Kolik šálků maliníku denně?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Emma9697
Kecalka 199 příspěvků 20.02.18 12:28
Kolik šálku maliníku denně?

Ahoj holky, kolik šálku maliníku denně (sačků) jste pili uplně na konci těhu?( v době termínu) Dávám ted dva denně a přijde mi to docela bez výsledku i když zpočátku jsem měla pocit, že to působí, tak můžu ještě přidat? Třeba si udělat konvici (cca ze 4 sáčků) a pít celý den? :mrgreen: Díky za zkušenosti :kytka: :mavam:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
andelka83
Generální žvanilka 20180 příspěvků 20.02.18 12:31

V 36 tt 1 šálek denně,37 tt dva,38 tři a později až 4 šálky denně. Já teda dělala čerstvý vždycky. A sypaný.

unuděná
Kelišová 5600 příspěvků 1 inzerát 20.02.18 12:33

A co bys chtela na sobe pozorovat? pokud vim, tak malinik pomaha pri porodu snazsimu otevirani, efektivite kontrakci a vypuzovani ditete :mrgreen: Ja pila v dobe terminu taky tak ty 3-4salky denne, hrozne mi chutnal. Porody jsem mela uzasne, ale zda diky tomu, to netusim..

morinka7
Kelišová 6904 příspěvků 1 inzerát 20.02.18 12:33

Ke konci těhotenství 4 hrníčky ;) Také jsem dělala čerstvý ale ze sušených listů ;)

Emma9697
Kecalka 199 příspěvků 20.02.18 12:34

Super, tak to si dám :) Jo tak mě to v té konvici vydrží krásně teplé dlouho :palec:

Emma9697
Kecalka 199 příspěvků 20.02.18 12:38

@unuděná Tak když jsem ho nasadila, tak mi během jednoho týdne odelša hlenová zátka, měla jsem poslíčky a cervix score jsem měla z 0 najendou na 4, ale pak jsem právě přestala třeba si dávat každý den nebo jsme přestala zvyšovat množství a dál se to prostě neposouvá už týden :think: Ano však to pomáhá otevírat porodní cesty což já potřebuju, dle doktorky je maly už krásně nachystaný v pánvi, ale porodní cesty mi to brzdí :think:

Adelkadd
Kecalka 401 příspěvků 20.02.18 12:43

Holky, nezvysuje malinik tlak? Nepozorovaly jste to na sobe?

edding400
Kecalka 140 příspěvků 2 inzeráty 20.02.18 13:03

Ahoj, taky zacinam popijet malinik. Kombinujete ho se lnenym seminkem?

Axlaranda
Kecalka 500 příspěvků 20.02.18 13:10

Ja jsem ho pila posledni dva tydny na litry a porod jsem mela krasny (pouzivala jsem i lnene seminko a anibal)

Soňa Zacharová
Nováček 20.02.18 13:14

@Emma9697 Většinou jsem od 36tt začala pít tak 3-4 šálky denně.

lluuccc
Kecalka 154 příspěvků 29 inzerátů 20.02.18 13:18

Ja jsem si asi od 32tt dělala do litr a půl velké konvice malinník a popíjela celý den + sli ze lněného semínka a rodila jsem o 8 dní dřív, do porodnice jsem přijela téměř bez bolestí (jen poslíčci) otevřená na 10cm a do hodinky byla malá venku - první porod :) Takže za mě 100% pomohla tahle kombinace :)

Emma9697
Kecalka 199 příspěvků 20.02.18 13:30

@Adelkadd To netuším mívám vždycky spíš nižší, ale to celý život :think: Lněné semínko si občas dám, le nic pravidelnýho :nevim: No tak já ted nasadím taky konvice třeba to zabere :palec:

Neznámámatka
Nováček 2 příspěvky 20.02.18 14:34

A zkoušela jste některá homeopatika? Čekám 4 mimco a tzedka mám strach z porodu šílený, tak zkouším kde co

edding400
Kecalka 140 příspěvků 2 inzeráty 20.02.18 14:59
@lluuccc píše:
Ja jsem si asi od 32tt dělala do litr a půl velké konvice malinník a popíjela celý den + sli ze lněného semínka a rodila jsem o 8 dní dřív, do porodnice jsem přijela téměř bez bolestí (jen poslíčci) otevřená na 10cm a do hodinky byla malá venku - první porod :) Takže za mě 100% pomohla tahle kombinace :)

Musi byt sliz z toho lneneho seminka, nebo staci trba lzicka denne?

sarusa4
Zasloužilá kecalka 584 příspěvků 20.02.18 16:15

Pila jsem dva větší(390ml) hrnky denně, ale u mě to žádný efekt nejspíš nemělo. Jen teda porrod byl vždycky před termínem.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Houdová odmítá dětem říkat, že převlečení sousedé jsou čert s Mikulášem

Fotky Mikulášů a čertů u krásné Heleny Houdové vyvolaly traumatické... číst dále >

Další kráska s vlastní Miss? Kdo v tomhle byznysu sponzoruje Myslivcovou?

Mít vlastní soutěž krásy je v módě. Po Evě Čerešňákové, která stála v čele... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >