koule (72kg) na 154cm :D otázka zní kde najít naku kadeřnici co mi je srovná, prostriha a trochu oživí vlasy.. Ať mi něco zachrání :( a v případě co si koupit aby mi aj rostli Joo a kolik mě ta kadeřnice bude starat (nejlépe co nejblíž jak je ulice kulturní penny a td.. Moc to tu neznám jsem tu rok…:D) děkuji za odpovědi a rejpal si nechte.. Jsem blbec já vím.. :D trvalou už nikdy.. A td td… :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1589
7.2.20 05:41

Bože holka… Nevím jak na tom jsi finančně ale nechat se stříhat kamarádkou mamkou a přítelem v dnešní době? 8o no nic… :roll: nevim o kadeřnici v Rožnově a kolik by to stálo. Pokud bude stačit střih a maska s foukáním tak do 700 by ses vejít mohla. Já chodím do Valmezu a za střih a foukání platím kolem 400kc. Zas taková investice to není abych vypadala jako člověk. Kukni na net. Lepší jsou malé kadeřnictví než Velká studia a pro příště už žádné domácí pokusy. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1589
7.2.20 05:47

Pokud by bylo třeba chemické rovnání vlasů.. To pak bude cena jinde :mrgreen: nevim kolik to může stát… Navíc pokud máš vlasy kudrnaté a zničené po trvalé nevím jestli je to ideální je rovnat chemicky… To si je spalis ještě víc. Navíc kdovi jestli jdou vlasy rovnat po trvalé… Najdi na netu kadeřnici a vydej se tam přímo se doptat cenu ti přibližně řekne a taky co s těmi vlasy ano ci6 ne. Takhle ti to nikdo neporadí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19
7.2.20 06:17

Dekuji

@Ufinka87 tak max do 1500:D jinak kudrnaté už ani nemám.. Ze spodu a u uších trochu kroutí ale jinak už je to v pohodě až na to že jsou total suché a no všude. :D jasně no bylo to naposledy… Měla jsem je vcelku normální.. Pak v prváku mi je hnusně zestrihla ale zvyklá jsem si.. A na to že je už v druháku jsem čekala lepší práci.. Nakonec jak si najdu nakou dobrou kadeřnici tak 1 za čas nejspíš zajdu ať experimentuje zkušenější než jaa.. :D můžu bejt ráda že aspoň neoc zůstalo… :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
149
7.2.20 07:16

U nás na Vsetíně chodím ke kadeřnici, kde mám melír za 630 + stříhání - většinou konečky. Vlasy mám po lopatky a husté.
Taky tu máme kadeřnictví, kde necháte za melír a střih 1200. Anebo jen za střih 600.
Nejlépe je napsat na fb do skupiny Maminky Vsetín a okolí anebo Maminky z Valašského Meziříčí. Zeptat se, kde to finančně vychází dobře a kvalita je také dobrá. Pokud byste si chtěla udělat výlet za kopeček na Vsetín, tak já nejraději chodím do pasáže na Smetanově ulici. Ovšem i na Rybníkách jsou šikovné učnice, které jsou pod dohledem mistrové a střih i melír, barva, cokoliv vychází za hubičku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.2.20 08:21
@Lucie1903 píše:
U nás na Vsetíně chodím ke kadeřnici, kde mám melír za 630 + stříhání - většinou konečky. Vlasy mám po lopatky a husté.
Taky tu máme kadeřnictví, kde necháte za melír a střih 1200. Anebo jen za střih 600.
Nejlépe je napsat na fb do skupiny Maminky Vsetín a okolí anebo Maminky z Valašského Meziříčí. Zeptat se, kde to finančně vychází dobře a kvalita je také dobrá. Pokud byste si chtěla udělat výlet za kopeček na Vsetín, tak já nejraději chodím do pasáže na Smetanově ulici. Ovšem i na Rybníkách jsou šikovné učnice, které jsou pod dohledem mistrové a střih i melír, barva, cokoliv vychází za hubičku.

Já jsem Vsetínacja a tedy nedoporučuji ani jedno co píšeš. V pasáží je Pánské kadeřnictví a k ucnicim bych nešla, ani zadarmo a už vůbec se se zničený i vlasy. Za mě to chce opravdu Lepší kadeřnictví. Aby vlasy zachránila.. Ve Valmezu doporučuji kadeřnici u autobusového nádraží, u Bečvy. Mrkni na net, holky poradi. Vsetín jedine kadeřnictví Rubín, paní má velkou zkušenost a přehled. A jinak tedy vyprdni se na domácí stříhání a těch pár korun investuje do kadeřnice… Já chodím 1 za čtvrt roku a vypadám jak člověk.

• Nahlásit
  • Citovat
149
7.2.20 08:40
@Anonymní píše:
Já jsem Vsetínacja a tedy nedoporučuji ani jedno co píšeš. V pasáží je Pánské kadeřnictví a k ucnicim bych nešla, ani zadarmo a už vůbec se se zničený i vlasy. Za mě to chce opravdu Lepší kadeřnictví. Aby vlasy zachránila.. Ve Valmezu doporučuji kadeřnici u autobusového nádraží, u Bečvy. Mrkni na net, holky poradi. Vsetín jedine kadeřnictví Rubín, paní má velkou zkušenost a přehled. A jinak tedy vyprdni se na domácí stříhání a těch pár korun investuje do kadeřnice… Já chodím 1 za čtvrt roku a vypadám jak člověk.

Dole je pánské, nahoře v patře je dámské - v té pasáži. Tam chodím a musím říct, že je to nejlepší kadeřnice, která pochopila, co chci, nesestříhala mi vlasy a neprostřihala je, jak kdysi na Trávníkách, kde jsem odešla jak oškubaná slepice se zdrclými vlasy - mám je vlnité a ikdyž jsem ji to říkala, ať to moc nebere, tak to bylo prd platné.
Ještě dobrá kadeřnice je Pod Pecníkem a u Barumky - ale tam už je to dražší.
Psala jsem ty levnější varianty. Pořád lepší zajít si aspoň někam, než si ničit vlasy domácími zásahy. U těch učnic jsem byla také spokojená, při každém kroku na ně dohlížela mistrová, takže nikdy žádný poděs jak na těch Trávníkách. 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19
7.2.20 12:23
@Anonymní píše:

To tam asi tak kolik bude stát? Koukám všude možně po netu a většinou jen na požádání.. Ale nemám auto a jezdit zbytečně abych zjistila že za srovnání a prostrihani dám 2000 moc nechci. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19
7.2.20 12:37

@Lucie1903 no mě tam mistrova vůbec nehlidala. Spíš vůbec.. Byla jsem zrovna poslední měsíc těhotenství měla mi sebrat max 3 cm sebrala mi 10 :D ofinu neuměla vzít.. Hlídala tam spíš lidi co měli nad 30…:D jinak jsem blondýna a jinou barvu než blond nechci. Sestrenka má certifikáty a salon a když mi je udělala fakt nádherné tak mi je dala do hnědé nejhorší barva.. kterou nemám ráda :D i přesto když jsem řekla že hnědou nikdy.. Tak že kdokoliv mi na hlavu sáhl to dopadlo hrozně a právě se bojím že u kadeřnice to nebude jiné až na to že zaplatím plnou cenu :D já si vážím každé koruny nejsem typ co bych poprosila přítele i kdyby chtěl nechci.. Jinak jsem ještě z Ostravy kousek od Klimkovice tak jestli ještě tam něco není do centra moc nechci co čtu je tam poslední dobou víc a víc nebezpečno

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
149
7.2.20 12:43

@naty365 Tak to máte teda pech :mrgreen: No doufám, že narazíte na někoho schopného.. Tehdy jsem taky šla od té jedné kadeřnice se slzama v očích, ona to chtěla ještě spravit tím, že mi to vyžehlí..Říkám, že dobrý, dala si vlasy do drdolu a šla pryč.. Drahé to bylo a ještě k tomu pěkně hnusné.. Naštěstí, že ty vlasy vždycky dorostou :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.2.20 21:06

Doporučuju p. Schwarzovou v Rožnově. Ostříhá určitě do 400kc. Já k ní chodím už 6let.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama