Kolik pejsků mělo v tomto roce v misce úhoře?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Enmamma
Závislačka 2723 příspěvků 27.12.17 21:52
Kolik pejsků mělo v tomto roce v misce úhoře?

Milé maminky, dohadujeme se doma, kolik pejsků v republice asi tak mohlo mít letos v misce uzeného úhoře. Přítelkyně hádá tak 150, a to v rodinách rybářů. Já tvrdím, že to je moc. Tak kdo má pravdu? Je tu někdo, kdo takto pejskovi o vánocích dopřává?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 18737 příspěvků 27.12.17 21:53

Ani já neměla nikdy uzeného úhoře :think: Natož pes

Sailah
Ukecaná baba ;) 1015 příspěvků 27.12.17 22:04

Tvl :D :D :D :D to jsou starosti :D udelejte celorepublikovou anketu na nove ve zpravach:D

Enmamma
Závislačka 2723 příspěvků 27.12.17 22:06

Já ho také nikdy neměla, ale kupovala jsem na svátky kapra a padl mi do oka i okoun a úhoř, tak jsem to všechno vzala, aby si rodina pochutnala, včetně pejska. Prostě ho milujeme, je to člen rodiny. A teď diskutujeme, kolik pejsků mělo úhoře. Diskuzi berte jen jako večerní klábosení.

Markéta80
Hvězda diskuse 38784 příspěvků 27.12.17 22:10

@Enmamma naše ne, navíc uzený? Tam bude dost soli a je to tučná ryba takže mladší by z toho měla hodně velký problém :jazyk:

Heivka
Závislačka 2898 příspěvků 27.12.17 22:23

Uzeného ne, ale syrový se občas v miskách vyskytne, stejně jako kapr, candát, treska nebo losos.

Enmamma
Závislačka 2723 příspěvků 27.12.17 22:29
@Markéta80 píše:
@Enmamma naše ne, navíc uzený? Tam bude dost soli a je to tučná ryba takže mladší by z toho měla hodně velký problém :jazyk:

Náš je zvyklý. Od mala mu vaříme. Bude mu 9 let a ani už nic jiného než vařené nebo pečené maso nesežere. Také má rád ryby. Kromě masa tedy ještě baští prémiové granulky, ale jen na dokrmení. Když má hlad, chce svou vařenou stravu, na kterou je zvyklý. A ještě má rád skoro stoprocentní masové tyčinky nebo sušené maso.

Enmamma
Závislačka 2723 příspěvků 27.12.17 22:32
@Heivka píše:
Uzeného ne, ale syrový se občas v miskách vyskytne, stejně jako kapr, candát, treska nebo losos.

Jé, tak to ráda slyším, že nejsme jediní, kteří pejskovi dopřejí. Ale, co jsem slyšela, tak průzkumy na to, kolik lidí pejskům vaří, nebo dopřejí vánoční menu, nejsou moc optimistické.

Heivka
Závislačka 2898 příspěvků 27.12.17 22:45

@Enmamma U nás je to pro psy normální strava, když čubina nemohla shodit po štěňatech tak jsme přešli na BARF. Od té doby máme štíhlé, zdravé a krásně lesklé fenky. Taky už nevíme co je průjem u psa, jen občas když to moc zhltnou tak to vyzvrací a znovu sežerou, je to sice nechutné, ale normální.

Bandii
Ukecaná baba ;) 1061 příspěvků 27.12.17 22:57

To jsem neměla na talíři ani já :mrgreen:. Ale nepotřebuju to… psovi bych teda nevařila. Když něco zbyde, samozřejmě to dostane, nevyhodím, ale vařit speciálně psovi 8o.

Enmamma
Závislačka 2723 příspěvků 27.12.17 23:02
@Bandii píše:
To jsem neměla na talíři ani já :mrgreen:. Ale nepotřebuju to… psovi bych teda nevařila. Když něco zbyde, samozřejmě to dostane, nevyhodím, ale vařit speciálně psovi 8o.

I pes je živá bytost a zaslouží si, aby byl dobře nakrmen. Tím ale nemyslím zrovna úhořem.

Bandii
Ukecaná baba ;) 1061 příspěvků 27.12.17 23:05
@Enmamma píše:
I pes je živá bytost a zaslouží si, aby byl dobře nakrmen. Tím ale nemyslím zrovna úhořem.

To bez pochyby. Ale aby pes po čase žral pouze vařené nebo pečené maso připraveno speciálně pro něj, to už je pro mne extrém.

Enmamma
Závislačka 2723 příspěvků 27.12.17 23:15
@Bandii píše:
To bez pochyby. Ale aby pes po čase žral pouze vařené nebo pečené maso připraveno speciálně pro něj, to už je pro mne extrém.

To je otázka názoru. Uvařím pro celou rodinu, pejsek do ní patří také.

Heivka
Závislačka 2898 příspěvků 28.12.17 08:46

@Bandii Ono když člověk vaří zdravě a chutně celé rodině, vyhýbá se co nejvíc polotovarům, tak mu najednou přijde nefér, že ten, co tu na světě bude nejkratší dobu z celé rodiny by měl jíst jenom polotovary a ke všemu je to ten, co nemá vlastní hlas aby mluvil za sebe. A mimo to, krmení syrovou nebo vařenou (jsou psi kterým syrové nedělá dobře) je výrazně levnější než krmení vysoce kvalitními granulemi, stojí to jen asi hodinku času měsíčně navíc. Zrovna nedávno, když jsme psům do misky dali lososa se strouhanou mrkví jsme si říkali, že si nedovedeme představit jim do těch misek plácnout granule.

Enmamma
Závislačka 2723 příspěvků 28.12.17 09:32
@Heivka píše:
@Bandii Ono když člověk vaří zdravě a chutně celé rodině, vyhýbá se co nejvíc polotovarům, tak mu najednou přijde nefér, že ten, co tu na světě bude nejkratší dobu z celé rodiny by měl jíst jenom polotovary a ke všemu je to ten, co nemá vlastní hlas aby mluvil za sebe. A mimo to, krmení syrovou nebo vařenou (jsou psi kterým syrové nedělá dobře) je výrazně levnější než krmení vysoce kvalitními granulemi, stojí to jen asi hodinku času měsíčně navíc. Zrovna nedávno, když jsme psům do misky dali lososa se strouhanou mrkví jsme si říkali, že si nedovedeme představit jim do těch misek plácnout granule.

Jsi skvělá, že se o své pejsky takto hezky staráš. Já vždy mohu vylítnout z kůže, když slyším, že je to jen pes a proč by mu někdo měl vařit :,(

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Začal brutální lynč na Plekance! Kdo ale rozehrál hru s bulvárem?

Když hokejista Tomáš Plekanec (35) oznámil rozchod se svou ženou Lucií... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama