Kolik nadstandardů má Obilňák a šance se tam dostat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Teruška85
Zasloužilá kecalka 868 příspěvků 1 inzerát 29.12.16 21:35
Kolik nadstandardů má obilňák a šance se tam dostat?

V dubnu se má narodit naše druhé dítě, první jsem rodila v Bohunicích a kvůli komplikacím jsme tam zůstali 10 dní, nemám s Bohunicemi bohužel moc dobrou zkušenost a proto bych chtěla rodit jinde. Tentokrát bych měla ráda nadstandard, protože chci mít klid. Můj dotaz zní, kolik vlastně mají na Obilňáku nadstandardů a vy které jste tam rodily a žádaly o něj, kdy se na vás a jestli vůbec dostalo? Vím, že v Bohunicích je jich víc, ale tam už rodit jít nechci, k Milosrdným také ne. Děkuji za odpovědi

Nejnovější zkušenosti z porodnice Obilní trh

Reakce:

kelynka
Kelišová 6755 příspěvků 29.12.16 21:40

@Teruška85 zkus mrknout na internetu, tam by to melo byt. Ja jsem rodila predcasne a taky jsem chtela nadstandart, ale bohuzel byl obsazeny. Pry je potreba si ho predem rezervovat ;)

ejhle
Závislačka 2834 příspěvků 29.12.16 22:13

Na obilnaku nezarezervujes nic-pokud tam nemas kontakty. Pokud bude porod planovany ( cisar, pripadne vyvolavany), tak staci upozornit predem. Vetsinou na to mysli a pokud se uvolni, tak ho rodicka dostane.
Prvni jsem rodila planovanym cisarem a nebyl problem. Druhy porod byl vyvolavany, doktorka hned na prijmu rikala, ze predbezne se mnou na nadstandard pocitaji. Nakonec se porod protahl, takze nadstandard volny nebyl. Ale byl volny sdileny pokoj-na pokoji jsem byla sama-ale s vedlejsim pokojem (sousedka tam byla taky sama) jsem mela spolecnou predsin, koupelnu a zachod.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.16 08:52

A co jet třeba do Vyškova? Ať jsem rodila, nebo jsem šla na neplánovanou operaci s cystou nebo mimoděložní, vždycky se mi podařilo být na nadstandardu. Pokaždé jsem jela z Brna, po dálnici je to 20 minut cesty. V mým okolí si hodně stěžují na Brno, ať už FN, Obilňák nebo Milosrdní a kdo byl ve Vyškově, tak si chválí. Já si taky nemůžu stěžovat absolutně na nic. Na jiné oddělení bych tam asi nejela, ale gynda je tam super. Pokaždé na mě byli hodní, poradili se vším, prostě spokojenost. Teď jsem těhotná podruhé a opět pojedu tam. Manželovi je to jedno, jestli pojede 20 minut po dálnici, nebo se bude půl hodiny motat po Brně :lol: J.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Nemohou se ani hýbat! Krásná dvojčata (14) umírají na těžkou anorexii

Poslední dobou se objevuje čím dál více případů, které dokazují, jak daleko... číst dále >

Milion donesla v igelitce do baru! Svědek vypověděl, jak Řepka prodával auto, které mu nepatřilo

Ostře sledovaný soud s bývalým fotbalovým reprezentantem Tomášem Řepkou (44)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >