Měsíční útrata pro matku a dítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.11.14 16:09
Kolik penez pro matku a dite na utratu mesicne?

Ahoj holky, chci se zeptat, inspirovat, pac nejak mam vetsi vydaje nez prijmy.
Veskere poplatky, byt, inkaso, telefon, internet nas mesicne stoji dohromady 10.000Kc, manzel si nejake finance necha pro sebe a nejake da me a synovi, syn ma dva roky, dava nam docela dost, 20.000Kc, z toho platim jidlo, lekarnu, drogerii.. Obleceni synovi a sobe. Ale nikdy mi nic nezbyde, vzdy vse utratim. Jak to mate vy? Jak si rozdelujete penize tak, aby jste byly pysne a ne zklamane, ze nemate ani 1.000 Kc usetrenych.

Prosim pochopte anonym, mam tady rodinne pribuzne a nemusi to vedet.

Dekuuujiii :mavam:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
Cuddy
Neúnavná pisatelka 15976 příspěvků 02.11.14 16:11

A tech 10 tis plati manzel nebo ty z tech 20 tis?

mexxx
Ukecaná baba ;) 1224 příspěvků 02.11.14 16:13

U nás je to tak, že z výplaty posílám rovnou část peněz na spořící účet a zbytek utratíme

berry4
Nadpozemská drbna 28366 příspěvků 02.11.14 16:13
@Cuddy píše:
A tech 10 tis plati manzel nebo ty z tech 20 tis?

tak to by mě taky zajímalo :think: :think:

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31692 příspěvků 02.11.14 16:16

Pokud těch 10000 platí manžel, tak teda utrácíš nehorázně :) pokud to platíš z toho, tak tě i chápu, ale i z 10000 by s evyjít dalo..hlavně nakupovat v akcích, a nekupovat polotovary, a vůbec kraviny.

Deninina
Závislačka 3954 příspěvků 02.11.14 16:19

No nevím, pokud z těch 20000 platíš i ten nájem a ostatní, tak ti zůstává 10000 na jídlo, drogerii a ostatní a z toho já bych tak 2000 každý měsíc ušetřila. Podle mě teda hodně utrácíš :nevim:

catherine100
Vesmírná mluvilka 30563 příspěvků 02.11.14 16:23

Nevím o co tu go…jestli utratit za běžne věci, pro rodinu s jednim dítětem 20táců, tak neumis moc hospodařit a ja bych 5000 ušetřila, kdyby to nebylo potřeba, na důležitější věci a kdyby bylo potřeba šetřit, tak by mi zbyla i půlka :nevim:

Příspěvek upraven 02.11.14 v 16:24

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.11.14 16:23

Tak já musím vyjít měsíčně s 8000 - jídlo, drogerie pro 2 dospělé a dvojčata na plínách. Takže jestli máš 20 pro 3 a neušetříš ani korunu, někde asi chyba bude. Zkus si jeden měsís schovávat veškerý učtenky (nebo psát utraty, jsou na to i aplikace do mobilu). Na konci měsíce pak dobře uvidíš, kde utrácíš zbytečně a kde by se dalo ušetřit.
Anonym 2, prosím o zachování citlivé udaje o rodinnem rozpočtu

Honzuovka
Extra třída :D 10657 příspěvků 02.11.14 16:30

Utrácíš nehorázně, ale když je máš, tak proč ne :palec:. Mě přijde rodičák, celý ho pošlu na bydlení a pak čekám, co chlap donese. Z jeho platu se pak platí další poplatky, internet, televize, alimenty na jeho dceru, provoz auta, pojištění, splátka půjčky. Ve všední dny doma akorát večeří. Na jídlo, oblečení, drogerii a domácnost jsem třeba v říjnu měla cca 5tis. pro dva dospělé, dvě děti, dcera je ještě na plenkách a kupuji jí UM. Z toho jsem zvládla ještě koupit synovi zimní boty, bundu a zateplené gatě. Tento měsíc si musím boty a bundu koupit já, tak zase nic neušetříme. Ale taky jsme vlastně museli koupit zimní gumy na auto a nechat ho přezout. To taky není každý měsíc. Každopádně…dostat 20tis. na měsíc, 10tis. ušetřím.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.11.14 16:43

Tech deset plati manzel, ja mam ciste 20 pro syna a sebe, vim, ze by mi melo neco zbyt, proto se jdu poradit.

Tunrida
Hvězda diskuse 49264 příspěvků 02.11.14 16:47
@Anonymní píše:
Tech deset plati manzel, ja mam ciste 20 pro syna a sebe, vim, ze by mi melo neco zbyt, proto se jdu poradit.

Dobře ty :palec: :mrgreen:

renda81
Kelišová 6540 příspěvků 02.11.14 16:47
@Anonymní píše:

8o 8o 8o a co na to manžel??? tomu to nevadí?? mě samotné by to vadilo

Fjodorka
Extra třída :D 11328 příspěvků 02.11.14 16:48

Muž platí složenky a většinu nákupů jídla, já mám rodičák a důchod pro sebe, dceru a zvířata.

Vyjdu tedy z menší částkou, než zakladatelka, ale mít 20 tisíc, rozfofruju je také. :oops:

Příspěvek upraven 02.11.14 v 16:54

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 02.11.14 16:48
@Anonymní píše:

si děláš srandu? 8o :mrgreen: já měla pro sebe a kluka cca 5 tis na všechno.. a to jsem ještě ušetřila..

ynax
Extra třída :D 13126 příspěvků 02.11.14 16:48

No ty bláho - a za co to utrácíš proboha? Já mít tolik peněz, tak jo, koupila bych si třeba kosmetiku a co dál? Kosmetiku přeci nepotřebuješ kupovat každý měsíc. To samé oblečení… za co to utrácíš? Jak to zkrotit? Zkus si představit, že jste v loji, že po zaplacení všeho ti zůstane jen 10tis a tu druhou desítku šetři. Alespo%n budeš mít za půl roku ušetřeno na dovolenou. A doporučuji nechodit do hyper, super na nákupy - tam ty peníze lítají nehorázně. Udělej nákup a pak kupuj jen pečivo, jogurty… to tě vyjde tak na 200 max.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Matka utýraného chlapečka Simona je opět těhotná. Informaci potvrdila tyranova sestra

V sobotu to byl přesně měsíc od chvíle, co byl v Lounech utýrán ani ne... číst dále >

Muž roku Jiří Kmoníček: Čekal jsem lechtivé zprávy, ale ne fotky penisu od muže

Nejkrásnější Muž Česka Jiří Kmoníček (24) je po vítězství v soutěži krásy na... číst dále >