Reklama

Kolik může stát přelepení akvária?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kakika
Extra třída :D 14877 příspěvků 28.04.10 15:30
Kolik může stát přelepení akvária?

Dnes jsem přišla na to, že nám sákne akvárko - no, sákne…už byla u skříně pěkná kaluž :-( . Ne, že bych škudlila každou korunu, ale poslední týden se s.re tak nějak všechno, takže mě akvárko už spíš rozesmálo. Nic méně, rybičky jsou v 10ti litrovém kbelíku, kde přirozeně dlouho zůstat nemůžou (35 rybiček z původních 110l, to by se brzy požrali). Ale teď řeším, jak opravit akvárko. Nezbyde mi nic jiného, než sklenář, který to umí. Kolik si za to může říct? Vzhledem k tomuto týdnu bych se ještě nerada nechala okrást (nejspíš akva stejně rozbiju cestou ke sklenáři :cry: ). Pardon za výlev, prostě depka :oops:

Reklama

Reakce:

Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46980 příspěvků 28.04.10 15:34

Ahojky.Já mám tedy větší akvárium.Sklenář to zalepil za 250kč,ale bez akvárka jsem byla skoro 10 dní .Rybky přežili

Theresa
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 28.04.10 15:34

no já nevím, ale tata lepil akvarka sám, stačí si na to pořídit vhodný silikon…akorat ja nevím, který to je… :nevim:

Kakika
Extra třída :D 14877 příspěvků 28.04.10 15:41
Theresa píše:
no já nevím, ale tata lepil akvarka sám, stačí si na to pořídit vhodný silikon…akorat ja nevím, který to je… :nevim:

no, jenže u nás to nikdo nikdy nedělal a aby se mi vylilo přes 100 litrů do obýváku, to by soused pod námi asi nepřežil :nevim:

Kakika
Extra třída :D 14877 příspěvků 28.04.10 15:43
Kamča.dalmatinka píše:
Ahojky.Já mám tedy větší akvárium.Sklenář to zalepil za 250kč,ale bez akvárka jsem byla skoro 10 dní .Rybky přežili

Pokud by to mělo být na dýl než 3 dny (což asi vzhledem k víkendu bude), tak si asi budu muset půjčit akva od mamky, má vyřazené asi 50l, ale otázka, zda drží, nebo taky uteče :lol: :think:

Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46980 příspěvků 28.04.10 15:47

Neboj oni to vydrží i v kýblu,aspon budou mít změnu. :lol: :lol:
Já jednou měla celkem velké ryby(mají okolo 15-20cm) jen v běžném kýblu téměř 14 dní se vzduchem,světlem a kdyby mi jednu nesežrala kočka,tak to vydrželi všichni bez uhony :mrgreen:

Theresa
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 28.04.10 15:51

Tak jestli má Kamča.dalmatinka pravdu a stojí to do třech stovek, tak v tom nevidím problém. Spíš, kde máte sklenáře a jak tam dostat to akvarko…mam doma 100l a sama bych ho teda nikam nedostala :mrgreen:

Kakika
Extra třída :D 14877 příspěvků 28.04.10 15:53
Kamča.dalmatinka píše:
Neboj oni to vydrží i v kýblu,aspon budou mít změnu. :lol: :lol:
Já jednou měla celkem velké ryby(mají okolo 15-20cm) jen v běžném kýblu téměř 14 dní se vzduchem,světlem a kdyby mi jednu nesežrala kočka,tak to vydrželi všichni bez uhony :mrgreen:

Světla moc mít nebudou, musí být napůl zakryté víkem, jinak by dopadli jak tvoje rybka. :lol: Ale pokud říkáte, že rybky jsou schopné to v kýblu vydržet, tak bych byla šťastná, protože to je o jednu starost míň. Dnes už to nestihnu, z akvárka je potřeba vytahat šutry a dekoraci a Lukáš má dnes echt špatnou náladu (naštěstí konečně usnul, jinak bych si ani pro radu nemohla jít), takže poputuje ke sklenáři až zítra. No, děsím se, jak dlouho to bude trvat a hlavně aby nebyl moc finančně náročný. 250,– by ještě šlo

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34046 příspěvků 28.04.10 16:55

delaj se dokonce silikony, kteryma se da lepi za provozu - akorat musis vedet, kde je doura :-)

ja jsem zase zjistila, ze nase nove akvarko ze skrabnute -grrrr - podeziram manzela, ale nepriznal se

Pipet
Generální žvanilka 24083 příspěvků 28.04.10 19:44

Pokud to jenom teče někde ve spoji, dá se koupit akvarijní silikon a můžeš to zevnitř přemáznout tu tekoucí hranu sama…

Kakika
Extra třída :D 14877 příspěvků 28.04.10 20:40

bohužel jsem místo, odkud to sákne, nenašla. Asi to bude něco ne moc velkého, každopádně zmáchalo to koberec, co mám pod ním a i dřevěná „ohrádka“ nebo jak to napsat, ve kterém bylo usazené. Takže naštěstí obývací stěna schytala jen trochu. Večer se mi povedlo za asistence mláděte vyndat šutry a ostatní dekoraci a umýt a odstranit většinu kamene,takže zítra jedeme ke skláři. Rybičky zatím žijou :lol: , ale nadšené nejspíš nebudou holky moje šupinatý :cry:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Stodůlková ve StarDance: Zažila výhru, rodinnou tragédii i zázračnou proměnu

Tanečnice Alice Stodůlková (31) se od doby, kdy se s Pavlem Křížem protančila... číst dále >

Věra Špinarová bude mít svou sochu. Bohužel připomíná úplně někoho jiného

V Ostravě došlo k slavnostnímu odhalení bronzové sochy Věry Špinarové.... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >