Reklama

Kolik můžu zhubnout za 2 měsíce?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.02.18 18:38
Kolik můžu zhubnout za 2 měsíce?

Mám 167cm, 83kg. Cca měsíc dní jím podle kalorických tabulek (udělala jsem si spoustu výpočtů, kolik čeho jíst, snad to mám nastavené správně). A cvičím, 2× týdně běhám(střídám s rychlou chůzí) v tepové frekvenci na běhacím pásu vždycky 45 minut a 2× týdně jezdím 40-45 minut na orbitreku. K tomu vždycky asi 10-15 minut posilování. Ale byla jsem teď 14 dní nemocná, nedělala nic a jedla špatně, takže prakticky začínám od začátku.

Každý den ujdu asi 4-6 km, ale na to jsem zvyklá už dlouhodobě.

Ztloustla jsem vlastní blbostí, leností a asi i stresem. Poslední víkend v dubnu mě čeká událost, na kterou bych ráda zhubla, a chtěla bych vědět, jaké mám šance. Myslíte, že můžu viditelně zhubnout? Kolik cca kil a centimetrů?

Podotýkám, nehubnu kvůli té události, o té jsem se dozvěděla až v době, kdy jsem s tím začala.

Anonym, osobní data.

Reklama

Reakce:

P4ja
Kelišová 5758 příspěvků 17.02.18 18:43

To je těžko říct, mně nutriční terapeutka říkala, že optimální je tak 0,5 - 1kg týdně. Jinak, pokud civčíš a posiluješ, tak třeba ten úbytek hmotnosti nebude tak veliký, protože budeš hubnout tuk, ale zároveň budeš posilovat svaly, které jsou těžsí. Takže bych se nezaměřovala na kila, ale spíš na obvody a to je u každého individuální. Ale určitě to bude víc vidět než kg na váze

A taky záleží, jak máš nastartovat metabolismus. Ale pokud se budeš hýbat tak, jak píšeš, a správně jíst, tak to půjde. :) Hlavně nezapomeň na proteiny, aby bylo z čeho dělat svaly.

vjerunqa
Závislačka 3037 příspěvků 17.02.18 18:45

Ahoj, myslím, že viditelně zhubnout můžeš. Chce to pevnou vůli a vytrvalost. Vidím to na takových osm kilo ;)

PetraJ
Kelišová 6705 příspěvků 17.02.18 18:57

Od začátku ledna do dneška jsem zhubla 7 kilo. Váhu jsem měla o něco vyšší než ty. Jídlo si dost hlídám, mám jídelníček na míru a do fitka chodím 4× týdně. Ze začátku taky na pás (hodinu) a teď přidávám silový trénink.

Uživatel je onlineIvana 85
Závislačka 3025 příspěvků 17.02.18 18:58
@Anonymní píše:
Mám 167cm, 83kg. Cca měsíc dní jím podle kalorických tabulek (udělala jsem si spoustu výpočtů, kolik čeho jíst, snad to mám nastavené správně). A cvičím, 2× týdně běhám(střídám s rychlou chůzí) v tepové frekvenci na běhacím pásu vždycky 45 minut a 2× týdně jezdím 40-45 minut na orbitreku. K tomu vždycky asi 10-15 minut posilování. Ale byla jsem teď 14 dní nemocná, nedělala nic a jedla špatně, takže prakticky začínám od začátku.

Ztloustla jsem vlastní blbostí, leností a asi i stresem. Poslední víkend v dubnu mě čeká událost, na kterou bych ráda zhubla, a chtěla bych vědět, jaké mám šance. Myslíte, že můžu viditelně zhubnout? Kolik cca kil a centimetrů?

Podotýkám, nehubnu kvůli té události, o té jsem se dozvěděla až v době, kdy jsem s tím začala.

Anonym, osobní data.

Ahoj, ja jedu od ledna podle kalorickych tabulek.Dole mam 6 kg a pres bricho minus 8 cm. Takze za ty 2 mesice mi tech 8 prijde realnych.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33133 příspěvků 10 inzerátů 17.02.18 19:02
@Anonymní píše:

Anonym, osobní data.

Zhubnout můžeš zdravě takových 5 - 8 kg, na centimetry to může být různě, podle toho, jak jsi tvarovaná. Určitě se nesnaž zhubnout před tou akcí nějak násilím, dodržuj cvičení a zdravou stravu.

pajulinkaa
Závislačka 4335 příspěvků 17.02.18 19:13

Souhlasím s ostatníma, tak 5-8 kg určitě ;)

potvurka89
Závislačka 2756 příspěvků 17.02.18 19:27

Moje sestra musela zhubnout kvůli zdravotním problémům, tak jí dr. udělala jídelníček takový jak podle bezlepkové diety a kila jí jela dolů i viditelně že se skoro ztrácela, pak i doktorce řekla že nemůže víc hubnout že si koupila drahé šaty na moji svatbu :mrgreen: ona hubla 3kg měsíčně a doktorka jí řekla že je to v pořádku. Zase na druhou stranu jsem se setkala na škole s kamarádkou která hubla přesně stejné míry jako ty, jídelníček dle dr a ve fitku trenéra a zhubla za 1 a půl roku na 55kg

arada
Extra třída :D 12590 příspěvků 17.02.18 20:02

Od 9.1. jsem zhubla 11kg. Jím pravidelně 5× denně v menších porcích. Necvičím. Co kilo dole mám o centimetr míň v pase..

Martha03
Kecalka 412 příspěvků 17.02.18 20:16

Anonymní. Reálné je 6-10 kg za dva měsíce (vzhledem k tvé výšce a váze), ale také podle toho jak moc se budeš hlídat a dodržovat plán. Doporučuji zařadit silový trénink, běhání a rychlá chůze je dobré kardio, ale je třeba také budovat svalovou hmotu. Jelikož čím více budeš tvořit svaly tím více budeš spalovat i když necvičíš a tím zhubneš více, navíc na centimetry to bude také lepší. Stačí 20-30 minut silového cvičení denně nebo ob den. A vždy se zaměřit na jinou partií těla, některé svaly potřebují až dva dny na regeneraci. Břicho naopak můžeš posilovat pořád. Hlavně bílkoviny pro růst svalů. Nutně ani nemusíš do posilovny nebo si kupovat činky nejlepší je cvičit s vlastní vahou, na netu je spousta videí, které můžeš použít jako vzor. Doporučím také co nejméně stresu a vyčítání si, psychická pohoda je také důležitá. Takže když zhřešíš, tak jako všichni, nic si z toho nedělej, jsme jen lidi… Hlavně se pak zase vrať ke svému plánu a nevzdávej to, přeji hodně úspěchů :palec:

Klopotkova
Echt Kelišová 7550 příspěvků 17.02.18 20:17

Klidně i 15-20 kg, pokud budeš důsledná, zda je to zdravé nebo ne, to je zase věc jiná.

Alyan
Povídálka 16 příspěvků 17.02.18 21:35
@Anonymní píše:

Anonym, osobní data.

První hubnutí jde rychle, zhruba kilo i víc za týden, pokud se toho dost změnilo. Samozřejmě jsou metody, kdy jde shodit este víc, ale tam pak nastane jojo efekt, tak na to hlavně pozor.
Reálně bych odhadl také těch 8 kg. Chce to vytrvalostní cvičení hlavně :)
Hodně štěstí s tím

terbucha
Stálice 89 příspěvků 12 inzerátů 09.06.18 09:30

Takže posilovat cvičit nejíst sladké tučné ráno ovoce večer zelenina chce to pevnou vůli a určitě se to povede :potlesk:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Věra Špinarová bude mít svou sochu. Bohužel připomíná úplně někoho jiného

V Ostravě došlo k slavnostnímu odhalení bronzové sochy Věry Špinarové.... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >