Kolik peněz Vám dáva partner, pokud nemate společné finance?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.06.19 21:34
Kolik peněz Vam dáva partner pokud nemate společne finance??

Máme 2 deti (7 a 3 roky), zijeme ve vlastnim byte který jsme kupovali za hotove - každý zaplatil polovinu. Náklady v byte platí přítel činí se vším všudy 3500 tis měsícne, plus mi přítel dává 6 tis mesicne. Já platím jídlo, domacnost, deti, koničky, svoje auto, leky…no krome tech nakladu na byt vsechno ostatni. pobíram 6.rokem rodičák a dnes jsem si říkala že kdybych elou mateřskou nepracovala tak by mi přítel musel dávat podstatně víc penez..protože jsem každý měsíc na konci na nule. a to vydělávám cca 20tis… chlap ma plat 40 tis…dneska mě naštval že mi řekl že doplácel 2tis za vodu (za rok!)… tak si říkám..že to je jakobych mu říkala že jsem doplácela 8tis za dcery tancovani… :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 16 Další »
Reakce:
Božislava
Závislačka 3210 příspěvků 20.06.19 21:37

Sorry, ale ze 40 000 má dávat 30 000 měsíčně :pocitac:

eva valoi
Extra třída :D 12054 příspěvků 20.06.19 21:38

To se tedy o vas financne moc dobre nestara.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.06.19 21:38

Partner mi dává deset až dvacet tisíc měsíčně. Nákupy jídla dělá většinou on, já ale také. Já si platím svůj být, on svůj. Bydlí ale u mě. Byt teď bude pouštět, je to uz zbytečný výdaj navíc.

Jana206
Nadpozemská drbna 27814 příspěvků 20.06.19 21:39

6 tisíc, to jako vážně? Co jíte, chodíte se past? Vždyť to není ani na jídlo. Zase jeden vycuranek, který si myslí, že vše je zadarmo. Nechala bych si stanovit výživné, ten by čuměl :pocitac:

Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 858 příspěvků 20.06.19 21:39

On Ti rekl, ze doplacel za vodu nebo si stezoval, ze mate velkou spotrebu vody a on to musel doplatit, v tom je totiz dost podstatny rozdil :nevim: jinak mame s manzelem kazdy svuj ucet, me tam chodi jen rodicak a proto mam kartu k manzelovu uctu a prijde mi to tak v poradku ;)

Uživatel je onlineMartha03
Ukecaná baba ;) 1256 příspěvků 20.06.19 21:39

Dal by mi všechny kdybych chtěla a to jsme 14 let neměli děti a nebyli manželé. Na chodu a fungování domácnosti se mají oba podílet společně a když je žena na md tak to prostě táhne chlap. Výčitky za doplatek na vodu, plyn nebo elektriku bych mu strčila někam. Děti snad nejsou jeho, on je jen on a pak vy. Nezlob se ale máte to nastavené celé špatně…

Elzaaa
Kecalka 290 příspěvků 20.06.19 21:39

Takze ty utratis vse o on zaplati 6ku a 3500 a je v pohode. :palec: co dela s tim co mu zbyde?

Božislava
Závislačka 3210 příspěvků 20.06.19 21:41

Nechceš se s ním rozvést? Na alimentech by soud určil víc peněz, než kolik dostaváš doopravdy. To co ti dává je almužna :poblion:

ivculka
Zasloužilá kecalka 709 příspěvků 20.06.19 21:41

Společně máte děti, tak proč nemáte společný účet? Prostě bych to tak zavedla a bylo by to. :nevim:

Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 858 příspěvků 20.06.19 21:42
@Jana206 píše:
6 tisíc, to jako vážně? Co jíte, chodíte se past? Vždyť to není ani na jídlo. Zase jeden vycuranek, který si myslí, že vše je zadarmo. Nechala bych si stanovit výživné, ten by čuměl :pocitac:

Ja nevim, ale proc by ji mel davat vic, kdyz ma 20 tisic plat + 6 tisic od pritele a k tomu rodicak? :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.06.19 21:44

Kupuje větší dárky mym dětem i mým rodičům. Jinakkrozky a tak zaplatím já. Když potřebuji, dá mi. On je fakt štědrý, neumím si představit, že bych nevycházela a musela si nějak říkat o peníze. Já bych to asi neuměla řešit :nevim: Tohle je pro mě důležité. Kdybych měla skrblika, vztah ny skončil na začátku. Na druhou stranu, když neměl, automaticky jsem pomohla

Šarlota4
Extra třída :D 11538 příspěvků 20.06.19 21:45
@Tazvesnice píše:
Ja nevim, ale proc by ji mel davat vic, kdyz ma 20 tisic plat + 6 tisic od pritele a k tomu rodicak? :nevim:

Treba proto, ze ona z tech 32.000 tahne veskere vydaje RODINY. Jidlo, osaceni, drogerii, krouzky, skolku, phm, opravy auta. On zaplati cca 10k a zbyva mu 30k na zabavu nebo si je muze setrit apod.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.06.19 21:46

…on nijak nehýří…ruzne investuje..já byla doted tak nejak spokojená, smířená s tím že proste mam chlapa spořiveho který je rád že ho nestojíme moc penez… ale dneska když mi řekl že doplácel za vodu jakože asi plýtváme vodou… tak jsem o tom začla přemýšlet… myslím že netuší vubec kolik ja za ty deti mesicne utratim penez.. a to šetřím jak mužu… ale z tech 20 co vydělám mi na konci mesice nezbude nic..dokud bylo jedno dítě tak to šlo… ale ted..a jeste až druhe díte začne mít koníčky… :think: cele okolí si myslí jak seo nas přítel stara když ma celkem slušný plat…ale já chodím do krámu na slevy a vše z bazaru atd

Božislava
Závislačka 3210 příspěvků 20.06.19 21:46
@Tazvesnice píše:
Ja nevim, ale proc by ji mel davat vic, kdyz ma 20 tisic plat + 6 tisic od pritele a k tomu rodicak? :nevim:

Protože děti jsou jeho

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 16 Další »
Váš příspěvek
Reklama