Kolik se dá vydělat na Youtube reálně?

14.5.17 14:42

Kolik se dá vydělat na Youtube reálně?

Ahojky,

chtěla bych se zeptat JEN TĚCH co kanál na yt mají nebo mají zkušenosti reálné svoje nebo kamarádů.
Zajímalo by mě kolik desetin halérů je za jedno shlédnutí nebo jak google platí a jak to funguje za předpokladu, že by ve videu nebo před nebo za nebyli reklamy? Vím, že aby vůbec google anbídl zpeněžení sledování musíte mít snad 10 000 odběratelů? Jak se tedy dál platí?

Mám možnost propagovat firmu od známého, ale z internetových prodeju mám minimum, já bych měla čistě výdělky z yt, takže bych jen ráda vyděla kolik to asi může být? Byli by to cca 4 videa měsíčně a odhadoavná sledovanost je 50 000 views za video tj 200k views měsíčně.

Pokud má někdo zkušensoti s antáčením at už nějakých instruktážních videi nebo vlogu a všelijakých další blbin zkušensoti ohledně peněz at dá prosím vědět klidně do sz nebo i anonymně. Nezajímá mě Váš konkrétní aknál jen kolik se dá vydělat a jak.

Děkuji.

ps. ještě jednou jen prosím o odpovědi lidi co mají zkušenost, řečičky typu ale neblbni slavná nebudeš, to nebude moc halřu, tím nevyděláš, zázračně nezbohatneš si prosím nechte pro sebe. Nehodlám zbohatnout, ale ptám se na konkrétní číslo lidí CO VĚDÍ A MAJÍ VLASTNÍ ZKUŠENOST!

děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

354
14.5.17 15:28

Fakt 10 000? Já myslela, že 100 000, ale to je asi až od 100 000 ty různé ceny od YT. Jinak pokud znáš ViralBrothers, tak zrovna jedna z těch holčin je kámoška. Nevím kolik si vydělali, ale jednoznačně dost, dle dovolených kde jezdí např. Asie na měsíc atd.. :D Ale to je asi jiná liga, než firemní videa.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
114
14.5.17 15:33

Bohužel nevím, jak funguje proplácení shlédnutí videa, což je vlastně to, co tě zajímá nejvíc :D
Jinak ale spousta youtuberů vydelává tolik, kolik má, protože už jen jejich jméno je obrovská značka. Za vystoupení na akci, pak dostanou třeba 10 000 Kč ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.5.17 15:55
@Glumka píše:
Fakt 10 000? Já myslela, že 100 000, ale to je asi až od 100 000 ty různé ceny od YT. Jinak pokud znáš ViralBrothers, tak zrovna jedna z těch holčin je kámoška. Nevím kolik si vydělali, ale jednoznačně dost, dle dovolených kde jezdí např. Asie na měsíc atd.. :D Ale to je asi jiná liga, než firemní videa.

no na netu psali že google nabídne možnost peněží vidě od 10k odběratel a někde zase od 1k odběratel…viral brothers mají statisíce ale oni mají aj reklamy v tom…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.5.17 15:58
@Frozie_F píše:
Bohužel nevím, jak funguje proplácení shlédnutí videa, což je vlastně to, co tě zajímá nejvíc :D
Jinak ale spousta youtuberů vydelává tolik, kolik má, protože už jen jejich jméno je obrovská značka. Za vystoupení na akci, pak dostanou třeba 10 000 Kč ;)

já ale tedy nechci být youtuber jen bych dělala něco jako podcasty pro jednu firmu atd…a % z prodeje je minimální a muj zisk by byl hlavně z těch videii…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12038
14.5.17 16:04

Na ta cisla co uvadis, tak od yotb cca 3.000,–. Ale pokud delas „reklamu na vyrobek“, tak NIC! Youtube zmenil podminky a do PP videi dat reklamu nesmis. Pocita se s tim, ze te za to plati prave ta firma. Spolupracema a propagaci uz se daji vydelat deseti tisice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.5.17 17:03
@Šarlota4 píše:
Na ta cisla co uvadis, tak od yotb cca 3.000,–. Ale pokud delas „reklamu na vyrobek“, tak NIC! Youtube zmenil podminky a do PP videi dat reklamu nesmis. Pocita se s tim, ze te za to plati prave ta firma. Spolupracema a propagaci uz se daji vydelat deseti tisice.

nebyla by to reklama…ani na firmu ani výrobek. Ani očividná ani skrytá. něco jako je báze platformy…zjednodušeně řečeno pokud tedy budu nataáčet jen vlog (at se nemotáme v pojmech a dojmech :D) tak dejme tomu za video s 50 000 shlednutí mám měsíčně kolik?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
498
14.5.17 17:54

Ahojky,
najdi si video od jednoho z nejznamejsich slovenskych youtuberu - Exploited. Video se jmenuje Kolko zarabaju youtubery. Vsechno to tam vcelku dopodrobna vysvetluje i s priklady castek a zverejnuje tam svoje vydelky ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9421
14.5.17 19:28
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12038
14.5.17 19:44

@Zahradnice Roku par stovel treba 4. Navic se to nevyplaci mesicne, ale az po dosazeni 2-3 vydelanych tisic. 50.000 je malo :/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.5.17 20:25
@Freya10 píše:
Ahojky,
najdi si video od jednoho z nejznamejsich slovenskych youtuberu - Exploited. Video se jmenuje Kolko zarabaju youtubery. Vsechno to tam vcelku dopodrobna vysvetluje i s priklady castek a zverejnuje tam svoje vydelky ;)

ale to je něco jiného…to je všude na netu plno kolik vydělávají, a le oni to mají za reklamy a další věci…já bych nebyl utuber a proto mě zajímá jen kolik je za views…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.5.17 20:26
@Šarlota4 píše:
@Zahradnice Roku par stovel treba 4. Navic se to nevyplaci mesicne, ale az po dosazeni 2-3 vydelanych tisic. 50.000 je malo :/

jo to vím že až od určité částky…jaký máš zdroj ohledně těch čísel?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12038
14.5.17 20:27

@Zahradnice Roku muj sourozenec se tomu venuje a je pomerne uspesny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
498
14.5.17 20:46

@Zahradnice Roku Vsak on tam vysvetluje konkretne, co z toho je za views, jak to funguje…od kolika views to je za kolik…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.5.17 09:16
@Freya10 píše:
@Zahradnice Roku Vsak on tam vysvetluje konkretne, co z toho je za views, jak to funguje…od kolika views to je za kolik…

aha já právě četla na netu takové to obecné mrknu se tedy:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama