Kolik rande než žena začne projevovat náklonost?

31
12.9.21 16:58

kolik rande než žena začne projevovat náklonost?

Ahoj, je to možná hloupé téma ale mám s tím teď dylema. Byl jsem již na čtvrté schůzce s jednou slečnou a ačkoliv sama schůzky chce a říká tomu rande tak se chová odtažitě v tom smyslu že když si přisednu blíže na lavičce k ní (a to tak že je mezi námi potom cca 30cm) tak se odtáhne nebo se začne odklánět pryč ode mne. Když se jí pokusím políbit tak zcepení jako kamená socha. Ale když jí vezmu za ruku tak mám pocit že mi jí rozmačká a to nejsem žádnej cíťa páč se živím rukama těžkou prací.

Ale zase na konci každé schůzky mi dá pusu a poděkuje za krásně strávený čas a že se jí to moc líbilo a že bude moc ráda když bude další schůzka.

Mě se moc líbí i hodně názorů máme společných ale když mi na dotaz zda jí nevadí že se vidíme pouze jednou za dva tři i čtyři týdny odpoví „Ne, proč by mělo?“ nebo že se vyhýbá rozhovoru po telefonu a odkládá ho i týden až jsem nakonec na telefo rezignoval.
Mě to celkem trápí jelikož jsem vůl a zamiloval sem se do ní jako malej kluk.
Ale po správách flirtuje a všecno na pohodu i občas mi zalichotí a tím vším mi dělá hroznej zmatek v hlavě.

Já měl dva několikaleté vztahy a pár takových „volnějších“ ale ještě se mi nestalo že by dotyčná slečna na třetím nebo čtvrtém rande nevěděla jestli teda randit dál nebo ne. Při nejmenším na čtvrtém rande jsme se s dotyčnou drželi za ruce nebo alespoň jednou se líbali, prostě si vyjadřovali vzájemnou přitažlivost a simpatie. Nevím co si teda mám myslet a jestli se vůbec snažit dál.
Ona říká věří v to že vtah se musí budovat a to já chápu a nechci jí hned tahat do postele ale její „nonverbální“ projevy ve mne vzbuzují spíš pocit že jsem prašivej nebo nevim.

Tak bych vás zde milé Dámy chtěl požádat o radu jak to vidíte z pohledu ženy, zda si ze mne dělá kašpárka na chvíle nudy nebo je jenom natolik zraněná z minulých vztahů že chce prostě delší čas a odzkoušet si jestli to myslím vážně.
Je mi jasný že takle se to ůplně poznat nedá ale tak co by ste si mysleli alespoň o takovém chování? Děkuji za případné reakce a názory.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
595
12.9.21 17:01

Myslím, že v tomhle případě kasparka opravdu děláš, tohle dělá ženská, když má chlapa na háku, ale je to samozřejmě i naopak…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25388
12.9.21 17:06

No musela by to být fakt nějaká super nedůvěřivá, co vidím v okolí a u sebe, tak pokud tam nějaký zájem a přitažlivost je, tak se to ukáže už na tom prvním rande :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
620
12.9.21 17:06

Nemyslím si, že z tebe nutně dělá kašpárka. Možná jenom má věci a vztahy trochu jinak. Zkus tomu dát čas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3814
12.9.21 17:16

Mně to zní, jako že někoho má, ale nechává si tě na zadní vrátka. Ale těžko říci, je to jen domněnka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1076
12.9.21 17:25

Kolik jí je? Spíš bude trochu (hodně?) úzkostná a aby si tě pustila víc k tělu, potřebuje tě dobře poznat, získat důvěru. Nebo má za sebou nějaké trauma a nechce se s ním hned svěřovat a ty reakce jsou důsledkem toho traumatu.
Ale to, že nechce moc telefonovat mi spíš evokuje ty úzkosti (což nevylučuje, že mají traumatický původ).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8461
12.9.21 17:30

Nechodite třeba na rande do restaurace?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14260
12.9.21 17:33

Za me ji rozum rika, ze jsi fajn, ale chybi ji chemie..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6734
12.9.21 17:35
@péťa1255 píše:
Ahoj, je to možná hloupé téma ale mám s tím teď dylema. Byl jsem již na čtvrté schůzce s jednou slečnou a ačkoliv sama schůzky chce a říká tomu rande tak se chová odtažitě v tom smyslu že když si přisednu blíže na lavičce k ní (a to tak že je mezi námi potom cca 30cm) tak se odtáhne nebo se začne odklánět pryč ode mne. Když se jí pokusím políbit tak zcepení jako kamená socha. Ale když jí vezmu za ruku tak mám pocit že mi jí rozmačká a to nejsem žádnej cíťa páč se živím rukama těžkou prací.

Ale zase na konci každé schůzky mi dá pusu a poděkuje za krásně strávený čas a že se jí to moc líbilo a že bude moc ráda když bude další schůzka.

Mě se moc líbí i hodně názorů máme společných ale když mi na dotaz zda jí nevadí že se vidíme pouze jednou za dva tři i čtyři týdny odpoví „Ne, proč by mělo?“ nebo že se vyhýbá rozhovoru po telefonu a odkládá ho i týden až jsem nakonec na telefo rezignoval.
Mě to celkem trápí jelikož jsem vůl a zamiloval sem se do ní jako malej kluk.
Ale po správách flirtuje a všecno na pohodu i občas mi zalichotí a tím vším mi dělá hroznej zmatek v hlavě.

Já měl dva několikaleté vztahy a pár takových „volnějších“ ale ještě se mi nestalo že by dotyčná slečna na třetím nebo čtvrtém rande nevěděla jestli teda randit dál nebo ne. Při nejmenším na čtvrtém rande jsme se s dotyčnou drželi za ruce nebo alespoň jednou se líbali, prostě si vyjadřovali vzájemnou přitažlivost a simpatie. Nevím co si teda mám myslet a jestli se vůbec snažit dál.
Ona říká věří v to že vtah se musí budovat a to já chápu a nechci jí hned tahat do postele ale její „nonverbální“ projevy ve mne vzbuzují spíš pocit že jsem prašivej nebo nevim.

Tak bych vás zde milé Dámy chtěl požádat o radu jak to vidíte z pohledu ženy, zda si ze mne dělá kašpárka na chvíle nudy nebo je jenom natolik zraněná z minulých vztahů že chce prostě delší čas a odzkoušet si jestli to myslím vážně.
Je mi jasný že takle se to ůplně poznat nedá ale tak co by ste si mysleli alespoň o takovém chování? Děkuji za případné reakce a názory.

Díky tomu netelefonování mě napadlo, že někoho má. Já dám sympatie najevo hned, na druhém rande. Přijde mi, ze tedy buď někoho má a nebo si tě drží do okamžiku, než potká jiného. Chce se scházet, aby měla picit, že není sama. Ale nelíbat se ani na 4.rande je pto mě sci-fi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
12.9.21 17:35

Je nám třicet a na rande spíš procházky a výlet jeden na celý den do přírody ale zase říká že se jí právě to líbí. Dělá práci kde musí dělat hodně s lidma a má radši když si prý od nich může oddechnout. Jo kdyby večeře a různý akce který bych samozřejmě platil tak vim která bije už na druhym rande.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Annnemari
12.9.21 17:36

Může s tebou zabíjet čas a nebo jí to může dýl trvat, poznáš to tak, že se jí na to zeptáš.

• Citovat
  • Nahlásit
7716
12.9.21 17:39

Já hlasuji pro kašpárka. :? Možná tebou nemusí nutně zahánět nudu, ale třeba v sobě řeší nějaký minulou lásku nebo něco, co jí nedovolí jít do vašich intimností. Kdyby se chtěla jen přátelit, tak by ti asi nedávala pusu na rozloučenou, ale zase kdyby o líbání měla zájem, tak po tvém přiblížení neztuhne. Kdyby se jen zdráhala, tak dovolí aspoň letmou pusu, ale ztuhnutím jsem vždy samovolně reagovala na nezájem. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2110
12.9.21 17:40
@Kockazvysocan píše:
Díky tomu netelefonování mě napadlo, že někoho má. Já dám sympatie najevo hned, na druhém rande. Přijde mi, ze tedy buď někoho má a nebo si tě drží do okamžiku, než potká jiného. Chce se scházet, aby měla picit, že není sama. Ale nelíbat se ani na 4.rande je pto mě sci-fi.

Ta věta má trochu přeházený slovosled, ne? Správně má být: Když je sympatie, dám hned na druhém rande :srdce: :* :dance: :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6734
12.9.21 17:42
@Kutil Tom píše:
Ta věta má trochu přeházený slovosled, ne? Správně má být: Když je sympatie, dám hned na druhém rande :srdce: :* :dance: :pankac:
:P já mluvím o sympatiích, Ty jedna slibotechno :cert: :pankac:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
12.9.21 17:42

Já se zeptal a jediný co mi řekla je že má pocit že jsem konečně někdo kdo se o ní skutečně zajímá a zeptala se v co věří. Jestli věřím v lásku na první pohled nebo jestli se musí vztah budovat a ona orý v to že se musí budovat. Víc z ní nedostanu ani bagrem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat