kolik se platí za hlídání miminka?

avi
115
13.6.06 11:54

kolik se platí za hlídání miminka?

Prosím o radu, kolik se platí za hlídání tak 7 měsíčního miminka za hodinu.Asi bych mohla od září chodit na 2 dny v týdnu do práce a nevím, kolik by mě stálo hlídání,aspoň orientačně v Brně.Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

28557
13.6.06 12:35

Taky zháním, když jsem volala jedné pání, která už to dělá dlouho, tak jsem se dozvěděla, že bere 50Kč/h. Pokud by dítko hlídávala nepřetržitě, tak normální měsíční plat, kolik ale neřekla :roll: No, prostě je to práce jako každá jiná (i když takhle bych to asi nikdy nedovedla brát).
Dobré pořízení

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4270
13.6.06 14:21

Zdravím,

nevím kolik je běžná cena, ale pokud byste měli zájem, ráda Vám děti pohlídám. Jsem nyní na MD a mám roční holčičku. Hlídání může být u nás doma. Jsem však z Brna-Tuřan. Cena by byla 70,–- hod. Pokud byste potřebovaly můžete mi zavolat na tel. 607 967 163 nebo napsat na e-mail: katka.porubanova@atlas.cz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
914
13.6.06 14:46

Ahoj. Já platím paní na hlídání 65 Kč, ale je skvělá. Taková naše babi č.3.Jinak jsem měla i nabídky od hlídaček, které by do toho šly za 50, ale nevyhovovaly.Takže dle tvého uvážení. Brácha v Plzni platí 80 Kč.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
avi
115
13.6.06 17:43

Holky, díky moc.

Brum, zatím to vypadá, že bude hlídat jedna naše příbuzná,tak jsem nevěděla, kolik bych jí měla za to nabídnout.Těch 70,– Kč mě připadá jako rozumná cena.Tvůj kontakt si schovám, pokud by se situace změnila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
122
13.6.06 19:09

Ahoj Avi,
ja platim 50,– kc za hodinu uplne fantasticke pani (jsem z Brna Zabin), co jsem zjistovala asi tri dalsi, tak berou taky tak kolem 50,– kc na hodinu a kdyz dite hodne spi tak pry i 40:).
Taky zalezi, co vsechno ti pani na hlidani bude delat, jestli jen hlidat, nebo i nachysta jidlo, trosku po sobe poklidi nadobi, … asi se to taky trosku promita v cene.

--

Silva a honzik (1,5 roku)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.7.15 17:36

Lada 1

Ahoj, myslím si že 60 kč. za hodinu je dobré. Pokud pani děťátko hlídá u sebe doma a přijede si pro ně a zase odveze mamince domů. Já hlídám se vším co je potřeba hlavně aby to rodičům, ale především miminku vyhovovalo!!! Dělám tu práci s velkou radosti a největší odměna je pro mne, když jsou všichni SPOKOJENI… Přejí krásný den. 11.7.2015 12:05 - edit. admin kontaktní údaje

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
458
11.11.17 18:36

Ahoj holky, hledáme pani na hlídání, nejlépe u ni doma. Můžete poradit, nemáte některá typ. Klidně napiste do sz, i doporučení…Dekuji předem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama