Kolik pijou vaše dvouleté děti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Veru1987
Zasloužilá kecalka 760 příspěvků 25.10.18 21:09
kolik pijou vaše dvouleté děti

Maminky kolik vypijou vaše děti ve 2 letech? Já musím pořád nutit k piti.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

warita
Echt Kelišová 8213 příspěvků 25.10.18 21:16
@Veru1987 píše:
Maminky kolik vypijou vaše děti ve 2 letech? Já musím pořád nutit k piti.

moje klidne da 0,75l vodky, ale musi byt kvalitni.

Veru1987
Zasloužilá kecalka 760 příspěvků 25.10.18 21:17
@warita píše:
moje klidne da 0,75l vodky, ale musi byt kvalitni.
:potlesk: :potlesk: :potlesk:

Dory22
Zasloužilá kecalka 962 příspěvků 25.10.18 21:17

@Veru1987 Dcera minimálně litr vypije. Někdy i 2L. V lednu ji budou tři.

Uživatel je onlinestinga
Závislačka 4170 příspěvků 6 inzerátů 25.10.18 21:19

@warita myslíš Božkov nebo Staličnaja ?

Veru1987
Zasloužilá kecalka 760 příspěvků 25.10.18 21:19
@Dory22 píše:
@Veru1987 Dcera minimálně litr vypije. Někdy i 2L. V lednu ji budou tři.

Dcera max. litr tak nevím zda to stačí. Dneska ani to nee, asi 750ml. Zatím k tomu má UM (asi 400ml za den) tak s UM to má asi snad dost.

warita
Echt Kelišová 8213 příspěvků 25.10.18 21:20

Ted bez legrace, co ji davas pit? Jestli je to voda, nebo neslazeny caj, jak je ted bezne, tak se nedivim, ze nechce. Na vodu by muselo byt leto, 30 stupnu ve stinu a decko zizen jako tram.

MOje mala cistou vodu pije jenom, kdyz jevi zakem o flasku vody, ze ktere jsem pila ja. Takze to delam zajimave. Koupim napriklad v DM bio jablecny dzus a vodu redim v pomeru 1:2. Prsote, aby to byla prevazne voda trochu ochucena stavou.

Jinak delavam ovocny cajik pro deti, taky z DM, pridam trosku citronove stavy a kyselou chut neutralizuju troskou medu. Zrovna ted mi pije caj po litrech. Stava ji uz omrzela.

Veru1987
Zasloužilá kecalka 760 příspěvků 25.10.18 21:20
@stinga píše:
@warita myslíš Božkov nebo Staličnaja ?

to asi existuji i lepší vodky, nee?

Helileli
Závislačka 2957 příspěvků 25.10.18 21:21

Ve dvou letech pily už normálně cca 0,8-1,5l denně, záleželo na počasí. Dost jsem se teda vyblbla s nádobami na pití, tehdy u nás frcely hrnky z dm s brčkem netekouci a lahve od Rájce.
Plus mlíko ještě z flašky s dudlem, i když s tím jsme už končili.
Pití měly kolikrát postavené na zemi, gauči, no kam zrovna chtěly, nebyla žádná omezení, že by se muselo pít třeba jen v kuchyni u stolu.

Jestli tě to ale uklidní, šla jsem jednou do školky pro syna, předškoláka, paní učitelka si mě nevšimla, děti běhaly a poslala je všechny napít. Takže připomínání pití je asi běžné mnohem déle jak ve 2 letech ;)

Veru1987
Zasloužilá kecalka 760 příspěvků 25.10.18 21:25
@warita píše:
Ted bez legrace, co ji davas pit? Jestli je to voda, nebo neslazeny caj, jak je ted bezne, tak se nedivim, ze nechce. Na vodu by muselo byt leto, 30 stupnu ve stinu a decko zizen jako tram.

MOje mala cistou vodu pije jenom, kdyz jevi zakem o flasku vody, ze ktere jsem pila ja. Takze to delam zajimave. Koupim napriklad v DM bio jablecny dzus a vodu redim v pomeru 1:2. Prsote, aby to byla prevazne voda trochu ochucena stavou.

Jinak delavam ovocny cajik pro deti, taky z DM, pridam trosku citronove stavy a kyselou chut neutralizuju troskou medu. Zrovna ted mi pije caj po litrech. Stava ji uz omrzela.

Pije různé čaje, ona moc nemusí ty ovocne leros a tak ale spíše trošku ovocne s bylinkama. A střídame s různyma džusama. Taky často ten jablečny z DM. Vodu skoro vůbec, tu nepila nikdy moc. Jako asi toho vypije dost, jak jsem psala výše s UM dá cca 1-1,5l. ale to ji to musím nutit pít asi co 10minut nebo ona jen srkne. Tchýně, která často hlídá moc nesdílí názor že je třeba nutit pít, takže když ona hlídá dávám právě ty naředěné džusy. Už jsme měli i rozepře, říkala jsem ji že ji musí napomínat často, ona je teda jinak zlatá, nechci si stěžovat. Spíše ono to asi tak kdysi nebylo, nehlídal se pitný režim. Já doufám, že když to prostě malé vštěpuji od malička že bude sama potom pít jak bude větší.

Uživatel je onlinestinga
Závislačka 4170 příspěvků 6 inzerátů 25.10.18 21:26
@Veru1987 píše:
to asi existuji i lepší vodky, nee?

já se ve vodkách moc nevyznám, když už tak mám v oblibě pivo

Hadumi
Extra třída :D 13512 příspěvků 25.10.18 21:27

Syn pije málo, max. 2 deci denně. Ve stravě má naštěstí dost jiných tekutin, čůrá dost.

Helileli
Závislačka 2957 příspěvků 25.10.18 21:27

Jo a tehdy u nás dost frcela šťáva ze sirupu, byl problém do nich dostat cokoli jiného. Tak jsem se už snad před třemi lety kousla, stavu nekoupila, frfnali, ale normálně si zvykli a teď piji převážně čistou vodu. Ve škole vychlemtaji od těch cca 9 do 3 láhev o objemu 0,8 a ještě si dotočí z kohoutku. Prý jsou jediní, ostatním dětem stačí pullitrova lahvička na celý den.

warita
Echt Kelišová 8213 příspěvků 25.10.18 21:28

1,5 litru na 2 letech? HUH? To musi asi nonstop sedet na nocniku.

Moje ma rano a vecer flasku a 200ml mleka. Pres den vypije tak 1-1,5 flasky se stavou nebo cajem. To mame secteno a podtrzeno: 200+200+240+ 100= cca 750. Vzhledem k tomu, ze tak male decko ma kapacitu mocaku max 200ml, tak pri konzumaci 1,5l tekutin by muselo sedet na tom nocniku skoro nonstop.

Tak nevim damy, jestli hrube nenadcenujete to mnozstvi. Ostatne, tolik nepiju ani ja, tak nevim, jaky to ma smysl lit do decka tolik vody. :think:

Veru1987
Zasloužilá kecalka 760 příspěvků 25.10.18 21:31
@warita píše:
1,5 litru na 2 letech? HUH? To musi asi nonstop sedet na nocniku.

Moje ma rano a vecer flasku a 200ml mleka. Pres den vypije tak 1-1,5 flasky se stavou nebo cajem. To mame secteno a podtrzeno: 200+200+240+ 100= cca 750. Vzhledem k tomu, ze tak male decko ma kapacitu mocaku max 200ml, tak pri konzumaci 1,5l tekutin by muselo sedet na tom nocniku skoro nonstop.

Tak nevim damy, jestli hrube nenadcenujete to mnozstvi. Ostatne, tolik nepiju ani ja, tak nevim, jaky to ma smysl lit do decka tolik vody. :think:

Mě tedy chodí čurat cca co 2 hodinky. Nevím přesně to nemám stopnuté teda. Nevím kolik by tedy mělo vypít dvouleté dítě? Není to nějak podle váhy?

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >