Kolik piv vypije chlap pivař?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.18 21:39
kolik piv vypije chlap pivar?

Otazka zni jasne, muj manzel pivar, vypije cca 2-3 denne, kdyz dela na baraku i vice(myslim tak tech 5)nevim co si mam myslet, kdyz jsme bydleli v byte, byli to vesmes jen ty dve, bydlime pul roku na baraku a mirne se to zvrtlo :oops: Nejsem si jista jestli je to jeste v pohode-ja pivo nepiju. V minulosti mel spatne jaterni testy a nerada bych, aby to bylo zase.Ty 2 piva u telky mi nevadi, spis to otvirani piva hned jak se vleze na zahradu-nemam s timto zadne zkusennosti, zila jsem pouze z maminkou bez chlapskeho elementu.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
TMana
Ukecaná baba ;) 1148 příspěvků 08.09.18 21:47

kámoš vypil 20 denně.

Veru1987
Zasloužilá kecalka 867 příspěvků 08.09.18 21:48
@TMana píše:
kámoš vypil 20 denně.

a žije stále zdráv…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.18 21:49

@TMana tak to uz povazuju za alkoholismus,spise me zajima kolik je ta mira,kdy si clovek muze rict,ze je to jeste normalni,i kdyz to ma asi kazdy jinak

Božislava
Ukecaná baba ;) 1637 příspěvků 08.09.18 21:50

V baráku se vždy vypije víc piv, než-li v bytě, protože na baráku a na zahradě se musí tvrdě makat a to se to potom hasí žízeň…Kdežto v bytě čumí na telku, nenajvýš jde vynést koš s odpady nebo utře záchodovou mísu, tak se tak nezpotí.Proč jste nezůstali v bytě? To si snad mohla tušit, že spotřeba piv v baráku bude enormně stoupat, ne? :nevim:

TMana
Ukecaná baba ;) 1148 příspěvků 08.09.18 21:52
@Veru1987 píše:
a žije stále zdráv…

to dost těžko, je to 10litrů … i kdyby pil obyčejnou vodu, tak je v háji.

tininas
Ukecaná baba ;) 1400 příspěvků 08.09.18 21:56
@Anonymní píše:
Otazka zni jasne, muj manzel pivar, vypije cca 2-3 denne, kdyz dela na baraku i vice(myslim tak tech 5)nevim co si mam myslet, kdyz jsme bydleli v byte, byli to vesmes jen ty dve, bydlime pul roku na baraku a mirne se to zvrtlo :oops: Nejsem si jista jestli je to jeste v pohode-ja pivo nepiju. Vminulosti mel spatne jaterni testy a nerada bych, aby to bylo zase.Ty 2 piva u telky mi nevadi, spis to otvirani piva hned jak se vleze na zahradu-nemam s timto zadne zkusennosti, zila jsem pouze z maminkou bez chlapskeho elementu.

Ahoj.

Pokud měl v minulosti problémy s játry, tak se o nějakém přijatelném množství nemůže/š bavit.

To je přece jasné varovní.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.18 21:59

@Božislava nejak jsem to neresila,ani me nenapadlo nad ti premyslet.Do domu jsme sli proto,ze mame maly byt a nez za nehorazny prachy koupit vetsi,radeji jsme si pridali a mame barak.Navic tady u nas je nedostatek bytu,manzel by znovu do panelaku nesel a ty penize cihlovych se rovnaji skoro mensimu domu

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.18 22:01

@tininas ano mel,je to 5 let.Trochu me to znervoznuje,ted problemy nema,doufam,ze ani mit nebude.Taky proto me trochu stve jeho pristup

Prof. Farnsworth
Kelišová 5325 příspěvků 08.09.18 22:01
@Anonymní píše:
Otazka zni jasne, muj manzel pivar, vypije cca 2-3 denne, kdyz dela na baraku i vice(myslim tak tech 5)nevim co si mam myslet, kdyz jsme bydleli v byte, byli to vesmes jen ty dve, bydlime pul roku na baraku a mirne se to zvrtlo :oops: Nejsem si jista jestli je to jeste v pohode-ja pivo nepiju. V minulosti mel spatne jaterni testy a nerada bych, aby to bylo zase.Ty 2 piva u telky mi nevadi, spis to otvirani piva hned jak se vleze na zahradu-nemam s timto zadne zkusennosti, zila jsem pouze z maminkou bez chlapskeho elementu.

Hele, dvě až tři večer, nebo pět v průběhu celého dne je myslím celkem v pořádku. Předpokládám, že těch pět pije jen o víkendu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.18 22:12

@Prof. Farnsworth jo jen v sobotu,pokud teda neni v patek nejska akce trebas.Ty dve mi nevadej,takhle relax po praci u tv je to fajn i pro me s vinem

tininas
Ukecaná baba ;) 1400 příspěvků 08.09.18 22:14
@Anonymní píše:
@tininas ano mel,je to 5 let.Trochu me to znervoznuje,ted problemy nema,doufam,ze ani mit nebude.Taky proto me trochu stve jeho pristup

Jj. Nejsem žádný radikální zastánce abstinence.

A i podle původního příspěvku mi nepřijde, že je to extrém. Pracující chlap si často raději vypije to pivo než nějakou balenou kyselku. A pokud opravdu fyzicky maká, tak těch pět desítek za den není opravdu moc. :)

Ale pokud má ty jaterní testy špatné, tak bych se obávala toho, zda si už nevypil ten pověstný rybníček.

Příspěvek upraven 08.09.18 v 22:23

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29277 příspěvků 08.09.18 22:15

@TMana
takové kámoše ve svém okolí nemám.No asi mám jiný vkus.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.18 22:22

@tininas ted problemy nema,i kdyz predtim se na to prislo prakticky nahodou.Tak snad to bude dobre.Ano prace je dost,makame v sobotu oba a pije jen desitky,je pravda,ze kdyz pak v 10 h padne,tak neni nic citit,je to jine,nez kdyz se vrati po 5 pivech z hospody

Verurizeckova
Zasloužilá kecalka 978 příspěvků 08.09.18 22:28

Můj chlap si dá taky rad večer pivo po práci… vypije ale většinou jedno, maximálně dvě… taky bych to nehrotila… občas si teda dá ochuceny birel, ze mu to taky chutná večer na žízeň… ale ten je zas plný cukru, to si nevyberes :)

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Bony a klid po 30 letech: Kde jsou dnes hlavní hrdinové vekslácké romance?

Kdo v té době žil, v tom snímek obyčejně probudí vzpomínku na minulý režim a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >