Kolik používáte pracích prostředků?

10.7.15 10:06

Kolik používáte pracích prostředků?

Ahoj, zajímalo by mě kolik máte doma pracích prostředků, jak rozlišujete co na, které prádlo použijete, jestli máte gely i prášky nebo to sřídáte?
Já mám prášek na barevné, gel na barevné, gel. kapsle na barevné a na bílé to střídám jednou prášek někdy gel, ale nejčastěji gel a gel. kapsle, pak mám perwool, dreft nebo wollite (střídám to) na barevné, černé, vlnu a hedvábí (to používám např. na deky atd.) a perwool na sportovní, pak mám aviváž Lenor, Silan, Coccolino, Softlan a zajímalo by mě na jakou teplotu perete já nejčastěji na 30-40 °C a montérky na 60 °C a vyjímečně dám něco na 60 °C to se stane párkrát do roka a vyvařovala jsem jen dvakrát párkrát v životě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10.7.15 10:11

Prášek na bílé (a zároveň na dětské), gel na černé, gel na barevné. Aviváž jen na svetry, jinak ocet. K prášku (na pleny, dětské a bílé) dávám ještě sodu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1371
10.7.15 10:13

Ja mam jeden gel, persil, na všechno prádlo. K tomu jednu avivaz lenor nebo silan a vic nepotrebuju. Peru na 30, 40, rucniky 60.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2884
10.7.15 10:13

@petulilinka

• prášek na barevné (peru v tom i bílé)
  • gel na vlnu
  • Perwoll na sportovní oblečení
  • Atsko gel na sportovní oblečení (používám na gore-tex, ale smrad nevypere)
  • sprej na skvrny, žlučové mýdlo, prášek na skvrny

Peru většinou na 30, světlé batolecí 60 a někdy i 90 a stejně to má furt fleky od jídla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
10.7.15 10:14
@petulilinka píše:
Ahoj, zajímalo by mě kolik máte doma pracích prostředků, jak rozlišujete co na, které prádlo použijete, jestli máte gely i prášky nebo to sřídáte?
Já mám prášek na barevné, gel na barevné, gel. kapsle na barevné a na bílé to střídám jednou prášek někdy gel, ale nejčastěji gel a gel. kapsle, pak mám perwool, dreft nebo wollite (střídám to) na barevné, černé, vlnu a hedvábí (to používám např. na deky atd.) a perwool na sportovní, pak mám aviváž Lenor, Silan, Coccolino, Softlan a zajímalo by mě na jakou teplotu perete já nejčastěji na 30-40 °C a montérky na 60 °C a vyjímečně dám něco na 60 °C to se stane párkrát do roka a vyvařovala jsem jen dvakrát párkrát v životě.

mam jen jeden a to vždy praci gel bud ariel nebo persil a tim peru všechna nase pradla dohromady nekdy na 60 nekdy na 30 jak co a jednu avivaz mam vic netřeba :kytka: na 60 rucniky a povleceni a zbytek na 30-40 :kytka: jinak nikdy ne na 90 snad co mame rok novou pracku ;)

• Citovat
  • Upravit
19063
10.7.15 10:15

Mám jeden prášek na všechno, aviváž nepoužívám. Nejčastěji peru na 40, ručníky na 60 a utěrky a kapesníky na 90. Většinu programů v pračce jsem zatím nikdy nepoužila :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1812
10.7.15 10:18

Mám zvlášť gel na miminkovské (Persil) - peru na 40-50°C, pro nás mám jeden prášek a jeden gel (obojí na barevné prádlo, ale používám i na bílé) - dávám půl na půl gel i prášek a jednu aviváž. Druhy prášků, gelů i aviváží střídám. Peru na 40°C a ručníky a utěrky dávám na vyvářku (když jsem prala normálně, byly ručníky zatuchlé a tvrdé).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
872
10.7.15 10:20

Tak já přispěji svoji hrstkou do mlýna :mrgreen:..já peru normálním práškem na barevné prádlo, k černému dávám aviváž z dm a ono je prádlo hezky černé, jinak na skvrny žlučové mýdlo. peru na 30° nebo na 40° a až budeme mít někdy zapráskaný oblečení a nebo malé děti tak budu prát na 60°a nebo i víc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.7.15 10:21

Prášek Ariel a nebo kapsle na barevne prádlo a mam ho na vše. Je super, nic vic neni potřeba. Aviváž silan nebo lenor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3772

@petulilinka Mám to úplně stejně jako ty…včetně dostatečné „nálože“ potřebných prostředků :mrgreen: :hug: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
998

Mám prášek na bílé prádlo Denkmit z DM a ostatní prádlo peru v Ariel nebo Persil kapslích. Aviváž nepoužívám a peru na 40 a 60°C

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6540
10.7.15 10:22

Na černé prádlo wollite black, na barevné a bílé persil, a aviváž, gelové kapsle jsem vyzkoušela, nebyly špatné

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.7.15 10:29
@Jannnča píše:
@petulilinka Mám to úplně stejně jako ty…včetně dostatečné „nálože“ potřebných prostředků :mrgreen: :hug: :mrgreen:

aspon, že nejsem sama :D :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15060
10.7.15 10:33

Momentálně na bílé, barevné.. jinak mívám jeden prášek plus něco na vlnu/jemné.. aviváž ocet nebo desinfekční z DM

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3098
10.7.15 10:37

Většinou na barevné a bílé, ale po tom co mi kamarád, který pracoval ve výrobně prášků řekl, že je to stejný prášek, jen se nasype do jinýho pytle už peru vlastně všechno v jednom, vetšinou kupuju gely, ale ted mám prášek a chystám si výbavičku pro prcka a to peru v Lovele, aviváž používám na všechno prádlo :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama