Reklama

Kolik plen a vložek do porodnice Bohunice Brno?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

beata123
Zasloužilá kecalka 526 příspěvků 10.02.18 20:46
Kolik plen a vložek do porodnice Bohunice Brno?

Kolik jste potřebovali pro prcka plen do porodnice bohunice? mají psané 20ks, ale mě to příjde nějak málo a kolik je potřeba cca vložek pro mě na pobyt v porodnici. A vložek do podprsenky a podložek přebalovacích?
díky moc za info kdo má zkušenost

Reklama

Reakce:

smudlinky
Závislačka 2518 příspěvků 360 inzerátů 10.02.18 20:51

Sice jsme nebyla v Bohunicích, ale stačí si vzít balík pro sebe, balík plen dítku, pár vložek do podprsenky- laktace se rozjíždí později cca 2 den. Přebalovací podložky snad ani nejsou potřeba. Vždycky může tatínek(návště­va)dodatečně do­nést

janablizkova
Kecalka 421 příspěvků 10.02.18 20:58

@beata123 Moje snacha měla v Bohunicích 2 balíky plenek a 2 balíky vložek.

Lendeš
Kelišová 5263 příspěvků 10.02.18 20:59

Měla jsem s sebou celý balík plenek (asi 45 ks, jestli si dobře pamatuju) a celý jsem ho nespotřebovala za ty 3 dny, ale kolik zbylo, to nevím. Vložek bych počítala tak cca 60 ks těch úplně obyč. porodnických. To je asi lepší mít víc než míň, pak se stejně spotřebují i doma. Přebalovacích podložek jsem měla 10 ks (jeden balík) a nespotřebovala jsem je všechny (potřebuješ je pro sebe i dítě). A vložek do podprsenky jsem si brala balík, ale potřebovala jsem je po příchodu domů, až se mi spustilo mléko.

Kikuška90
Neúnavná pisatelka 19144 příspěvků 10.02.18 21:14

@beata123 Od kazdeho vem balik. Kdyby neco dochazelo, tak prinese navsteva :)

e008
Závislačka 3238 příspěvků 26 inzerátů 10.02.18 21:30

Balik plen, 3 baliky vlozek (davala jsem vzdy alespon dve, jednu predsunutou dopredu a druhou dozadu), balik podlozek. Jinak teda pro me tam byl podlozek nedostatek, mela jsem pocit, jako by to snad davali sanitarky ze sveho… Ale celkove jsem v Bohinicich spokojena nebyla.

chaela
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 10.02.18 21:41

Od všeho jedno balení, akorát porodnických vložek jsem měla balení dvě. Od ničeho jsem nespotřebovala vše, ale stálo mi to za ten klid, že nemusím nic počítat a čekat, až mi někdo něco doveze.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Kult i česká milenka Richarda Hammonda z Top Gearu. To je Škoda Rapid

Překoná někdy nová, právě představená škodovácká Scala popularitu Rapidu? Pro... číst dále >

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >