Kolik plen a vložek do porodnice Bohunice Brno?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
beata123
Zasloužilá kecalka 541 příspěvků 10.02.18 20:46
Kolik plen a vložek do porodnice Bohunice Brno?

Kolik jste potřebovali pro prcka plen do porodnice bohunice? mají psané 20ks, ale mě to příjde nějak málo a kolik je potřeba cca vložek pro mě na pobyt v porodnici. A vložek do podprsenky a podložek přebalovacích?
díky moc za info kdo má zkušenost

Reakce:
smudlinky
Závislačka 2578 příspěvků 351 inzerátů 10.02.18 20:51

Sice jsme nebyla v Bohunicích, ale stačí si vzít balík pro sebe, balík plen dítku, pár vložek do podprsenky- laktace se rozjíždí později cca 2 den. Přebalovací podložky snad ani nejsou potřeba. Vždycky může tatínek(návště­va)dodatečně do­nést

janablizkova
Zasloužilá kecalka 516 příspěvků 10.02.18 20:58

@beata123 Moje snacha měla v Bohunicích 2 balíky plenek a 2 balíky vložek.

Lendeš
Kelišová 5592 příspěvků 10.02.18 20:59

Měla jsem s sebou celý balík plenek (asi 45 ks, jestli si dobře pamatuju) a celý jsem ho nespotřebovala za ty 3 dny, ale kolik zbylo, to nevím. Vložek bych počítala tak cca 60 ks těch úplně obyč. porodnických. To je asi lepší mít víc než míň, pak se stejně spotřebují i doma. Přebalovacích podložek jsem měla 10 ks (jeden balík) a nespotřebovala jsem je všechny (potřebuješ je pro sebe i dítě). A vložek do podprsenky jsem si brala balík, ale potřebovala jsem je po příchodu domů, až se mi spustilo mléko.

Kikuška90
Neúnavná pisatelka 19142 příspěvků 10.02.18 21:14

@beata123 Od kazdeho vem balik. Kdyby neco dochazelo, tak prinese navsteva :)

e008
Závislačka 3307 příspěvků 27 inzerátů 10.02.18 21:30

Balik plen, 3 baliky vlozek (davala jsem vzdy alespon dve, jednu predsunutou dopredu a druhou dozadu), balik podlozek. Jinak teda pro me tam byl podlozek nedostatek, mela jsem pocit, jako by to snad davali sanitarky ze sveho… Ale celkove jsem v Bohinicich spokojena nebyla.

chaela
Ukecaná baba ;) 1394 příspěvků 2 inzeráty 10.02.18 21:41

Od všeho jedno balení, akorát porodnických vložek jsem měla balení dvě. Od ničeho jsem nespotřebovala vše, ale stálo mi to za ten klid, že nemusím nic počítat a čekat, až mi někdo něco doveze.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >